Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kahramanmaraş otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kahramanmaraş otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 110 TL olduğu Samsun Kahramanmaraş arası en yakın sefer 08 Mart 2021 Saat 16:00 Süha Turizm aracıdır. T33 olan bu araç tahmini olarak 16:00 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Kahramanmaraş arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Kahramanmaraş arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Süha Turizm, Tokat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
648.14 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 30dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
5

SAMSUN KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm SAMSUN > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 08.03.2021 16:00 T33, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 08.03.2021 17:00 F33, 2+1 110 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > KAHRAMANMARAŞ > GAZİANTEP 08.03.2021 18:00 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > KAHRAMANMARAŞ 08.03.2021 18:00 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > KAHRAMANMARAŞ 08.03.2021 20:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm GAZİANTEP > KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN > TRABZON 08.03.2021 17:30 ÇÇ41, Travego-Tourısmo-Setra-Safir34 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN 08.03.2021 18:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN 08.03.2021 20:30 TR33, 2+1 110 TL Bilet Al
Tokat Seyahat ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN 08.03.2021 22:45 J34, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN 08.03.2021 23:30 CLASS, 2+2 140 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kahramanmaraş Samsun Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Adıyaman - Kahramanmaraş Samsun Uzaklık: 1,473.19 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Samsun Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Kilis - Kahramanmaraş Samsun Uzaklık: 1,782.44 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Samsun Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Samsun Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Kahramanmaraş Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Kahramanmaraş Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Kahramanmaraş Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Kahramanmaraş Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Kahramanmaraş Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Kahramanmaraş Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Kalkışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Varışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kahramanmaraş Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

Samsun Kahramanmaraş Otobüs Firmaları

SAMSUN KAHRAMANMARAŞ GÜZERGAHI

SAMSUN KAHRAMANMARAŞ YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

57,3 km / 39 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Samsun Ladik Yolu / D030 çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Samsun Ladik Yolu / D030 yönünde devam edin

17,8 km / 14 dakika: Samsun Ladik Yolu / D030 yönünde devam edin D030 boyunca ilerleyin

37,4 km / 28 dakika: D030 boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

63,8 km / 45 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Amasya Erzincan Yolu / Amasya - Erzurum Yolu / D100 / E80 üzerine çıkın

19,5 km / 16 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönündeki rampaya girin

23,3 km / 17 dakika: Tokat Niksar Yolu / D850 yönünde devam edin D850 boyunca ilerleyin

1,1 km / 2 dakika: Mustafa Satan Cd. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Mustafa Satan Cd. 6. Sk. yönünde sola dönün

68 m / 1 dakika: Behzat Blv. 13. Sk. yönünde sola dönün

74 m / 1 dakika: Behzat Blv. 13. Sk. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Behzat Blv. üzerine çıkın

39 m / 1 dakika: Döner kavşaktan 209. Sk. yönündeki 2. çıkışa girin

0,4 km / 1 dakika: Behzat Blv. yönünde sola dönün

27 m / 1 dakika: 101. Sk. yönünde sağa dönün

57,8 km / 45 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Gaziosmanpaşa Blv. / D850 üzerine çıkın D850 boyunca ilerleyin

17,5 km / 12 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sola dönün

45,9 km / 32 dakika: D851 yönünde sağa dönün

19,0 km / 12 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde sağa dönün

60,8 km / 40 dakika: Altınyayla Şarkışla Yolu yönünde sola dönün

16,1 km / 11 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D851 yönünde devam edin

7,5 km / 6 dakika: Kayseri Malatya Yolu / D300 yönünde sağa dönün

56,8 km / 39 dakika: Dadaoğlu Blv. / D815 yönünde sola dönün D815 boyunca ilerleyin

34,6 km / 23 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 yönünde devam edin D825 boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Kahramanmaraş Yolu / D825 yönündeki 1. çıkışa girin

36 m / 1 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / Çiftlik Yolu Cd. / D825 yönünde sola dönün

57,6 km / 44 dakika: Kayseri Kahramanmaraş Yolu / Çiftlik Yolu Cd. / D825 yönünde sağa dönün Kayseri Kahramanmaraş Yolu/D825 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Sola dönün

4,4 km / 5 dakika: Hafif sağa yönelin

7,4 km / 9 dakika: Sola dönün

3,5 km / 5 dakika: Sağa dönün

10,0 km / 16 dakika: Tam sola dönün

3,7 km / 5 dakika: Soldan devam edin

1,4 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,3 km / 5 dakika: Sağdan devam edin

4,1 km / 7 dakika: Sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Sola dönün

5,3 km / 10 dakika: Sağa dönün

0,8 km / 4 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz