Sakarya Büyükşehir Terminali - Manisa otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Manisa otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 105 TL olduğu Sakarya Manisa arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 10:30 Sakarya VIB aracıdır. MR41 AILE olan bu araç tahmini olarak 10:30 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Manisa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Manisa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Metro Turizm, Düzce Güven firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
446.19 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 10dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
4

SAKARYA MANİSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB ADAPAZARI > MANISA 19.05.2021 10:30 MR41 AILE, 2+2 105 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > MANİSA 19.05.2021 23:00 SUIT-TEKLI, 2+2 135 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > MANISA 19.05.2021 23:00 MR41 AILE, 2+2 105 TL Bilet Al
Düzce Güven ADAPAZARI > MANISA 19.05.2021 23:30 TOPANDEMİ, 2+2 150 TL Bilet Al

MANİSA SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Sakarya VIB MANISA > ADAPAZARI 19.05.2021 11:15 MR41 AILE, 2+2 105 TL Bilet Al
Metro Turizm MANİSA > ADAPAZARI 19.05.2021 17:45 SUIT-TEKLI, 2+2 120 TL Bilet Al
Düzce Güven MANISA > ADAPAZARI 19.05.2021 22:15 TOPANDEMİ, 2+2 150 TL Bilet Al
Sakarya VIB MANISA > ADAPAZARI 19.05.2021 23:45 MR41 AILE, 2+2 105 TL Bilet Al

MANİSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

İzmir - Manisa Sakarya Uzaklık: 389.47 km / Süre: 00:41 Bilet Al
Balıkesir - Manisa Sakarya Uzaklık: 1,323.66 km / Süre: 01:54 Bilet Al
Uşak - Manisa Sakarya Uzaklık: 1,754.80 km / Süre: 02:36 Bilet Al
Denizli - Manisa Sakarya Uzaklık: 1,872.88 km / Süre: 02:45 Bilet Al
Aydın - Manisa Sakarya Uzaklık: 2,158.15 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Muğla - Manisa Sakarya Uzaklık: 2,504.99 km / Süre: 03:15 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Manisa Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Manisa Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Manisa Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Manisa Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Manisa Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Manisa Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Kalkışlı En Ucuz Manisa Biletleri
Manisa Nevşehir Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Manisa Zonguldak Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Manisa Varışlı En Ucuz Manisa Biletleri
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Zonguldak Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
İzmit Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Sakarya Manisa Otobüs Firmaları

SAKARYA MANİSA GÜZERGAHI

SAKARYA MANİSA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

83,1 km / 49 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,3 km / 1 dakika: O-5 çıkışına girin Paralı yol

102 km / 59 dakika: O-5 yönünde devam edin Paralı yol

213 km / 2 saat 18 dakika: Balıkesir / İzmir yönünde Balıkesir Bursa Yolu / İzmir Yolu Cd / D200 / E881 / E90 girin E881 boyunca ilerleyin Kısmen paralı yol

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Balıkesir Manisa Yolu / D565 / E881 yönündeki 2. çıkışa girin

0,7 km / 3 dakika: 44. Sk. yönünde sola dönün

0,5 km / 2 dakika: 61. Sk. yönünde hafif sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: 86. Sk. yönünde devam edin

0,3 km / 1 dakika: 136. Sk. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: 266. Sk. yönünde sola dönün

11,9 km / 13 dakika: 263. Sk. yönünde hafif sola dönün

7,5 km / 7 dakika: Topluca Köyü İç Yolu yönünde devam edin

2,3 km / 3 dakika: Kavakalan Köyü İç Yolu yönünde devam edin

8,6 km / 10 dakika: Sağa dönün

2,3 km / 3 dakika: Hafif sola yönelin

84 m / 1 dakika: Boyalı Köyü Yolu yönünde devam edin

39 m / 1 dakika: Boyalı Köyü İç Yolu yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Boyalı Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Boyalı Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin