Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Şanlıurfa Aksaray arası en yakın sefer 04 Mart 2021 Saat 10:00 Şanlıurfa Cesur Turizm aracıdır. Ş1+1 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Hassoy Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
613.41 KM
Yolculuk Süresi
06sa. 30dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
27

ŞANLIURFA AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 10:00 Ş1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 13:00 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > BALIKESİR 04.03.2021 14:59 VH, 2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 15:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 15:00 TR22, 2+2 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > BALIKESİR 04.03.2021 15:30 T1+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 16:00 2+1N, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 16:00 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 16:29 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > BALIKESİR 04.03.2021 17:00 1+1+, 1+1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 17:30 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 18:00 2+1M, 2+1 125 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > AKSARAYOTOGAR 04.03.2021 18:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > ZONGULDAK 04.03.2021 18:30 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 04.03.2021 18:30 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > AKSARAY > BURSA 04.03.2021 19:00 T2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 19:00 X+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > AKSARAY > BALIKESİR 04.03.2021 19:30 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 20:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > AKSARAYOTOGAR 04.03.2021 20:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 04.03.2021 20:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 20:00 Y1+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 04.03.2021 20:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 04.03.2021 20:31 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > AKSARAY > ANKARA 04.03.2021 21:30 T1+2, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > AKSARAY > İSTANBUL 04.03.2021 22:30 HK55, 2+1 130 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Şanlıurfa Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Aksaray Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Aksaray Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Aksaray Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Aksaray Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Aksaray Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Aksaray Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

ŞANLIURFA AKSARAY GÜZERGAHI

ŞANLIURFA AKSARAY YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

70,6 km / 43 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin

8,3 km / 9 dakika: Sağa dönün

5,0 km / 5 dakika: Sağlık Köyü Yolu yönünde hafif sola dönün

1,4 km / 2 dakika: Sağlıkköyü Yolu yönünde devam edin

4,0 km / 4 dakika: 11. Blv. yönünde devam edin

2,2 km / 5 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve 11. Blv. boyunca ilerleyin