Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Niğde otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Samsun Niğde arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 19:00 Kanberoğlu Turizm aracıdır. T38 olan bu araç tahmini olarak 19:00 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Niğde arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Niğde arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
546.16 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 31dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
3

SAMSUN NİĞDE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > NİĞDE > ADANA 19.04.2021 19:00 T38, 2+2 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > SAMSUN > NİĞDE > HATAY 19.04.2021 21:30 0607, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > NİĞDE 19.04.2021 22:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al

NİĞDE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Niğde Samsun Uzaklık: 973.38 km / Süre: 01:16 Bilet Al
Aksaray - Niğde Samsun Uzaklık: 1,106.85 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Kayseri - Niğde Samsun Uzaklık: 1,307.55 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Karaman - Niğde Samsun Uzaklık: 1,760.92 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Adana - Niğde Samsun Uzaklık: 1,816.35 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kırşehir - Niğde Samsun Uzaklık: 1,821.74 km / Süre: 02:23 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Niğde Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Niğde Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Niğde Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Niğde Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Niğde Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Niğde Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Kalkışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Tokat Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Denizli Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Amasya Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Niğde Malatya Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Burdur Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Varışlı En Ucuz Niğde Biletleri
Denizli Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Niğde Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Niğde Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Amasya Niğde Has Turizm A.Ş. 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Niğde Niğde Aydoğanlar 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Niğde Metro Turizm 110 TL Bilet Al

SAMSUN NİĞDE GÜZERGAHI

SAMSUN NİĞDE YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 çıkışına girin

80,9 km / 57 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönündeki rampaya girin

76,9 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

13,8 km / 14 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

85,6 km / 58 dakika: Sanayi Cd. / Yozgat-Boğazlıyan Yolu yönünde sola dönün Yozgat-Boğazlıyan Yolu boyunca ilerleyin

7,1 km / 6 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

31,9 km / 21 dakika: Yozgat Kayseri Yolu / D805 yönünde devam edin

22 m / 1 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönünde sola dönün

25,6 km / 17 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu / D260 yönündeki rampaya girin D260 boyunca ilerleyin

3,2 km / 2 dakika: Kayseri Kırşehir Yolu yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D300 yönünde hafif sağa yönelin

109 km / 1 saat 16 dakika: Kayseri Niğde Yolu / D300 yönünde sağa dönün Kayseri Niğde Yolu boyunca ilerleyin

3,9 km / 4 dakika: Kayseri Yolu yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Kayseri Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Aydınlık Cd. yönünde sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Emin Erişingil Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Ayhan Şahenk Blv. yönündeki 3. çıkışa girin

54 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin