Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Samsun Adana arası en yakın sefer 15 Haziran 2021 Saat 10:00 Metatur Turizm aracıdır. 2+1T olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Has Turizm A.Ş., Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
721.87 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 19dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
9

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

SAMSUN ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metatur Turizm SAMSUN > ADANA > MERSİN 15.06.2021 10:00 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SAMSUN > ADANA > HATAY 15.06.2021 14:45 P46, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > ADANA 15.06.2021 16:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > SAMSUN > ADANA > HATAY 15.06.2021 17:00 P46, 2+1 180 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > ADANA 15.06.2021 19:00 ÇT38, Travego 33 ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > ADANA 15.06.2021 21:00 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > SAMSUN > ADANA > HATAY 15.06.2021 21:15 P46, 2+1 180 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > SAMSUN > ADANA > HATAY 15.06.2021 21:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > ADANA 15.06.2021 22:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al

ADANA SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metatur Turizm MERSİN > ADANA > SAMSUN 15.06.2021 09:00 2+1T, 2+1 140 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > SAMSUN > TRABZON 15.06.2021 12:30 ÇT38, Travego 33 ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > SAMSUN 15.06.2021 12:30 C.I.P SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > SAMSUN > RİZE 15.06.2021 18:30 P46, 2+1 180 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > ADANA > SAMSUN > RİZE 15.06.2021 19:00 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > SAMSUN 15.06.2021 20:30 SUIT, 2+1 170 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > SAMSUN > SİNOP 15.06.2021 21:45 P46, 2+1 180 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > ADANA > SAMSUN 15.06.2021 23:59 P46, 2+1 180 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Samsun Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Samsun Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Samsun Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Samsun Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Samsun Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Samsun Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Adana Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Adana Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Adana Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Adana Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Adana Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Adana Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

SAMSUN ADANA GÜZERGAHI

SAMSUN ADANA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 çıkışına girin

80,9 km / 57 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönündeki rampaya girin

76,9 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

13,8 km / 14 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

85,6 km / 58 dakika: Sanayi Cd. / Yozgat-Boğazlıyan Yolu yönünde sola dönün Yozgat-Boğazlıyan Yolu boyunca ilerleyin

7,1 km / 6 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

31,9 km / 21 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

22 m / 1 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde sola dönün

25,6 km / 17 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönündeki rampaya girin D260 boyunca ilerleyin

3,2 km / 2 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

103 km / 1 saat 11 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D300 yönünde sağa dönün Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Çıkışa girin

1,4 km / 1 dakika: Soldan devam edin

7,2 km / 4 dakika: Niğde Güney Otoyolu girin Paralı yol

137 km / 1 saat 26 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 yönünde devam edin Paralı yol

35,5 km / 22 dakika: Adana - Mersin Otoyolu / E90 yönünde soldaki çıkışa girin Kısmen paralı yol

1,1 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin