Sakarya Büyükşehir Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 75 TL olduğu Sakarya Kayseri arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 01:45 Süha Turizm aracıdır. M2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:45 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, Beydağı Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
625.62 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 56dk.
Firma Sayısı
17
Sefer Sayısı
18

SAKARYA KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm Çerkezköy > SAKARYA > KAYSERİ > ŞANLIURFA 19.04.2021 01:45 M2+1, PER 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Elçi Vanyolu Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > VAN 19.04.2021 14:00 CCKE, TRAVEGO 15 CCKE 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Muş Tur İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > Patnos 19.04.2021 14:00 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > Kahta 19.04.2021 14:30 H1+1, 2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > KAYSERİ 19.04.2021 14:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Muş Yolu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > Patnos 19.04.2021 15:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Tuncelililer İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > TUNCELİ 19.04.2021 15:00 2+1., 2+1 120 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > Hizan 19.04.2021 15:15 2+1Y, 2+1 95 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > BATMAN 19.04.2021 16:30 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 19.04.2021 18:00 e2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Beydağı Turizm ADAPAZARI > KAYSERİ 19.04.2021 19:30 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > ELAZIĞ 19.04.2021 20:00 2++1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > MALATYA 19.04.2021 20:00 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Ak Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 21:00 33 T, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş ADAPAZARI > KAYSERİ 19.04.2021 21:00 TR 46 2+1, TR 46 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Aksu Turizm İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > KAHRAMANMARAŞ 19.04.2021 21:30 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > KAYSERİ > Afşin 19.04.2021 22:00 TR35, 2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > KAYSERİ 19.04.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al

KAYSERİ SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Muş Yolu Turizm Patnos > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 00:00 2+1, Travego 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Lider Muş Tur Malazgirt > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 01:30 2+1/, Travego 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 01:30 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL(Esenler) 19.04.2021 09:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > SAKARYA > Çerkezköy 19.04.2021 17:00 A2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 18:00 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Lüks Afşınlılar Seyahat Afşin > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 18:15 TR35, 2+1 90 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm Kemaliye > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 18:30 L2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 18:58 2++1, 2+1 70 TL Bilet Al
Beydağı Turizm KAYSERİ > ADAPAZARI 19.04.2021 19:00 2020 MERCE, 2020 MERCEDES 2+1 41 ,2+1 70 TL Bilet Al
Adıyaman Ünal Turizm Kahta > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 19:30 H1+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Ak Turizm KAHRAMANMARAŞ > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 21:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Kahramanmaraş KAYSERİ > ADAPAZARI 19.04.2021 21:00 TR38, TR38 ,2+1 130 TL Bilet Al
Elazığ Murat Turizm ELAZIĞ > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 21:30 Y2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Vip Malatyalılar Turizm MALATYA > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 22:00 1+2, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > ADAPAZARI 19.04.2021 23:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 23:00 TRAV, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > KAYSERİ > SAKARYA > İSTANBUL 19.04.2021 23:59 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Sakarya Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Sakarya Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Sakarya Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Sakarya Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Sakarya Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Sakarya Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Kayseri Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Kayseri Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Kayseri Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Kayseri Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Kayseri Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Kayseri Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

SAKARYA KAYSERİ GÜZERGAHI

SAKARYA KAYSERİ YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

275 km / 2 saat 39 dakika: Çatalın solundan devam edin, Ankara / Akyazi / Duzce tabelalarını takip edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

2,8 km / 2 dakika: Şehir Merkezi / Havalimanı / Kırıkkale / Samsun çıkışına girin

40,5 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 girin

0,5 km / 1 dakika: Şehir Merkezi / Kırıkkale / Samsun / E88 / D200 çıkışına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

54,2 km / 40 dakika: Çatalın sağından devam edin, Kırıkkale / Kayseri / Samsun tabelalarını takip edin ve 19 Mayıs Blv. / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Kırıkkale / Kırşehir / Kayseri çıkışına girin

50 m / 1 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / Kırıkkale Çankırı Yolu / D765 girin

0,9 km / 1 dakika: Hafif sola yönelin

9,8 km / 8 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde dümdüz ilerleyin

59,1 km / 39 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 yönünde devam edin

40,7 km / 28 dakika: Kırıkkale Kırşehir Yolu / D765 boyunca ilerlemek için düz devam edin Kırıkkale Kırşehir Yolu boyunca ilerleyin

114 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin