Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Yozgat otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Samsun Yozgat arası en yakın sefer 16 Haziran 2021 Saat 00:01 Metro Turizm aracıdır. CLASS olan bu araç tahmini olarak 00:01 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Yozgat arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Yozgat arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Metatur Turizm, Has Turizm A.Ş. firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
276.00 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 19dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
12

SAMSUN YOZGAT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm SAMSUN > YOZGAT 16.06.2021 00:01 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > YOZGAT > MERSİN 16.06.2021 10:00 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > YOZGAT 16.06.2021 11:30 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > YOZGAT 16.06.2021 13:40 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metatur Turizm SAMSUN > YOZGAT > KAYSERİ 16.06.2021 15:00 2+1T, 2+1 70 TL Bilet Al
Süha Turizm SAMSUN > YOZGAT > ŞANLIURFA 16.06.2021 16:00 Z34, 2+1 70 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. SİNOP > SAMSUN > YOZGAT > HATAY 16.06.2021 17:00 P46, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > YOZGAT 16.06.2021 18:05 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm TRABZON > SAMSUN > YOZGAT > ADANA 16.06.2021 19:00 ÇT38, Travego 33 ,2+1 160 TL Bilet Al
Metro Turizm SAMSUN > YOZGAT 16.06.2021 21:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Has Turizm A.Ş. RİZE > SAMSUN > YOZGAT > HATAY 16.06.2021 21:15 P46, 2+1 70 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > SAMSUN > YOZGAT > HATAY 16.06.2021 21:30 T29, 2+1 160 TL Bilet Al

YOZGAT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Çorum - Yozgat Samsun Uzaklık: 1,073.49 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Kırşehir - Yozgat Samsun Uzaklık: 1,151.85 km / Süre: 01:32 Bilet Al
Kırıkkale - Yozgat Samsun Uzaklık: 1,397.31 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Nevşehir - Yozgat Samsun Uzaklık: 1,606.58 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Kayseri - Yozgat Samsun Uzaklık: 1,715.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Çankırı - Yozgat Samsun Uzaklık: 1,721.57 km / Süre: 02:26 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Yozgat Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Yozgat Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Yozgat Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Yozgat Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Yozgat Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Yozgat Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Kalkışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Yozgat Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Uşak Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Afyon Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Yozgat Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Ağrı Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Malatya Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Varışlı En Ucuz Yozgat Biletleri
Giresun Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kastamonu Yozgat Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Afyon Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Uşak Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Hatay Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Ordu Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

SAMSUN YOZGAT GÜZERGAHI

SAMSUN YOZGAT YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 çıkışına girin

80,9 km / 57 dakika: Samsun Çorum Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönündeki rampaya girin

76,9 km / 53 dakika: Çorum Yozgat Yolu / D795 yönünde devam edin D795 boyunca ilerleyin

11,5 km / 10 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde sağa dönün D200/E88 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Çıkışa girin