Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bolu otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bolu otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Samsun Bolu arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 16:30 Aybastı İtimat Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 16:30 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Bolu arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Bolu arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Sakarya VIB, Fındıkkale Turizm, Aybastı İtimat Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
473.47 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 26dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
12

Bolu Otogarı

Paşaköy Mahallesi, Bolu Otogarı, 14300 Merkez/Bolu

SAMSUN BOLU OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Aybastı İtimat Turizm Aybastı > SAMSUN > BOLU > Kapaklı 19.04.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Özay Turizm Aybastı > SAMSUN > BOLU > Kapaklı 19.04.2021 16:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 17:00 A2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > SAMSUN > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 18:15 Y2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > BOLU > Kapaklı 19.04.2021 19:00 2+1S, SAFİR 41 KİŞİLİK ,2+1 130 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > SAMSUN > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 19:15 2+ 1, 2+1 175 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > BOLU 19.04.2021 19:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 120 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > BOLU 19.04.2021 21:15 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > BOLU > İSTANBUL 19.04.2021 21:30 2+ 1, 2+1 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > BOLU 19.04.2021 21:30 TR40 2+1, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > BOLU 19.04.2021 22:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Düzce Güven SAMSUN > BOLU 19.04.2021 22:30 TO40, TO40 ,2+1 90 TL Bilet Al

BOLU VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Düzce - Bolu Samsun Uzaklık: 572.48 km / Süre: 00:55 Bilet Al
Sakarya - Bolu Samsun Uzaklık: 1,260.43 km / Süre: 01:29 Bilet Al
Karabük - Bolu Samsun Uzaklık: 1,554.73 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Zonguldak - Bolu Samsun Uzaklık: 1,607.47 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Bartın - Bolu Samsun Uzaklık: 1,777.77 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Ankara - Bolu Samsun Uzaklık: 1,872.85 km / Süre: 02:03 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Bolu Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Bolu Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Bolu Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Bolu Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Bolu Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Bolu Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kalkışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Bolu Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Kayseri Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Bolu Erzurum Bizim Iğdır 105 TL Bilet Al
Bolu Kütahya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bolu Tekirdağ Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bolu Varışlı En Ucuz Bolu Biletleri
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Yalova Bolu Özemniyet 100 TL Bilet Al
Tokat Bolu Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Bolu Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Sinop Bolu Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Tekirdağ Bolu Has Turizm A.Ş. 110 TL Bilet Al
Antalya Bolu Metro Turizm 110 TL Bilet Al

SAMSUN BOLU GÜZERGAHI

SAMSUN BOLU YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

39,0 km / 22 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,6 km / 1 dakika: Anadolu Otoyolu Bolu Doğu Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,1 km / 7 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa yönelin

3,9 km / 4 dakika: Ankara Bolu Yolu / D100 yönünde hafif sağa dönün

1,1 km / 3 dakika: İzzet Baysal Cd. / D160 yönünde sola dönün D160 boyunca ilerleyin 1 döner kavşaktan geçin

0,1 km / 1 dakika: Saraçhane Sk. yönünde sağa dönün

39 m / 1 dakika: Kocabey Sk. yönünde sağa dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz