Şanlıurfa – Adana şehirleri arasındaki mesafe 364,8 kilometredir. İki şehir arasındaki yolculuk süresi ise yaklaşık 4 saattir. Şanlıurfa Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası (0414) 313 26 86 ve Adana Şehirler Arası Otobüs Terminali telefon numarası ise (0322) 428 20 47’dir. Şanlıurfa – Adana arasındaki yolculuğunuz sonrasında Adana otogarına vardığınızda kullanabileceğiniz en yakın taksi durağı Merkez Otogar Taksi Durağı telefon numarası (0322) 429 72 34 ve en yakın otel Otel Le Grand telefon numarası (0322) 429 24 59. En uygun Şanlıurfa Otogarı – Adana otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenerek otobüs biletinize biletler.com aracılığı ile hemen sahip olabilirsiniz.


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Şanlıurfa Adana arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 00:30 Star Diyarbakır aracıdır. X+12 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Şanlıurfa Cesur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
364.76 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 47dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
37

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ŞANLIURFA ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 00:30 X+12, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > ADANA > KARAMAN 26.02.2021 00:30 HK38, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 02:15 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 07:30 Ş1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 10:30 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 12:00 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 12:00 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 12:30 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 13:00 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > Kuşadası 26.02.2021 13:29 X+13, 2+1 70 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ADANA > Marmaris 26.02.2021 14:00 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > ADANA > Marmaris 26.02.2021 14:30 1++2, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > Bodrum 26.02.2021 14:30 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ADANA > BALIKESİR 26.02.2021 14:59 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 15:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ADANA > ANTALYA 26.02.2021 15:29 T-40, 2+1 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 16:00 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ADANA > Finike 26.02.2021 16:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 16:00 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > ANTALYA 26.02.2021 16:29 X+13, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > ANTALYA 26.02.2021 16:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > ADANA > BALIKESİR 26.02.2021 17:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ADANA > İZMİR 26.02.2021 17:29 TR41, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 17:30 HJ47, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > İZMİR 26.02.2021 18:00 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ADANA > İSTANBUL 26.02.2021 18:30 HES+, 2+1 60 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ADANA > BURSA 26.02.2021 18:30 TR22, 2+2 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 18:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ADANA > BALIKESİR 26.02.2021 19:30 2+1S, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ADANA 26.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ŞANLIURFA > ADANA > ANTALYA 26.02.2021 20:00 +1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ADANA 26.02.2021 21:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > ADANA > KONYA 26.02.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 23:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 23:40 A1-2, 1+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ADANA > MERSİN 26.02.2021 23:59 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al

ADANA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm BURSA > ADANA > ŞANLIURFA > Silopi 26.02.2021 00:30 TR22, 2+2 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 00:44 X+13, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 00:45 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > Silopi 26.02.2021 01:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 01:15 X+13, 2+1 70 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > Silopi 26.02.2021 02:00 TR22, 2+2 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 03:45 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 04:15 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 04:30 X+1R, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 06:30 X+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 26.02.2021 07:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 26.02.2021 09:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 09:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 09:59 HJ50, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 10:00 2+11, 1+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 11:30 X+12, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 11:30 Y1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 12:00 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 26.02.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 26.02.2021 14:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 26.02.2021 15:30 X+6İ, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 26.02.2021 16:15 HK47, 2+1 70 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 16:30 Ş1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ADANA > ŞANLIURFA > IĞDIR 26.02.2021 16:31 HK38, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 26.02.2021 17:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 17:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 17:30 Ş1+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 26.02.2021 19:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 19:15 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > ŞANLIURFA 26.02.2021 20:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 26.02.2021 20:59 TR40, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 26.02.2021 21:00 T1+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ADANA > ŞANLIURFA > VAN 26.02.2021 23:30 +1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ADANA > ŞANLIURFA > BATMAN 26.02.2021 23:48 ST44, 2+1 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ADANA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 26.02.2021 23:59 HJ4, 2+1 90 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Şanlıurfa Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Adana Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Adana Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Adana Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Adana Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Adana Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

ŞANLIURFA ADANA GÜZERGAHI

ŞANLIURFA ADANA YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

291 km / 2 saat 53 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin