Sakarya Büyükşehir Terminali - Amasya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Amasya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Sakarya Amasya arası en yakın sefer 19 Eylül 2021 Saat 01:30 Erbaa Seyahat aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Amasya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Amasya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Erbaa Seyahat, Bizim Iğdır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
539.65 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 01dk.
Firma Sayısı
25
Sefer Sayısı
40

Amasya Otogarı

Kirazlıdere Mahallesi Merkez/Amasya

SAKARYA AMASYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Erbaa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 01:30 2+1, 2+1 129 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > AMASYA 19.09.2021 01:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 11:30 2+1, 2+1 129 TL Bilet Al
Tokat Seyahat İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI > AMASYA > TOKAT 19.09.2021 12:00 2+1Y, 2+1 150 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > VAN 19.09.2021 13:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > ARDAHAN 19.09.2021 13:30 TOUR, 2+2 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 14:01 TR46, 2+2 130 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Oltu 19.09.2021 14:30 BN, 2+1 150 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Erciş 19.09.2021 15:00 2+1T, 2+1 250 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Ovacık (Tnc) 19.09.2021 15:00 2+1Y, 2+1 130 TL Bilet Al
Vangölü Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > VAN 19.09.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 150 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Doğubeyazıt 19.09.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Çıldır 19.09.2021 15:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Karaçoban 19.09.2021 15:45 TOUR, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > AMASYA 19.09.2021 15:45 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
As Vanyolu Seyahat Çerkezköy > SAKARYA > AMASYA > VAN 19.09.2021 16:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Ağrı Tur İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Doğubeyazıt 19.09.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Bayburt Özlem Seyahat İSTANBUL (Şirinevler) > SAKARYA > AMASYA > BAYBURT 19.09.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 149 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 16:30 TT21, 2+1 130 TL Bilet Al
Has Polat Ağrılı Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Doğubeyazıt 19.09.2021 16:30 46K, 2+2 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > AMASYA 19.09.2021 16:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Doğuş Iğdır Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > IĞDIR 19.09.2021 17:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 250 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > İspir 19.09.2021 17:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Öz Erzincanlılar İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Çayırlı 19.09.2021 18:45 T18, 2+1 150 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > ERZURUM 19.09.2021 19:15 BN, 2+1 150 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > NAHCİVAN 19.09.2021 19:29 TR40, 2+1 130 TL Bilet Al
Suşehri Mavi Tur Bağcılar > SAKARYA > AMASYA > Suşehri 19.09.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > ERZİNCAN 19.09.2021 20:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > ERZURUM 19.09.2021 21:30 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 150 TL Bilet Al
Lüks Niksar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Niksar 19.09.2021 22:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 129 TL Bilet Al
Gök Mavi Tur İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Reşadiye 19.09.2021 22:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 180 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL(Esenler) > SAKARYA > AMASYA > Niksar 19.09.2021 22:30 2+1h, 38 LİK TRAVEGO ,2+1 119 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > SAKARYA > AMASYA 19.09.2021 22:45 44LU, 2+1 120 TL Bilet Al
Net Turizm Kapaklı > SAKARYA > AMASYA > Niksar 19.09.2021 22:45 T2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Kapaklı > SAKARYA > AMASYA > Almus 19.09.2021 22:45 TTRR, 2+1 130 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 23:00 2+1, 2+1 129 TL Bilet Al
Lüks Amasya İtimat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > Taşova 19.09.2021 23:00 TR38, TRAVEGO 38 ,2+1 129 TL Bilet Al
Tokat Kale Seyahat Çorlu > SAKARYA > AMASYA > Sulusaray 19.09.2021 23:00 38k., 2+1 150 TL Bilet Al
Erektaş Seyahat TEKİRDAĞ > SAKARYA > AMASYA > Erbaa 19.09.2021 23:30 TR38, 2+1 128 TL Bilet Al
Esadaş İSTANBUL > SAKARYA > AMASYA > ERZURUM 19.09.2021 23:30 TOUR, 2+2 150 TL Bilet Al

AMASYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Amasya Sakarya Uzaklık: 923.07 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Samsun - Amasya Sakarya Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Tokat - Amasya Sakarya Uzaklık: 1,258.61 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Ordu - Amasya Sakarya Uzaklık: 1,873.81 km / Süre: 03:13 Bilet Al
Yozgat - Amasya Sakarya Uzaklık: 2,001.25 km / Süre: 02:30 Bilet Al
Sivas - Amasya Sakarya Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Amasya Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Amasya Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Amasya Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Amasya Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Amasya Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Amasya Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Amasya Kalkışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Amasya Malatya Tokat Seyahat 105 TL Bilet Al
Amasya Kahramanmaraş Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Eskişehir Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Amasya Elazığ Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al
Amasya Diyarbakır Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Gaziantep Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Amasya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Amasya Varışlı En Ucuz Amasya Biletleri
Eskişehir Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Mardin Amasya Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Amasya Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al

SAKARYA AMASYA GÜZERGAHI

SAKARYA AMASYA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

169 km / 1 saat 38 dakika: Çatalın solundan devam edin, Ankara / Akyazi / Duzce tabelalarını takip edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 çıkışına girin Paralı yol

326 km / 3 saat 39 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde devam edin E80 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,4 km / 1 dakika: D805 / E80 çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: D805 / E80 yönünde devam edin

27,5 km / 22 dakika: Samsun Amasya Yolu / D100 / E80 yönünde dümdüz ilerleyin D100/E80 boyunca ilerleyin

1,6 km / 3 dakika: Zübeyde Hanım Cd. yönünde hafif sağa dönün

48 m / 1 dakika: Talat Öncel Cd. konumunda sağa dönün

71 m / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Elçibey Blv. yönünde devam edin

80 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin