Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Trabzon  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın! 


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Samsun Trabzon arası en yakın sefer 10 Mayıs 2021 Saat 01:30 Metro Turizm aracıdır. C.I.P SUIT olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Trabzon arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Trabzon arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
324.88 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 31dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
11

SAMSUN TRABZON OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 10.05.2021 01:30 C.I.P SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm HATAY > SAMSUN > TRABZON > RİZE 10.05.2021 06:00 022, 1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 10.05.2021 07:00 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 10.05.2021 08:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 10.05.2021 14:30 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > TRABZON > VAN 10.05.2021 14:31 1+1B, 1+1 50 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm Bafra > SAMSUN > TRABZON > IĞDIR 10.05.2021 16:00 022, 1+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 10.05.2021 16:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > TRABZON 10.05.2021 18:00 CLASS, 2+2 120 TL Bilet Al
Özlem Ardahan SAMSUN > TRABZON > ARDAHAN 10.05.2021 18:30 D1+1, TR15, D1+1 HİJYEN ,1+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB SAMSUN > TRABZON 10.05.2021 22:15 TR40 CVD, 2+2 70 TL Bilet Al

TRABZON SAMSUN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm VAN > TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 00:30 1+1B, 1+1 60 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm IĞDIR > TRABZON > SAMSUN > Bafra 10.05.2021 01:00 0027, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 03:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 10:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 11:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 12:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 12:30 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 13:01 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 15:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 15:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 16:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 16:30 KR11 1+1, 2+2 110 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 16:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Sakarya VIB TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 16:30 TR40 CVD, 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 17:00 CLASS, 2+2 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 18:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Artvin Seyahat TRABZON > SAMSUN 10.05.2021 19:30 TOUR 41, TOUR 41 ,2+1 69 TL Bilet Al
Öz Nuhoğlu Karadeniz Sarp > TRABZON > SAMSUN > Alanya 10.05.2021 19:30 +1+1, 1+1 90 TL Bilet Al

TRABZON VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Rize - Trabzon Samsun Uzaklık: 804.14 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Giresun - Trabzon Samsun Uzaklık: 1,300.01 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Erzincan - Trabzon Samsun Uzaklık: 2,312.31 km / Süre: 03:29 Bilet Al
Ordu - Trabzon Samsun Uzaklık: 2,509.77 km / Süre: 03:57 Bilet Al
Erzurum - Trabzon Samsun Uzaklık: 2,678.32 km / Süre: 04:05 Bilet Al
Artvin - Trabzon Samsun Uzaklık: 3,014.32 km / Süre: 04:29 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Trabzon Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Trabzon Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Trabzon Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Trabzon Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Trabzon Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Trabzon Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kalkışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Trabzon Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ardahan Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Kayseri Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Varışlı En Ucuz Trabzon Biletleri
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tunceli Trabzon Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Tokat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ardahan Trabzon Özlem Ardahan 100 TL Bilet Al
Ankara Trabzon Lüks Artvin Seyahat 105 TL Bilet Al

SAMSUN TRABZON GÜZERGAHI

SAMSUN TRABZON YOL TARİFİ

2,2 km / 5 dakika: 100. Yıl Blv. yönünden Abdülkadir Geylani Sk. konumuna doğru güneydoğu yönünde ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Akyakı Gç. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

15,8 km / 13 dakika: İlkadım Blv. / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

7,2 km / 5 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

50,5 km / 40 dakika: Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin

12,8 km / 10 dakika: Yunus Emre Blv yönünde hafif sağa dönün

72,0 km / 1 saat 6 dakika: Devlet Sahil Yolu / Samsun-Ordu Yolu / D010 / E70 yönünde devam edin D010/E70 boyunca ilerleyin

82 m / 1 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa yönelin

0,1 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

38,5 km / 31 dakika: Ordu Giresun Yolu / D010 / E70 yönünde hafif sağa dönün D010/E70 boyunca ilerleyin

119 km / 1 saat 33 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. / Giresun Trabzon Yolu / D010 / E70 yönünde dümdüz ilerleyin D010/E70 boyunca ilerleyin

4,9 km / 3 dakika: 2. Devlet Sahil Yolu Cd. / Trabzon Giresun Yolu / D010 / E70 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,5 km / 2 dakika: Şenol Güneş Cd. çıkışına girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Şenol Güneş Cd. yönünde devam edin Aradığınız yeri solda göreceksiniz