Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Zonguldak otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali - Zonguldak otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Samsun Zonguldak arası en yakın sefer 28 Nisan 2021 Saat 20:45 Metro Turizm aracıdır. SUIT olan bu araç tahmini olarak 20:45 civarı Samsun şehrinden kalkacaktır. Samsun ve Zonguldak arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Samsun Zonguldak arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
527.93 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 23dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
2

SAMSUN ZONGULDAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Metro Turizm SAMSUN > ZONGULDAK 28.04.2021 20:45 SUIT, 2+1 120 TL Bilet Al
Kanberoğlu Turizm RİZE > SAMSUN > ZONGULDAK > Kozlu 28.04.2021 23:30 TV38, 2+1 120 TL Bilet Al

ZONGULDAK VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bartın - Zonguldak Samsun Uzaklık: 871.06 km / Süre: 01:27 Bilet Al
Karabük - Zonguldak Samsun Uzaklık: 1,178.67 km / Süre: 01:57 Bilet Al
Düzce - Zonguldak Samsun Uzaklık: 1,217.92 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bolu - Zonguldak Samsun Uzaklık: 1,582.09 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Sakarya - Zonguldak Samsun Uzaklık: 1,904.04 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Kastamonu - Zonguldak Samsun Uzaklık: 2,123.82 km / Süre: 02:59 Bilet Al

SAMSUN KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Samsun - Amasya Zonguldak Uzaklık: 1,244.13 km / Süre: 01:37 Bilet Al
Samsun - Ordu Zonguldak Uzaklık: 1,508.75 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Samsun - Sinop Zonguldak Uzaklık: 1,578.81 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Samsun - Çorum Zonguldak Uzaklık: 1,680.81 km / Süre: 02:03 Bilet Al
Samsun - Giresun Zonguldak Uzaklık: 1,953.15 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Samsun - Tokat Zonguldak Uzaklık: 2,256.98 km / Süre: 03:02 Bilet Al
Samsun Kalkışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Esenler Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Erzurum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Yalova Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kalkışlı En Ucuz Zonguldak Biletleri
Zonguldak Sinop Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Kırşehir Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Zonguldak Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Zonguldak Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Zonguldak Kütahya Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Zonguldak Çorum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Samsun Varışlı En Ucuz Samsun Biletleri
Afyon Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Yalova Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Zonguldak Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Samsun Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Zonguldak Varışlı En Ucuz Zonguldak Biletleri
Balıkesir Zonguldak Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Samsun Zonguldak Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Zonguldak Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Sinop Zonguldak Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Zonguldak Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Kütahya Zonguldak Düzce Güven 110 TL Bilet Al
Çorum Zonguldak Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al

Samsun Zonguldak Otobüs Firmaları

SAMSUN ZONGULDAK GÜZERGAHI

SAMSUN ZONGULDAK YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: Lise Cd. yönünden Papatya Sk. konumuna doğru güneybatı yönünde ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin ve Lise Cd. boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Mevlana Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Ethem Paşa Blv. yönünde sola dönün

1,8 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Şht. Korhan Ekiz Blv. yönündeki 1. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,9 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ankara Blv. yönünde devam edin

0,5 km / 1 dakika: Şht. Korhan Ekiz Blv. yönünde devam edin 1 döner kavşaktan geçin

0,4 km / 1 dakika: ⛉ E70 rampasına girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D010 / E70 girin

74,3 km / 50 dakika: Ankara Blv. / E70 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin E95 boyunca ilerleyin

10,4 km / 8 dakika: Samsun Çorum Yolu / İnönü Blv. / D795 / E95 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D795 boyunca ilerleyin

15,2 km / 10 dakika: Samsun Çorum Yolu / E95 yönünde devam edin Samsun Çorum Yolu boyunca ilerleyin

276 km / 3 saat 5 dakika: İstanbul Samsun Yolu / D100 / E80 yönünde devam edin D100/E80 boyunca ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Ankara Karabük Yolu / D755 çıkışına girin

45,7 km / 31 dakika: Ankara Karabük Yolu / D755 yönünde devam edin D755 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zonguldak Cd. / D030 yönündeki 2. çıkışa girin

61,3 km / 52 dakika: Zonguldak Cd. / D030 boyunca ilerlemek için düz devam edin D030 boyunca ilerleyin

25,9 km / 20 dakika: Zonguldak Cd. / Zonguldak Çaycuma Yolu / D750 yönünde sağa dönün Zonguldak Çaycuma Yolu/D750 boyunca ilerleyin

7,1 km / 6 dakika: Zonguldak Çaycuma Yolu / D750 boyunca ilerlemek için sağa dönün

2,9 km / 3 dakika: Zonguldak Çaycuma Yolu / D750 boyunca ilerlemek için düz devam edin D750 boyunca ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Gazi Mustafa Kemal Blv. yönünde devam edin

39 m / 1 dakika: Fındık Suyu Sk. konumunda sağa dönün

1,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Bülent Ecevit Cd. / D750 üzerine çıkın

0,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Milli Egemenlik Cd. yönündeki 1. çıkışa girin