Sakarya Büyükşehir Terminali - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Sakarya Diyarbakır arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 00:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. HJ50 olan bu araç tahmini olarak 00:00 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,310.54 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 47dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
13

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

SAKARYA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 02.03.2021 00:00 HJ50, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 15:00 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 15:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > SİİRT 02.03.2021 15:00 2/1, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > DİYARBAKIR 02.03.2021 16:30 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 16:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 17:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > BATMAN 02.03.2021 17:31 TR40, 2+1 200 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR > Silvan 02.03.2021 18:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 02.03.2021 18:15 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 02.03.2021 18:31 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 02.03.2021 20:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:58 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al

DİYARBAKIR SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 13:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 13:59 TR40, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 14:00 T1+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 14:30 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 15:00 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 15:30 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 15:30 1++2, 1+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 15:30 2+1M, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 15:30 A1-2, 1+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ADAPAZARI 01.03.2021 16:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 16:30 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 20:00 HJ50, 2+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > SAKARYA > İSTANBUL 01.03.2021 21:00 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Sakarya Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Diyarbakır Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Diyarbakır Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Diyarbakır Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Diyarbakır Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Diyarbakır Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Diyarbakır Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

SAKARYA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

SAKARYA DİYARBAKIR YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

279 km / 2 saat 41 dakika: Çatalın solundan devam edin, Ankara / Akyazi / Duzce tabelalarını takip edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

298 km / 3 saat 9 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu yönündeki rampaya girin

0,8 km / 1 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Adana Konya Yolu üzerine çıkın

28,2 km / 17 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

98,7 km / 1 saat 4 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönündeki çıkışa girin Paralı yol

92,6 km / 56 dakika: E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

293 km / 2 saat 54 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 yönünde devam edin

154 km / 1 saat 46 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönündeki rampaya girin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin