Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Samsun Düzce arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 16:30 Aybastı İtimat Turizm aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 16:30 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Fındıkkale Turizm, Kanberoğlu Turizm, Sakarya VIB firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
527.76 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 02dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
15

SAMSUN DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Aybastı İtimat Turizm Aybastı > SAMSUN > DÜZCE > Kapaklı 19.04.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Özay Turizm Aybastı > SAMSUN > DÜZCE > Kapaklı 19.04.2021 16:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 17:00 A2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 18:15 Y2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 19:15 2+ 1, 2+1 150 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > SAMSUN > DÜZCE > Kapaklı 19.04.2021 19:30 0607, 2+1 120 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 19:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 120 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Perşembe > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 20:01 2+ 1, 2+1 110 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > DÜZCE > BURSA 19.04.2021 20:30 TV40, 2+1 120 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 21:15 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 100 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 21:30 2+ 1, 2+1 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 21:30 TR40 2+1, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 22:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Düzce Güven SAMSUN > DÜZCE 19.04.2021 22:30 TO40, TO40 ,2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > DÜZCE > İSTANBUL 19.04.2021 23:30 TO41, 2+1 130 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Samsun Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Samsun Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Samsun Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Samsun Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Samsun Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Samsun Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Düzce Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Düzce Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Düzce Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Düzce Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Düzce Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Düzce Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

SAMSUN DÜZCE GÜZERGAHI

SAMSUN DÜZCE YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

89,2 km / 52 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin