Sakarya Büyükşehir Terminali - Denizli otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Denizli otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Sakarya Denizli arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 19:30 Düzce Güven aracıdır. TOPANDEMİ olan bu araç tahmini olarak 19:30 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Denizli arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Denizli arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Düzce Güven, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
473.56 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 51dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

Denizli Şehirler Arası Otobüs Terminali

Sümer Mahallesi, No:, İzmir Blv. No:32, 20020 Merkez/Denizli

SAKARYA DENİZLİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Düzce Güven ADAPAZARI > DENİZLİ 19.05.2021 19:30 TOPANDEMİ, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > DENİZLİ 19.05.2021 23:59 SUIT-TEKLI, 2+2 170 TL Bilet Al

DENİZLİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Aydın - Denizli Sakarya Uzaklık: 839.36 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Muğla - Denizli Sakarya Uzaklık: 1,412.22 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Burdur - Denizli Sakarya Uzaklık: 1,440.85 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Uşak - Denizli Sakarya Uzaklık: 1,469.46 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Isparta - Denizli Sakarya Uzaklık: 1,725.73 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Manisa - Denizli Sakarya Uzaklık: 2,140.12 km / Süre: 02:52 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Denizli Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Denizli Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Denizli Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Denizli Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Denizli Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Denizli Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kalkışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Bilecik Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Denizli Nevşehir Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Çorum Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Sakarya Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Samsun Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Denizli Çanakkale Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Denizli Varışlı En Ucuz Denizli Biletleri
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Denizli Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bilecik Denizli Anadolu Ulaşım 105 TL Bilet Al
Çorum Denizli Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Gaziantep Denizli Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Sakarya Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al
İzmit Denizli Metro Turizm 120 TL Bilet Al

Sakarya Denizli Otobüs Firmaları

SAKARYA DENİZLİ GÜZERGAHI

SAKARYA DENİZLİ YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Hacılar Cd. konumunda sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Hacılar Cd. yönünde devam edin

2,4 km / 4 dakika: Sakarya Cd. yönünde sola dönün

2,5 km / 4 dakika: Kumbaşı Yolu yönünde sağa dönün

43 m / 1 dakika: Eskişehir Cd. / D650 yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Eskişehir Cd. / D650 yönünde sağa dönün

50,5 km / 35 dakika: Eskişehir Cd. / D650 girin D650 boyunca ilerleyin

67,1 km / 45 dakika: Adapazarı Bilecik Yolu / D650 yönünde dümdüz ilerleyin D650 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Bilecik Eskişehir Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

8,8 km / 6 dakika: Çatalın solundan devam edin, İnönü / Kütahya / Eskişehir / Antalya tabelalarını takip edin ve Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerine çıkın

0,7 km / 1 dakika: İnönü / Kütahya / Antalya yönündeki rampaya girin

69,6 km / 47 dakika: Bursa Kütahya Yolu / D650 yönünde devam edin D650 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

39,8 km / 28 dakika: D650 girmek için tam sola dönün

15,1 km / 11 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D615 çıkışına girin

28,3 km / 19 dakika: Afyon Kütahya Yolu / D615 yönünde devam edin D615 boyunca ilerleyin

34,3 km / 24 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / E96 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Kızılsöğüt Yolu çıkışına girin

18,0 km / 21 dakika: Kızılsöğüt Yolu yönünde sola dönün

12,0 km / 10 dakika: Denizli Uşak Yolu / D595 yönünde hafif sola dönün

21,3 km / 15 dakika: Denizli Uşak Yolu / D595 boyunca ilerlemek için düz devam edin D595 boyunca ilerleyin

39 m / 1 dakika: Demokrasi Blv. / D595 yönünde dümdüz ilerleyin

60,6 km / 40 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. / D595 yönündeki 2. çıkışa girin D595 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Denizli Uşak Yolu / D595 yönünde devam edin

21,9 km / 17 dakika: Denizli Afyon Yolu / D320 yönünde sağa dönün D320 boyunca ilerleyin

6,2 km / 6 dakika: Cafer Sadık Abalıoğlu Blv. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 girin

2,4 km / 2 dakika: Ankara Blv. / D585 / E87 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Ankara Blv. üzerinde devam etmek için sağdan ilerleyin

1,6 km / 2 dakika: İzmir Blv. girin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: İzmir Blv. boyunca ilerlemek için sola dönün

7 m / 1 dakika: 132. Sk. yönünde sola dönün

0,6 km / 1 dakika: İzmir Blv. yönünde sağa dönün

1,1 km / 1 dakika: İzmir Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Soldaki rampaya girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz