Sakarya Büyükşehir Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Sakarya İstanbul arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 03:00 Erbaa Seyahat aracıdır. 1+2 olan bu araç tahmini olarak 03:00 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Sakarya VIB, Anadolu Ulaşım firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
155.74 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 04dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
50

SAKARYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Erbaa Seyahat Erbaa > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 03:00 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Erbaa Seyahat Erbaa > SAKARYA > İSTANBUL (Alibeyköy) > İSTANBUL 09.03.2021 03:00 1+2, YENİ AİLE HİJYEN ,2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 03:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 03:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ESENLER 09.03.2021 03:30 H118, 2+1 55 TL Bilet Al
İsmail Ayaz BARTIN > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 03:59 A1+1, 46 KİŞİLİK HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
İsmail Ayaz BARTIN > SAKARYA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 03:59 A1+1, 46 KİŞİLİK HİJYEN ,2+1 55 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 04:30 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 04:30 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 09.03.2021 06:30 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ESENLER 09.03.2021 06:30 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 07:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 08:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > SİLİVRİ 09.03.2021 08:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 09:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 09:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 09:15 TRSM, MERCEDES TOURİSMO 2+1 TRSM ,2+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 10:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 11:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 11:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 12:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 12:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 13:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 13:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 14:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 14:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 09.03.2021 15:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ESENLER 09.03.2021 15:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 15:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 15:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
İsmail Ayaz BARTIN > SAKARYA > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 A1+1, 46 KİŞİLİK HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
İsmail Ayaz BARTIN > SAKARYA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 A1+1, 46 KİŞİLİK HİJYEN ,2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 16:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 16:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 17:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 17:00 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 17:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 09.03.2021 17:15 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 17:15 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 09.03.2021 18:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ESENLER 09.03.2021 18:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 18:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 18:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > SİLİVRİ 09.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 09.03.2021 19:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) 09.03.2021 19:30 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 20:00 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 09.03.2021 22:59 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ESENLER 09.03.2021 22:59 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 09.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al

İSTANBUL SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 09.03.2021 00:20 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 05:45 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 09.03.2021 06:05 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 08:00 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 09.03.2021 08:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 08:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 09.03.2021 09:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 09:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 09:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 09.03.2021 09:25 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > MERSİN 09.03.2021 09:30 35-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 10:00 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > SAKARYA > ARDAHAN 09.03.2021 10:00 0101, 2+1 80 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 10:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > MERSİN 09.03.2021 10:15 35-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > IĞDIR 09.03.2021 11:00 TR46, 2+2 40 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 11:00 KR12(1+1)(, KR12(1+1)(41) ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 11:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 11:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat ALİBEYKÖY > ADAPAZARI 09.03.2021 11:20 KR12(1+1)(, KR12(1+1)(41) ,2+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > SAKARYA > GAZİANTEP 09.03.2021 11:20 T34, 2+1 45 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 09.03.2021 12:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
İsmail Ayaz İSTANBUL > SAKARYA > BARTIN 09.03.2021 12:00 A1+1, 46 KİŞİLİK HİJYEN ,2+1 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > SAKARYA > Erciş 09.03.2021 12:00 A2-1, 2+1 160 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 12:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
İsmail Ayaz İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > BARTIN 09.03.2021 12:20 A1+1, 46 KİŞİLİK HİJYEN ,2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 09.03.2021 12:25 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > GAZİANTEP 09.03.2021 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SAKARYA > IĞDIR 09.03.2021 13:00 TR46, 2+2 35 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 13:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 09.03.2021 13:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 13:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > SAKARYA(ADAPAZARI) 09.03.2021 13:25 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 14:00 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 14:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > GAZİANTEP 09.03.2021 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > Yeşilpınar > SAKARYA > Üçtepe (Kozbükü) 09.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 15:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 15:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > GAZİANTEP 09.03.2021 15:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 09.03.2021 16:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 16:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 16:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 09.03.2021 16:25 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Silifke 09.03.2021 16:29 35-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > GAZİANTEP 09.03.2021 17:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 17:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 17:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Seç Turizm İSTANBUL > SAKARYA (ADAPAZARI) > GAZİANTEP 09.03.2021 17:00 A2+1, 2+1 TOURİSMO-TEMSA-AİLE ,2+1 40 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Silifke 09.03.2021 17:15 35-1, 2+1 60 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 17:30 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > SAKARYA > HATAY 09.03.2021 18:00 TO41, TOURISMO 54 ,2+1 70 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 09.03.2021 18:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 18:00 KR-TR46, KR-TR46 ,1+1 65 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Silifke 09.03.2021 18:30 35-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Kontur Turizm İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 19:00 1+1(403), 1+1(403) ,2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 19:00 CLASS, 2+2 65 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 19:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Silifke 09.03.2021 19:15 35-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > ADAPAZARI 09.03.2021 19:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 09.03.2021 20:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 09.03.2021 20:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 09.03.2021 20:00 KR01 2+1 4, KR01 2+1 41 ,2+2 65 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 09.03.2021 20:25 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Silifke 09.03.2021 21:00 35-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 09.03.2021 21:30 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ÇORUM 09.03.2021 21:30 neo2, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 09.03.2021 21:30 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Silifke 09.03.2021 21:45 35-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 09.03.2021 21:55 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > ÇORUM 09.03.2021 22:00 neo2, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 09.03.2021 22:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > ADAPAZARI 09.03.2021 22:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Silifke 09.03.2021 22:30 41-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Silifke 09.03.2021 23:15 41-1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 09.03.2021 23:59 SUIT, 2+1 65 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Sakarya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Sakarya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Sakarya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Sakarya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Sakarya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Edirne - İstanbul Sakarya Uzaklık: 2,391.83 km / Süre: 02:47 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik İstanbul Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce İstanbul Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova İstanbul Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu İstanbul Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir İstanbul Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya - Bursa İstanbul Uzaklık: 1,836.39 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

SAKARYA İSTANBUL GÜZERGAHI

SAKARYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

126 km / 1 saat 17 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün