Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Antalya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Şanlıurfa Antalya arası en yakın sefer 12 Haziran 2021 Saat 13:45 Mardin Seyahat aracıdır. 2*1 olan bu araç tahmini olarak 13:45 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Antalya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Antalya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat, Öz Diyarbakır, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
962.66 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 13dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
14

Antalya Şehirlerarası Otobüs Terminali

0242 332 01 05

Yenidoğan mah. Dumlupınar Bulvarı Şehirlerarası otobüs terminali G-180-181 Kepez / ANTALYA

ŞANLIURFA ANTALYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ANTALYA > Marmaris 12.06.2021 13:45 2*1, 2+1 250 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 15:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 16:00 2+1M, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 16:29 TRAV, 2+1 170 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 16:30 2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 16:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > ANTALYA > Kumluca 12.06.2021 18:00 2+1S, 2+1 240 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 18:00 2+1h, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 18:30 HP40, 2+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > ANTALYA > Marmaris 12.06.2021 18:30 2*1, 2+1 300 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 20:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 170 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 20:00 TRV, 2+1 170 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 21:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 170 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 12.06.2021 21:30 2+1, 2+1 180 TL Bilet Al

ANTALYA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Güneydoğu Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > Gercüş 12.06.2021 10:31 T38., 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > ŞANLIURFA > SİİRT 12.06.2021 11:00 2+1M, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > ŞANLIURFA > BATMAN 12.06.2021 12:00 2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANTALYA > ŞANLIURFA > SİİRT 12.06.2021 12:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > VAN 12.06.2021 12:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > ŞANLIURFA > BATMAN 12.06.2021 14:00 TRAV, 2+1 180 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 12.06.2021 16:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > BATMAN 12.06.2021 18:00 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ŞANLIURFA > BATMAN 12.06.2021 18:00 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat Kumluca > ANTALYA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 12.06.2021 19:00 2+1N, 2+1 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ANTALYA > ŞANLIURFA 12.06.2021 19:00 2+1c, 2+1 160 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ANTALYA > ŞANLIURFA > Silopi 12.06.2021 19:30 2+1,, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > IĞDIR 12.06.2021 20:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Marmaris > ANTALYA > ŞANLIURFA > Silopi 12.06.2021 22:30 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al

ANTALYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Isparta - Antalya Şanlıurfa Uzaklık: 1,263.56 km / Süre: 01:45 Bilet Al
Burdur - Antalya Şanlıurfa Uzaklık: 1,276.77 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Denizli - Antalya Şanlıurfa Uzaklık: 2,267.58 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Aydın - Antalya Şanlıurfa Uzaklık: 2,981.93 km / Süre: 04:17 Bilet Al
Uşak - Antalya Şanlıurfa Uzaklık: 2,996.37 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Konya - Antalya Şanlıurfa Uzaklık: 3,022.07 km / Süre: 04:12 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Antalya Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Antalya Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Antalya Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Antalya Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Antalya Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Antalya Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Kalkışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Manisa Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Antalya Kayseri Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Çorum Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Niğde Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Nevşehir Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Kırıkkale Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Varışlı En Ucuz Antalya Biletleri
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Çorum Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Antalya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Antalya Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Antalya Süha Turizm 100 TL Bilet Al

ŞANLIURFA ANTALYA GÜZERGAHI

ŞANLIURFA ANTALYA YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

4,2 km / 6 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

3,3 km / 4 dakika: Yeni Çevre Yolu yönünde sola dönün

80,5 km / 56 dakika: Üçgöz Cd. / D350 yönünde sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

85 m / 1 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa yönelin

3,6 km / 5 dakika: Atatürk Cd. / D350 yönünde hafif sağa dönün D350 boyunca ilerleyin

21,4 km / 15 dakika: Konya Yolu Cd. / D350 / D715 yönündeki rampaya girin D350/D715 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Mehmet Emin Paşa Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Atatürk Cd. yönünde sağa dönün

13,9 km / 11 dakika: Şht.Mehmet Ali Yaylalı Cd. yönünde devam edin

6,1 km / 5 dakika: Kazım Karabekir Cd. yönünde devam edin

3,4 km / 3 dakika: Sağdan devam edin

17,2 km / 12 dakika: Konya Bozkır Yolu / D350 yönünde sola dönün

41,0 km / 33 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Konya Bozkır Yolu / D350 boyunca ilerleyin D350 boyunca ilerleyin

12,6 km / 9 dakika: Sola dönün

6,2 km / 5 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

10,6 km / 9 dakika: Sağdan devam edin

0,1 km / 1 dakika: Bozkır Yolu yönünde devam edin

50 m / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

100 km / 1 saat 23 dakika: Konya Manavgat Yolu / D695 yönünde dümdüz ilerleyin D695 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Manavgat yönündeki rampaya girin

75,6 km / 1 saat 0 dakika: Konya Manavgat Yolu / Mersin - Antalya Yolu / D400 girin Mersin - Antalya Yolu boyunca ilerleyin

4,9 km / 4 dakika: Mersin - Antalya Yolu / Serik Cd. / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

1,7 km / 2 dakika: Aspendos Blv. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

2,1 km / 3 dakika: Aspendos Blv. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,7 km / 1 dakika: Ali Çetinkaya Cd. yönünde devam edin

0,9 km / 1 dakika: Mevlana Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Mevlana Cd. boyunca ilerlemek için hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz