Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bitlis otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Şanlıurfa Bitlis arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 00:30 Vangölü Turizm aracıdır. 1+1B olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Bitlis arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Bitlis arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Vangölü Turizm, Yeşil Erciş Seyahat, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
431.29 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 35dk.
Firma Sayısı
5
Sefer Sayısı
14

Bitlis Tatvan Otogarı

Kültür Mahallesi, 13200 Tatvan/Bitlis

ŞANLIURFA BİTLİS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 11.05.2021 00:30 1+1B, 1+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 11.05.2021 02:31 1+1B, 1+1 180 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 11.05.2021 05:00 T1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 11.05.2021 08:00 1+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 11.05.2021 13:15 1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 11.05.2021 16:00 2+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 11.05.2021 19:30 2+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 11.05.2021 19:31 1+1B, 1+1 180 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 11.05.2021 20:31 1+1B, 1+1 180 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 11.05.2021 21:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 11.05.2021 21:00 J1+1, 1+1 160 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ŞANLIURFA > BİTLİS > IĞDIR 11.05.2021 22:00 1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 11.05.2021 23:01 1+1B, 1+1 180 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ŞANLIURFA > BİTLİS > VAN 11.05.2021 23:30 1+1., 1+1 180 TL Bilet Al

BİTLİS VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Muş - Bitlis Şanlıurfa Uzaklık: 1,048.88 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Siirt - Bitlis Şanlıurfa Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Batman - Bitlis Şanlıurfa Uzaklık: 1,537.41 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Ağrı - Bitlis Şanlıurfa Uzaklık: 1,894.19 km / Süre: 02:27 Bilet Al
Van - Bitlis Şanlıurfa Uzaklık: 2,040.31 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bingöl - Bitlis Şanlıurfa Uzaklık: 2,305.20 km / Süre: 02:58 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Bitlis Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Bitlis Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Bitlis Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Bitlis Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Bitlis Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Bitlis Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Kalkışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Mardin Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Ağrı Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Malatya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Bitlis Gaziantep Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Bitlis Hakkari Akpolat Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bitlis Varışlı En Ucuz Bitlis Biletleri
Elazığ Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Bitlis Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Mardin Bitlis Vangölü Hakkari Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Kars Bitlis Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Mersin Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Bitlis Vangölü Turizm 120 TL Bilet Al

ŞANLIURFA BİTLİS GÜZERGAHI

ŞANLIURFA BİTLİS YOL TARİFİ

2,5 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden Köseoğlu Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

2,2 km / 3 dakika: Çevre Yolu yönünde sola dönün

2,8 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Yeşiloğlu Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: 1040. Sk. konumunda sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün

161 km / 1 saat 53 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

218 km / 2 saat 53 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

42,7 km / 31 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

1,1 km / 4 dakika: Sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yapın