Sakarya Büyükşehir Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Sakarya Ankara arası en yakın sefer 16 Mayıs 2021 Saat 02:30 Lider Vip Travel aracıdır. 1+1 olan bu araç tahmini olarak 02:30 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Vip Malatyalılar Turizm, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
312.00 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 18dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
23

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

SAKARYA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Vip Travel Esenyurt > SAKARYA > ANKARA > Mecitözü 16.05.2021 02:30 1+1, 1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 16.05.2021 11:45 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Patnos 16.05.2021 15:00 H1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > ANKARA 16.05.2021 15:00 MRT CVD, 2+2 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 16.05.2021 15:15 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Doğanyol 16.05.2021 15:30 1+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > BATMAN 16.05.2021 16:30 X+14, 1+1 140 TL Bilet Al
Hatay Nur Seyahat İSTANBUL > ADAPAZARI > ANKARA > HATAY 16.05.2021 17:00 A1+1, 2+1U, A1+1 HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > BATMAN 16.05.2021 18:15 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > ANKARA > GAZİANTEP 16.05.2021 18:30 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 90 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > HATAY 16.05.2021 19:00 STİL, STİLAYN DİAMOND ,2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 16.05.2021 19:15 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 16.05.2021 20:30 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > ANKARA > GAZİANTEP 16.05.2021 20:30 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > DİYARBAKIR 16.05.2021 20:30 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Divriği 16.05.2021 20:30 TR16, 2+2 95 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > ANKARA 16.05.2021 21:00 1 + 1 - 41, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > İmranlı 16.05.2021 21:00 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Niksarkale Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > Niksar 16.05.2021 21:30 D1+1, SF41 , D1+1 HİJYEN ,1+1 99 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > MERSİN 16.05.2021 22:15 1-27, 1+1 150 TL Bilet Al
Gökbey Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > HATAY 16.05.2021 22:30 T2*1, 1+1 180 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ANKARA > MALATYA 16.05.2021 23:30 H1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > ANKARA 16.05.2021 23:59 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al

ANKARA SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Hatay Nur Seyahat HATAY > ANKARA > ADAPAZARI > İSTANBUL 16.05.2021 00:30 A1+1, 2+1U, A1+1 HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 00:30 1+1T, 1+1 120 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 00:45 1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 01:00 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 02:00 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 03:00 X+14, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 03:30 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 04:00 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 05:01 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 07:00 1+1M, 1+1 100 TL Bilet Al
Seç Turizm GAZİANTEP > ANKARA > SAKARYA (ADAPAZARI) > İSTANBUL 16.05.2021 07:15 M1+1, TEMSA 1+ 1 ,1+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 10:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 11:00 1+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 13:00 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 13:00 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 14:30 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 14:30 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 16:00 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 17:30 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ANKARA > ADAPAZARI 16.05.2021 18:30 1+1 VİR - , 2+2 70 TL Bilet Al
Villa Seyahat MERSİN > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 19:44 1-27, 1+1 60 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 22:00 TR23, 1+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm Nizip > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 60 TL Bilet Al
Lüks Mersin MERSİN > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 23:58 2+1, mercedes 40 kişilik ,2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL 16.05.2021 23:59 1+1+, 1+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 16.05.2021 23:59 1+37, 1+1 90 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Sakarya Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Sakarya Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Sakarya Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Sakarya Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Sakarya Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Sakarya Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Ankara Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Ankara Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Ankara Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Ankara Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Ankara Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Ankara Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

SAKARYA ANKARA GÜZERGAHI

SAKARYA ANKARA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

275 km / 2 saat 39 dakika: Çatalın solundan devam edin, Ankara / Akyazi / Duzce tabelalarını takip edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

1,0 km / 1 dakika: Şehir Merkezi çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde ilerlemek için soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: İstanbul Yolu yönünde devam edin

6,2 km / 5 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv yönünde devam edin

4,7 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv / İstanbul Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Fatih Sultan Mehmet Blv boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,8 km / 4 dakika: Fatih Sultan Mehmet Blv üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus yönündeki rampaya girin

1,9 km / 2 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz