Sakarya Büyükşehir Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 45 TL olduğu Sakarya İstanbul arası en yakın sefer 04 Ağustos 2020 Saat 00:30 Pamukkale Turizm aracıdır. PAMUKYOL olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Metro Turizm, Isparta Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
155.74 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 04dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
64

SAKARYA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 04.08.2020 00:30 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > SAKARYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 03:00 VP33, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > SAKARYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 03:00 VP33, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 03:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 03:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 03:30 H113, 2+1 55 TL Bilet Al
Öncü Seyahat Avanos > SAKARYA > İSTANBUL 04.08.2020 03:30 AİLE, 2+1 50 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 04.08.2020 04:00 AİLE, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Sakarya > İst(esenler) 04.08.2020 05:00 MASKE ZORU, 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 05:30 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (SELİMPAŞA TESİS) 04.08.2020 05:30 CLASS, 2+2 95.5 TL Bilet Al
Öncü Seyahat NİĞDE > SAKARYA > İSTANBUL 04.08.2020 05:30 47li, 2+1 50 TL Bilet Al
Öncü Seyahat KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 04.08.2020 06:00 SETR, Setra S416 HDH ,2+1 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 06:15 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol ADANA > SAKARYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 07:00 VP28, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol ADANA > SAKARYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 07:00 VP28, 2+1 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Sakarya > İst(esenler) 04.08.2020 07:00 MASKE ZORU, 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 07:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 07:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 07:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 07:30 H113, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 08:00 H113, 2+1 55 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > SAKARYA > İSTANBUL 04.08.2020 08:00 KISA, CORONA 2+2 KOLTUK PLANI ,2+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 08:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 09:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 09:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat VAN > SAKARYA > İSTANBUL 04.08.2020 09:16 UZN, 2+1 100 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Sakarya > İst(esenler) 04.08.2020 09:30 MASKE ZORU, 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 10:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Malatya Zafer Turizm Sakarya > İst(esenler) 04.08.2020 10:30 MASKE ZORU, 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 11:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 11:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 11:30 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 12:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 12:30 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 13:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 13:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 14:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 14:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 15:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 15:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 15:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 16:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 16:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 17:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 17:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 04.08.2020 17:15 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 18:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 18:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 18:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > SAKARYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 18:30 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > SAKARYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 18:30 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 19:00 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 19:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm SAKARYA(ADAPAZARI) > İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY 04.08.2020 19:15 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 20:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 20:00 SUIT, 2+1 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 20:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > SAKARYA > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 21:00 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Isparta Petrol ANTALYA > SAKARYA > İSTANBUL(Alibeyköy) > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 21:00 VP28, 2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 21:15 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > İSTANBUL (Esenler) 04.08.2020 21:15 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım ADAPAZARI > İST-ALİBEYKÖY CEP 04.08.2020 22:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 04.08.2020 23:15 CLASS, 2+2 47 TL Bilet Al

İSTANBUL SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 05.08.2020 00:20 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > SAKARYA > ÇORUM 05.08.2020 00:30 MN33, 2+1 50 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > ÇORUM 05.08.2020 00:59 MN33, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 01:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > SAKARYA > Kemer 05.08.2020 01:30 VP33, 2+1 46 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > SAKARYA > Kemer 05.08.2020 01:50 VP33, 2+1 46 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 05.08.2020 06:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 05.08.2020 06:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 05.08.2020 06:25 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 07:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 07:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 05.08.2020 08:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 08:00 P273, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 08:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 05.08.2020 08:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 08:25 P273, 2+1 55 TL Bilet Al
Safran Turizm İSTANBUL > SAKARYA > Safranbolu 05.08.2020 08:30 35, 2+1 50 TL Bilet Al
Safran Turizm İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > SAKARYA > Safranbolu 05.08.2020 08:30 35, 2+1 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm İSTANBUL > SAKARYA > Ortaköy (Aks) 05.08.2020 08:30 T15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > SAKARYA > Kargı 05.08.2020 09:00 T34, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 09:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 09:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 09:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Silifke 05.08.2020 09:00 1.44, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 09:25 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Çorum Kargı Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Kargı 05.08.2020 09:30 T34, 2+1 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Silifke 05.08.2020 09:45 1.44, 2+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 05.08.2020 10:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 10:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 10:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 05.08.2020 10:25 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 05.08.2020 10:30 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 10:30 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 05.08.2020 10:55 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > VAN 05.08.2020 11:00 UZN, 2+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 11:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > SAKARYA > ARDAHAN 05.08.2020 11:01 0101, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 05.08.2020 11:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Safran Turizm İSTANBUL > SAKARYA > Eflani 05.08.2020 11:30 35, 2+1 50 TL Bilet Al
Safran Turizm İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > SAKARYA > Eflani 05.08.2020 11:30 35, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > SAKARYA > ANTALYA 05.08.2020 12:00 VP28, 2+1 46 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 12:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Patnos İtimat İSTANBUL > SAKARYA > Erciş 05.08.2020 12:00 A2-1, 2+1 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 12:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 05.08.2020 12:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > SAKARYA > ANTALYA 05.08.2020 12:20 VP28, 2+1 46 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Midyat 05.08.2020 12:59 477, 2+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 05.08.2020 13:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > GAZİANTEP 05.08.2020 13:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 13:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars İSTANBUL > SAKARYA > ARDAHAN 05.08.2020 13:01 0101, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 13:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 05.08.2020 13:25 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Midyat 05.08.2020 13:44 477, 2+1 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 14:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 05.08.2020 14:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 14:30 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > GAZİANTEP 05.08.2020 15:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+1 45 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 15:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 15:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Silifke 05.08.2020 15:59 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 16:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 16:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 05.08.2020 16:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ALİBEYKÖY > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 16:25 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 16:30 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Silifke 05.08.2020 16:44 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Ben Turizm İSTANBUL > SAKARYA > GAZİANTEP 05.08.2020 17:00 mers, mercedes torismo ,2+1 45 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 17:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 17:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > SAKARYA > HATAY 05.08.2020 17:30 TR35, TRAVEGO 46 ,1+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. İSTANBUL > İSTANBUL (Alibeyköy) > SAKARYA > HATAY 05.08.2020 18:00 TR35, TRAVEGO 46 ,1+1 70 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Tirebolu 05.08.2020 18:00 A1-1, 2+1 30 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 18:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ADAPAZARI 05.08.2020 18:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat Çerkezköy > İSTANBUL > SAKARYA > Silifke 05.08.2020 18:30 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 05.08.2020 19:00 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 19:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 19:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 19:15 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat Çerkezköy > Alibeyköy > SAKARYA > Silifke 05.08.2020 19:15 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 05.08.2020 19:25 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Çerkezköy > İSTANBUL > SAKARYA > GİRESUN 05.08.2020 19:30 2+2, 2+1 40 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 20:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > SAKARYA > ANTALYA 05.08.2020 20:30 VP33, 2+1 46 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > Silifke 05.08.2020 20:30 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > SAKARYA > ANTALYA 05.08.2020 20:50 VP33, 2+1 46 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ADAPAZARI 05.08.2020 21:00 CLASS, 2+2 50 TL Bilet Al
Şanal Turizm İSTANBUL > SAKARYA 05.08.2020 21:00 2+1S, 2+1 TRAVEGO15 ,2+1 45 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > SAKARYA > ÇORUM 05.08.2020 21:01 TO31, 2+1 50 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 21:15 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > Silifke 05.08.2020 21:15 1-40, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Vip Travel İSTANBUL > Alibeyköy > SAKARYA > ÇORUM 05.08.2020 21:21 TO31, 2+1 50 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ESENLER > ADAPAZARI 05.08.2020 21:30 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Ankara As Turizm İSTANBUL > SAKARYA > Kadışehri 05.08.2020 21:30 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Anadolu Ulaşım İST-ALİBEYKÖY CEP > ADAPAZARI 05.08.2020 21:55 H112, 2+1 55 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 22:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > ADAPAZARI 05.08.2020 22:00 KR44, KR44 ,2+2 50 TL Bilet Al
Pamukkale Turizm İSTANBUL-AVRUPA(ESENLER) > SAKARYA(ADAPAZARI) 05.08.2020 23:00 PAMUKYOL, 2+1 55 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > SAKARYA > ADANA 05.08.2020 23:30 VP28, 2+1 46 TL Bilet Al
Isparta Petrol İSTANBUL (Esenler) > İSTANBUL(Alibeyköy) > SAKARYA > ADANA 05.08.2020 23:50 VP28, 2+1 46 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Sakarya Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Sakarya Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Sakarya Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Sakarya Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Sakarya Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al
Edirne - İstanbul Sakarya Uzaklık: 2,391.83 km / Süre: 02:47 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik İstanbul Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce İstanbul Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova İstanbul Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu İstanbul Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir İstanbul Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya - Bursa İstanbul Uzaklık: 1,836.39 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Burdur Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Antalya Antalya Toros Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sakarya Isparta Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Sakarya Tekirdağ Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Sakarya Uşak Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Sakarya Aksaray Özlem Adana Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Burdur Sakarya Ege Seyahat 110 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 110 TL Bilet Al
Uşak Sakarya Anadolu Ulaşım 110 TL Bilet Al
Isparta Sakarya Isparta Petrol 115 TL Bilet Al
İzmir Sakarya Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 125 TL Bilet Al
Aydın Sakarya Pamukkale Turizm 130 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Manisa İstanbul Alaşehir Sarıkız Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak İstanbul Pamukkale Turizm 117 TL Bilet Al

SAKARYA İSTANBUL GÜZERGAHI

SAKARYA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

126 km / 1 saat 17 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün