Sakarya Büyükşehir Terminali - Niğde otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sakarya Büyükşehir Terminali - Niğde otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Sakarya Niğde arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 00:45 Niğde Aydoğanlar aracıdır. 1+2 olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Sakarya şehrinden kalkacaktır. Sakarya ve Niğde arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sakarya Niğde arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Niğde Aydoğanlar, Lider Siirt Turizm, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
644.75 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 59dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
7

SAKARYA NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > SAKARYA > NİĞDE > Bor 26.02.2021 00:45 1+2, 1+1 130 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > SAKARYA > NİĞDE 26.02.2021 13:45 s1+2, 1+1 130 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > SAKARYA > NİĞDE > SİİRT 26.02.2021 15:00 1++2, 1+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > SAKARYA > NİĞDE > SİİRT 26.02.2021 15:00 A1-2, 1+1 130 TL Bilet Al
Niğde Aydoğanlar İSTANBUL > SAKARYA > NİĞDE 26.02.2021 23:15 1+2, 1+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ADAPAZARI > NİĞDE 26.02.2021 23:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Öncü Seyahat İSTANBUL > SAKARYA > NİĞDE 26.02.2021 23:59 AİLE, 2+1 120 TL Bilet Al

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Sakarya Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Sakarya Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

SAKARYA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sakarya - Bilecik Niğde Uzaklık: 1,025.58 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Sakarya - Düzce Niğde Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Sakarya - Yalova Niğde Uzaklık: 1,230.51 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - Bolu Niğde Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Niğde Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Sakarya - Eskişehir Niğde Uzaklık: 1,793.03 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

SAKARYA NİĞDE GÜZERGAHI

SAKARYA NİĞDE YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünden güney yönünde ilerleyin

92 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin

27 m / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,6 km / 3 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 604. Sk. yönünde sola dönün

0,9 km / 2 dakika: Hacılar Cd. yönünde sağa dönün

1,3 km / 2 dakika: Türbe Cd. yönünde sola dönün

1,7 km / 3 dakika: Sakarya Cd. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Sakarya Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Toyota Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağlık Cd. konumunda sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Orhan Gazi Cd. / D650 girin

0,1 km / 1 dakika: Istanbul / Ankara yönündeki rampaya girin Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Adapazarı Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

279 km / 2 saat 41 dakika: Çatalın solundan devam edin, Ankara / Akyazi / Duzce tabelalarını takip edin ve O-4 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

39,9 km / 24 dakika: Ankara Çevre Yolu / O-20 yönünde devam edin

2,5 km / 2 dakika: Gölbaşı / Konya / Adana yönünde Ankara Konya Yolu / D750 / E90 girin

1,8 km / 2 dakika: Ankara Konya Yolu / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D260/D750/E90 boyunca ilerleyin

247 km / 2 saat 39 dakika: Ankara Cd. / D260 / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Altunhisar Yolu çıkışına girin

33,8 km / 23 dakika: Altunhisar Yolu yönünde sola dönün

18,1 km / 14 dakika: Altunhisar Bor Yolu yönünde devam edin

40 m / 1 dakika: Tevfik Çalın Cd. yönünde sola dönün

0,5 km / 1 dakika: Çevre Yolu Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Çevre Yolu Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,1 km / 1 dakika: Orhan Batı Cd. yönünde devam edin

3,2 km / 3 dakika: Orhan Batı Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

2,3 km / 2 dakika: Tevfik Çalın Cd. yönünde devam edin

4,7 km / 7 dakika: Atatürk Blv. yönünde devam edin

1,1 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Dr. Sami Yağız Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

8 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin