Sakarya Büyükşehir Terminali - Balıkesir otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Balıkesir otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Sakarya Balıkesir arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 10:30 Sakarya VIB aracıdır. KR01 olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Balıkesir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Balıkesir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Metro Turizm, Düzce Güven firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
348.96 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 52dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

Balıkesir Otobüs Terminali

Paşa Alanı Mh, Şehirler Arası Otobüs Terminal Merkez/Karesi/Balıkesir

SAKARYA BALIKESİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB ADAPAZARI > BALIKESİR 04.03.2021 10:30 KR01, KR01 ,2+2 75 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > BALIKESİR 04.03.2021 23:00 KR01, KR01 ,2+2 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > BALIKESİR 04.03.2021 23:15 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al
Düzce Güven ADAPAZARI > BALIKESİR 04.03.2021 23:30 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al

BALIKESİR SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Düzce Güven BALIKESİR > ADAPAZARI 04.03.2021 00:30 TO40, TO40 ,2+1 80 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > ADAPAZARI 04.03.2021 01:45 KR01, KR01 ,2+2 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 04.03.2021 12:30 PAMUKYOL, 2+1 85 TL Bilet Al
Sakarya VIB BALIKESİR > ADAPAZARI 04.03.2021 13:30 KR01, KR01 ,2+2 75 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 04.03.2021 16:30 PAMUKYOL, 2+1 85 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm BALIKESİR > SAKARYA(ADAPAZARI) 04.03.2021 20:30 PAMUKYOL, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm BALIKESİR > ADAPAZARI 04.03.2021 21:30 CLASS, 2+2 75 TL Bilet Al

BALIKESİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - Balıkesir Sakarya Uzaklık: 1,499.19 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Bursa - Balıkesir Sakarya Uzaklık: 1,771.82 km / Süre: 02:13 Bilet Al
İzmir - Balıkesir Sakarya Uzaklık: 1,885.41 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Çanakkale - Balıkesir Sakarya Uzaklık: 2,004.91 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Tekirdağ - Balıkesir Sakarya Uzaklık: 2,152.30 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Yalova - Balıkesir Sakarya Uzaklık: 2,363.58 km / Süre: 02:44 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Balıkesir Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Balıkesir Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Balıkesir Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Balıkesir Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Balıkesir Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Balıkesir Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Kalkışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Isparta Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Burdur Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Balıkesir Muğla Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Balıkesir Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Antalya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Varışlı En Ucuz Balıkesir Biletleri
Afyon Balıkesir Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Burdur Balıkesir Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Muğla Balıkesir Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Balıkesir Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kırıkkale Balıkesir Lüks Kahramanmaraş 110 TL Bilet Al

Sakarya Balıkesir Otobüs Firmaları

SAKARYA BALIKESİR GÜZERGAHI

SAKARYA BALIKESİR YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

83,1 km / 49 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,3 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

102 km / 59 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

136 km / 1 saat 30 dakika: Balıkesir / İzmir yönünde Balıkesir Bursa Yolu / İzmir Yolu Cd / D200 / E881 / E90 girin E881 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Balıkesir Çevre Yolu çıkışına girin

3,7 km / 3 dakika: Balıkesir Çevre Yolu yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Çıkışa girin

59 m / 1 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde sola dönün

10,4 km / 9 dakika: Balıkesir Savaştepe Yolu yönünde devam edin

0,9 km / 2 dakika: Çukurhüseyin Köyü Yolu yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Çukurhüseyin Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

1,7 km / 2 dakika: Sağa dönün