Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Şanlıurfa Ankara arası en yakın sefer 19 Nisan 2021 Saat 08:30 Süha Turizm aracıdır. A2+1 olan bu araç tahmini olarak 08:30 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Süha Turizm, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
841.51 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 57dk.
Firma Sayısı
14
Sefer Sayısı
28

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ŞANLIURFA ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > Çerkezköy 19.04.2021 08:30 A2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > YALOVA 19.04.2021 12:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 13:00 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 19.04.2021 14:59 TZ41, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 19.04.2021 15:30 HP40, 2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 16:00 2+1C, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 16:00 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 16:20 T46, 2+2 130 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 16:29 Nİ, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 17:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 17:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 17:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 17:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 17:30 HK38, 2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 18:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 18:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA > BURSA 19.04.2021 19:00 2*1, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 19:00 TRAV, 2+1 110 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANKARA > BALIKESİR 19.04.2021 19:30 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 20:00 T46, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 20:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 20:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 20:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 20:30 2*1, 2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANKARA > İSTANBUL 19.04.2021 20:30 2+1M, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 20:31 TR41, 2+1 110 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 21:00 M2+1, PER 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANKARA 19.04.2021 21:30 T1+2, 2+1 110 TL Bilet Al

ANKARA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Süha Turizm Çerkezköy > ANKARA > ŞANLIURFA 19.04.2021 05:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 125 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > ANKARA > ŞANLIURFA 19.04.2021 07:30 M2+1, PER 2+1 ,2+1 125 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 09:45 2+1,, 2+1 100 TL Bilet Al
Süha Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 19.04.2021 11:00 T2+1, tourlıner 2+1 ,2+1 125 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 15:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 16:00 TR41, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 16:00 TR41, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 17:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 84 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 19.04.2021 17:29 2+1S, 2+1 90 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 17:29 2+1,, 2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 18:50 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 19.04.2021 18:58 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Batman BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 18:59 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 19:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BALIKESİR > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 19:28 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 85 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silopi 19.04.2021 20:30 T46, 2+2 130 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 19.04.2021 21:00 R2+1, 2+1 90 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 21:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 85 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > ŞANLIURFA 19.04.2021 21:00 SUIT, 2+1 95 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA 19.04.2021 21:00 2+1c, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 21:31 Nİ, 2+1 90 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > Silvan 19.04.2021 22:00 2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > BATMAN 19.04.2021 22:30 2+11, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 22:31 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 19.04.2021 23:58 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Şanlıurfa Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Şanlıurfa Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Şanlıurfa Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Şanlıurfa Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Şanlıurfa Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Şanlıurfa Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Ankara Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Ankara Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Ankara Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Ankara Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Ankara Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Ankara Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

ŞANLIURFA ANKARA GÜZERGAHI

ŞANLIURFA ANKARA YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz