Sakarya Büyükşehir Terminali - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Düzce  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 30 TL olduğu Sakarya Düzce arası en yakın sefer 22 Eylül 2020 Saat 00:30 Villa Seyahat aracıdır. 38-1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Villa Seyahat, Pamukkale Turizm, Elçi Vanyolu Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
108.58 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 23dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
14

SAKARYA DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DÜZCE > Silifke 22.09.2020 00:30 38-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DÜZCE > Silifke 22.09.2020 01:45 41-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > DÜZCE 22.09.2020 02:00 PAMUKYOL, 2+1 30 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DÜZCE > Silifke 22.09.2020 03:59 34-1, 2+1 40 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > DÜZCE 22.09.2020 04:00 PAMUKYOL, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > DÜZCE 22.09.2020 06:15 PAMUKYOL, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > DÜZCE 22.09.2020 12:30 PAMUKYOL, 2+1 30 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DÜZCE > MERSİN 22.09.2020 13:00 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DÜZCE > VAN 22.09.2020 13:45 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > DÜZCE 22.09.2020 15:35 PAMUKYOL, 2+1 30 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > DÜZCE 22.09.2020 18:30 PAMUKYOL, 2+1 30 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > DÜZCE > Midyat 22.09.2020 19:30 1.37, 2+1 35 TL Bilet Al
Villa Seyahat Çerkezköy > SAKARYA > DÜZCE > Silifke 22.09.2020 22:30 34-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Net Turizm Balık Yolu Net > SAKARYA > DÜZCE > Niksar 22.09.2020 23:00 44AL, 2+1 99 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Sakarya Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Sakarya Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Sakarya Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Sakarya Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Sakarya Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Bartın - Düzce Sakarya Uzaklık: 2,320.74 km / Süre: 03:10 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Düzce Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Yalova Düzce Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Düzce Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Düzce Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Düzce Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya - Bursa Düzce Uzaklık: 1,836.39 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Burdur Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Antalya Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sakarya Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Sakarya Tekirdağ Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Kütahya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Antalya Isparta Petrol 102 TL Bilet Al
Düzce Amasya Lüks Amasya İtimat Turizm 109 TL Bilet Al
Düzce Yozgat Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Düzce Mersin Lüks Mersin 110 TL Bilet Al
Düzce Aksaray Lüks Mersin 120 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Bartın Sakarya Özemniyet 110 TL Bilet Al
Burdur Sakarya Ege Seyahat 110 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
Uşak Sakarya Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Isparta Sakarya Isparta Petrol 115 TL Bilet Al
İzmir Sakarya Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kütahya Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Düzce Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
Burdur Düzce Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Isparta Düzce Isparta Petrol 115 TL Bilet Al
Afyon Düzce Metro Turizm 115 TL Bilet Al

SAKARYA DÜZCE GÜZERGAHI

SAKARYA DÜZCE YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

81,3 km / 45 dakika: Çatalın solundan devam edin, Ankara / Akyazi / Duzce tabelalarını takip edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Bolu çıkışına girin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı girin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin