Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Samsun İstanbul arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 00:45 Lüks Gümüşhane aracıdır. 38 p olan bu araç tahmini olarak 00:45 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Fındıkkale Turizm, Sakarya VIB, Bafra Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
736.57 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 14dk.
Firma Sayısı
11
Sefer Sayısı
35

SAMSUN İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 00:45 38 p, 1+1 150 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Aybastı > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 19.05.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 220 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Aybastı > SAMSUN > Kıraç > Kapaklı 19.05.2021 16:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Özay Turizm Aybastı > SAMSUN > Kıraç > Kapaklı 19.05.2021 16:30 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Özay Turizm Aybastı > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 19.05.2021 16:30 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > Alibeyköy > İSTANBUL 19.05.2021 17:31 A2+1, 2+1 175 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 17:31 A2+1, 2+1 175 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane GÜMÜŞHANE > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 18:30 38 p, 1+1 150 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > Esenyurt > Kapaklı 19.05.2021 19:00 15SD, 1+1 170 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > Hadımköy > Kapaklı 19.05.2021 19:00 15SD, 1+1 170 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 19.05.2021 19:00 15SD, 1+1 150 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Yakakent > SAMSUN > Alibeyköy > Kapaklı 19.05.2021 19:00 15SD, 1+1 150 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Salıpazarı > SAMSUN > Alibeyköy > Çorlu 19.05.2021 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Salıpazarı > SAMSUN > İSTANBUL > Çorlu 19.05.2021 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Salıpazarı > SAMSUN > Esenyurt > Çorlu 19.05.2021 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Salıpazarı > SAMSUN > Hadımköy > Çorlu 19.05.2021 19:00 2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 19:15 1+1-, 1+1 250 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Gölköy > SAMSUN > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 19.05.2021 19:15 1+1-, 1+1 250 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Maçka > SAMSUN > İSTANBUL > Kapaklı 19.05.2021 19:30 0607, 2+1 230 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > ALİBEYKÖY 19.05.2021 19:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 190 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 19:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 190 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Perşembe > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 20:01 1+1T, 1+1 200 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 20:30 1+1T, 1+1 199 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 19.05.2021 20:30 1+1T, 1+1 199 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 20:45 KR12(1+1)(, KR12(1+1)(41) ,2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > SİLİVRİ 19.05.2021 21:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 21:15 KR12(1+1)(, KR12(1+1)(41) ,2+1 180 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > ALİBEYKÖY 19.05.2021 21:30 TR40 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 21:30 TR40 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) 19.05.2021 22:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > ALİBEYKÖY 19.05.2021 22:00 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > İSTANBUL (Esenler) 19.05.2021 22:00 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 22:30 1+1T, 1+1 199 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm GİRESUN > SAMSUN > ALİBEYKÖY > İSTANBUL 19.05.2021 22:30 1+1T, 1+1 199 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > İSTANBUL 19.05.2021 23:30 TO41, 2+1 230 TL Bilet Al

İSTANBUL SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 19.05.2021 11:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > SAMSUN 19.05.2021 11:00 TR40 2+1, 2+2 190 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 19.05.2021 11:20 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > SAMSUN 19.05.2021 11:20 TR40 2+1, 2+2 190 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 19.05.2021 12:01 PY40, 1+1 170 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > Alibeyköy > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 19.05.2021 12:31 PY40, 1+1 170 TL Bilet Al
Özay Turizm Kapaklı > Kıraç > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 13:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm SİLİVRİ > SAMSUN 19.05.2021 13:30 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Kapaklı > Kıraç > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 14:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 19.05.2021 14:00 38 p, 1+1 170 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRAÇ > SAMSUN 19.05.2021 14:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Özay Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 14:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 19.05.2021 14:29 A2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Gümüşhane İSTANBUL > Alibeyköy > SAMSUN > GÜMÜŞHANE 19.05.2021 14:30 38 p, 1+1 170 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > Yeşilpınar > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 19.05.2021 14:59 A2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 15:00 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Aybastı İtimat Turizm Kapaklı > Göztepe > SAMSUN > Aybastı 19.05.2021 15:00 2+1, 2+1 220 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > Alibeyköy > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 19.05.2021 15:19 A2+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 19.05.2021 16:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 19.05.2021 16:20 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > SAMSUN 19.05.2021 17:00 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > SAMSUN > Gölköy 19.05.2021 17:01 1+1T, 1+1 230 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > SAMSUN 19.05.2021 17:15 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > Hadımköy > SAMSUN > Yakakent 19.05.2021 18:00 2+1T, 2+1 170 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > SAMSUN > TRABZON 19.05.2021 18:00 022, 1+1 230 TL Bilet Al
Metro Turizm KIRAÇ > SAMSUN 19.05.2021 18:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB İSTANBUL (Esenler) > SAMSUN 19.05.2021 18:00 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BEYLİKDÜZÜ) > SAMSUN 19.05.2021 18:15 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB ALİBEYKÖY > SAMSUN 19.05.2021 18:20 TR38 AILE, 2+2 190 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > Esenyurt > SAMSUN > Yakakent 19.05.2021 18:30 2+1T, 2+1 170 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > SAMSUN > TRABZON 19.05.2021 18:30 022, 1+1 230 TL Bilet Al
Metro Turizm ESENYURT BALIKYOLU > SAMSUN 19.05.2021 18:45 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > SAMSUN > Perşembe 19.05.2021 19:00 1+1T, 1+1 200 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > TRABZON 19.05.2021 19:30 022, 1+1 230 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Kapaklı > Alibeyköy > SAMSUN > TRABZON 19.05.2021 19:45 022, 1+1 230 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > Alibeyköy > SAMSUN > Yakakent 19.05.2021 20:00 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Bafra Seyahat Kapaklı > İSTANBUL > SAMSUN > Yakakent 19.05.2021 20:00 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Çorlu > İSTANBUL > SAMSUN > Terme 19.05.2021 20:00 1+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 19.05.2021 20:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Dağıstanlı Turizm Çorlu > Alibeyköy > SAMSUN > Terme 19.05.2021 20:15 1+2, 2+1 180 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 19.05.2021 20:20 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > SAMSUN 19.05.2021 22:00 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > SAMSUN 19.05.2021 22:20 SUIT-TEKLI, 2+2 200 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Samsun Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Samsun Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Samsun Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Samsun Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Samsun Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Samsun Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya İstanbul Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu İstanbul Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop İstanbul Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum İstanbul Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun İstanbul Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat İstanbul Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

SAMSUN İSTANBUL GÜZERGAHI

SAMSUN İSTANBUL YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

296 km / 2 saat 54 dakika: Çatalın sağından devam edin ve O-4 / E80 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün