Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Batman otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Şanlıurfa Batman arası en yakın sefer 15 Mayıs 2021 Saat 00:30 Vangölü Turizm aracıdır. 1+1B olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Batman arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Batman arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Vangölü Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
271.41 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 20dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
6

ŞANLIURFA BATMAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN > VAN 15.05.2021 00:30 1+1B, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN 15.05.2021 14:30 2+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > ŞANLIURFA > BATMAN > IĞDIR 15.05.2021 16:00 2+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > BATMAN 15.05.2021 20:15 SUIT-TEKLI, 2+2 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > BATMAN > IĞDIR 15.05.2021 21:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN > VAN 15.05.2021 21:00 J1+1, 1+1 130 TL Bilet Al

BATMAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Diyarbakır - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 997.46 km / Süre: 01:18 Bilet Al
Bitlis - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 1,540.14 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Şırnak - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Muş - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 2,097.89 km / Süre: 03:21 Bilet Al
Bingöl - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 2,136.34 km / Süre: 02:58 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Batman Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Batman Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Batman Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Batman Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Batman Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Batman Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Batman Kalkışlı En Ucuz Batman Biletleri
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Adıyaman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Batman Erzurum Star Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Batman Mersin Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Adana Star Batman 110 TL Bilet Al
Batman Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Varışlı En Ucuz Batman Biletleri
Tunceli Batman Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Malatya Batman Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Adıyaman Batman Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Ağrı Batman Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Batman Star Batman 110 TL Bilet Al

ŞANLIURFA BATMAN GÜZERGAHI

ŞANLIURFA BATMAN YOL TARİFİ

50 m / 1 dakika: Ş. Harbut Cd. yönünde batı ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Ş. Harbut Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Recep Tayip Erdoğan Blv. yönünde sola dönün

58 m / 1 dakika: Recep Tayip Erdoğan Blv. yönünde sağa dönün

0,7 km / 1 dakika: Recep Tayip Erdoğan Blv. yönünde devam edin

161 km / 1 saat 53 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

5,7 km / 6 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kamişlo Bulvari / Mahabad Bulvari çıkışına girin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

7,7 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Kamışlı Blv yönündeki 1. çıkışa girin

13,0 km / 11 dakika: Yeni Mardin Yolu Cd. / D950 yönünde sağa dönün D950 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

11,3 km / 8 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

3,4 km / 3 dakika: Sağa dönün