Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kayseri otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 80 TL olduğu Samsun Kayseri arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 00:01 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 00:01 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Kayseri arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Kayseri arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Metatur Turizm, Süha Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
447.49 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 27dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
12

SAMSUN KAYSERİ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm SAMSUN > KAYSERİ 03.03.2021 00:01 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > KAYSERİ > MERSİN 03.03.2021 10:00 2+2T, 2+1 100 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > KAYSERİ 03.03.2021 15:00 2+2T, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm SAMSUN > KAYSERİ > ŞANLIURFA 03.03.2021 16:00 TR33, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > SAMSUN > KAYSERİ > HATAY 03.03.2021 17:00 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > KAYSERİ 03.03.2021 18:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > KAYSERİ > ADANA 03.03.2021 19:00 ÇÇ38, Travego ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > KAYSERİ 03.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > SAMSUN > KAYSERİ > HATAY 03.03.2021 21:15 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > SAMSUN > KAYSERİ > HATAY 03.03.2021 21:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > KAYSERİ 03.03.2021 22:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm Hopa > SAMSUN > KAYSERİ > OSMANİYE 03.03.2021 23:45 T34, 2+1 110 TL Bilet Al

KAYSERİ SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > SAMSUN > SİNOP 03.03.2021 01:45 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SAMSUN 03.03.2021 04:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Metatur Turizm KAYSERİ > SAMSUN 03.03.2021 08:00 2+2T, 2+1 100 TL Bilet Al
Metatur Turizm MERSİN > KAYSERİ > SAMSUN 03.03.2021 13:00 2+2T, 2+1 100 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm ADANA > KAYSERİ > SAMSUN > TRABZON 03.03.2021 19:00 ÇT38, Travego 33 ,2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SAMSUN 03.03.2021 19:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm OSMANİYE > KAYSERİ > SAMSUN > Hopa 03.03.2021 20:00 TR35, 2+1 110 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. HATAY > KAYSERİ > SAMSUN > RİZE 03.03.2021 22:30 TR35, TRAVEGO 46 ,2+1 110 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > KAYSERİ > SAMSUN > RİZE 03.03.2021 23:30 ÇÇ46, Fortuna 35 ,2+1 75 TL Bilet Al
Metro Turizm KAYSERİ > SAMSUN 03.03.2021 23:59 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAYSERİ > SAMSUN 03.03.2021 23:59 T33, 2+1 110 TL Bilet Al

KAYSERİ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Kayseri Samsun Uzaklık: 861.35 km / Süre: 01:14 Bilet Al
Niğde - Kayseri Samsun Uzaklık: 1,304.67 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Kırşehir - Kayseri Samsun Uzaklık: 1,347.94 km / Süre: 01:47 Bilet Al
Aksaray - Kayseri Samsun Uzaklık: 1,576.92 km / Süre: 02:06 Bilet Al
Yozgat - Kayseri Samsun Uzaklık: 1,714.91 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Sivas - Kayseri Samsun Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Kayseri Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Kayseri Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Kayseri Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Kayseri Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Kayseri Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Kayseri Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Kalkışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Kayseri Bingöl Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Sinop Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Kayseri Kars Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kayseri Giresun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Muş Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Erzurum Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Varışlı En Ucuz Kayseri Biletleri
Giresun Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Kayseri Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Kayseri Esadaş 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
İzmit Kayseri Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

Samsun Kayseri Otobüs Firmaları

SAMSUN KAYSERİ GÜZERGAHI

SAMSUN KAYSERİ YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 çıkışına girin

80,9 km / 57 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönündeki rampaya girin

76,9 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

13,8 km / 14 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

85,6 km / 58 dakika: Sanayi Cd. / Yozgat-Boğazlıyan Yolu yönünde sola dönün Yozgat-Boğazlıyan Yolu boyunca ilerleyin

7,1 km / 6 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

31,9 km / 21 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

22 m / 1 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde sola dönün

25,6 km / 17 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönündeki rampaya girin D260 boyunca ilerleyin

3,5 km / 3 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

7,5 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu yönündeki 2. çıkışa girin

8,4 km / 14 dakika: Osman Kavuncu Blv. yönünde devam edin