Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Sakarya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Samsun Sakarya arası en yakın sefer 08 Mayıs 2021 Saat 16:30 Özay Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 16:30 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Sakarya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Sakarya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Sakarya VIB, Fındıkkale Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
595.50 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 39dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
9

SAMSUN SAKARYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Özay Turizm Aybastı > SAMSUN > SAKARYA > Kapaklı 08.05.2021 16:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > ADAPAZARI 08.05.2021 18:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > ADAPAZARI 08.05.2021 19:30 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 190 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Perşembe > SAMSUN > SAKARYA > İSTANBUL 08.05.2021 20:01 2+ 1, 2+1 240 TL Bilet Al
Kaptanoğlu Seyahat Üçtepe (Kozbükü) > SAMSUN > SAKARYA > İSTANBUL 08.05.2021 20:30 A2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm Eynesil > SAMSUN > SAKARYA > İSTANBUL 08.05.2021 21:00 1+1T, 1+1 230 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > ADAPAZARI 08.05.2021 21:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > ADAPAZARI 08.05.2021 22:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > ADAPAZARI 08.05.2021 22:00 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 190 TL Bilet Al

SAKARYA SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Kaptanoğlu Seyahat Zeytinburnu > SAKARYA > SAMSUN > Üçtepe (Kozbükü) 08.05.2021 19:00 A2+1, 2+1 180 TL Bilet Al
Fındıkkale Turizm İSTANBUL > SAKARYA > SAMSUN > Gölköy 08.05.2021 20:30 1+1T, 1+1 185 TL Bilet Al
Sakarya VIB ADAPAZARI > SAMSUN 08.05.2021 22:00 TRV2+1, TRV2+1 ,1+1 190 TL Bilet Al

SAKARYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bilecik - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,021.18 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Düzce - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,085.25 km / Süre: 01:28 Bilet Al
Bolu - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,239.11 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Yalova - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,246.27 km / Süre: 01:30 Bilet Al
İstanbul - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,568.64 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Eskişehir - Sakarya Samsun Uzaklık: 1,849.74 km / Süre: 02:22 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Sakarya Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Sakarya Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Sakarya Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Sakarya Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Sakarya Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Sakarya Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kalkışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Sakarya Tekirdağ Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Nevşehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Yozgat Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Sakarya Manisa Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Sakarya Sinop Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Sakarya Varışlı En Ucuz Sakarya Biletleri
Tekirdağ Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Sakarya Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Sakarya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Sakarya Sakarya VIB 100 TL Bilet Al
Kastamonu Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Sinop Sakarya Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Kırklareli Sakarya Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Antalya Sakarya Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al

SAMSUN SAKARYA GÜZERGAHI

SAMSUN SAKARYA YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

306 km / 3 saat 25 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

7,9 km / 5 dakika: Gerede-Karabük Bağlantısı / E80 yönünde dümdüz ilerleyin Kısmen paralı yol

154 km / 1 saat 28 dakika: Çatalın sağından devam edin ve Anadolu Otoyolu / O-4 / E80 üzerine çıkın Paralı yol

1,1 km / 1 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 çıkışına girin Paralı yol

5,8 km / 4 dakika: Adapazarı Mudurnu Yolu / D140 yönünde sola dönün

57 m / 1 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde hafif sağa yönelin

6,1 km / 7 dakika: Adapazarı Akyazı Yolu yönünde sağa dönün

6,0 km / 6 dakika: Adapazarı Karapürçek Yolu girin

0,8 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Adapazarı Karapürçek Yolu boyunca ilerleyin

2,0 km / 3 dakika: Sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Kayalarreşitbey Köyü İç Yolu boyunca ilerlemek için sağa dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz