Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Şanlıurfa Diyarbakır arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 00:29 Vangölü Turizm aracıdır. V2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:29 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
180.79 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 21dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
30

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

ŞANLIURFA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 18.05.2021 00:29 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 18.05.2021 02:30 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 18.05.2021 05:30 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 18.05.2021 05:30 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 05:45 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 08:00 +1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 18.05.2021 08:30 VH, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 08:30 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 18.05.2021 09:00 TZ41, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 18.05.2021 09:30 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Tuncelililer ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ERZİNCAN 18.05.2021 09:30 2+1., 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 10:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 12:00 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 13:02 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 18.05.2021 13:15 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > Hopa 18.05.2021 14:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 18.05.2021 14:30 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 18.05.2021 15:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 17:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 17:15 2+1, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ARDAHAN 18.05.2021 18:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ARDAHAN 18.05.2021 18:45 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 18.05.2021 19:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 20:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm HATAY > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 18.05.2021 20:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 18.05.2021 21:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 18.05.2021 21:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 18.05.2021 22:00 +1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 23:15 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 18.05.2021 23:30 1+1., 1+1 70 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 18.05.2021 00:30 2+1M, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 18.05.2021 01:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 18.05.2021 02:01 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 18.05.2021 07:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 08:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 18.05.2021 09:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 09:30 TO19, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 10:00 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 18.05.2021 10:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Kuşadası 18.05.2021 10:59 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 11:00 TR38, TRAVEGO 38 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Kuşadası 18.05.2021 12:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Bodrum 18.05.2021 12:00 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Bodrum 18.05.2021 12:00 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Marmaris 18.05.2021 12:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > BALIKESİR 18.05.2021 12:30 TR41, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > BALIKESİR 18.05.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Marmaris 18.05.2021 13:00 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 18.05.2021 13:00 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 18.05.2021 13:30 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 18.05.2021 13:59 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 18.05.2021 14:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 18.05.2021 14:00 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 18.05.2021 15:00 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 18.05.2021 15:00 TR40, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 18.05.2021 15:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 18.05.2021 15:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 18.05.2021 16:00 T1+2, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 16:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 18.05.2021 16:30 TRAV, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 18.05.2021 16:30 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 18.05.2021 17:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 18.05.2021 17:30 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 18.05.2021 17:30 T38, 2+1 70 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KÜTAHYA 18.05.2021 18:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA 18.05.2021 18:00 TZ41, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 18.05.2021 18:15 SUIT-TEKLI, 2+2 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA 18.05.2021 19:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 18.05.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA 18.05.2021 19:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 18.05.2021 19:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 18.05.2021 19:30 2+11, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 18.05.2021 20:00 +1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 18.05.2021 20:30 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 21:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 18.05.2021 21:30 2+1/, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KARAMAN 18.05.2021 21:30 +1+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 21:57 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 18.05.2021 22:00 SUIT-TEKLI, 2+2 100 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 22:00 T-40, 2+1 60 TL Bilet Al
Tuncelililer TRABZON > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 18.05.2021 22:00 2+1., 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 18.05.2021 22:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 18.05.2021 22:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:30 2+1Y, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA 18.05.2021 23:30 HK38, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:30 1+1., 1+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:57 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:58 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Adıyaman - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 2,063.31 km / Süre: 02:45 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Diyarbakır Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Diyarbakır Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Diyarbakır Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Diyarbakır Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Diyarbakır Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Diyarbakır Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

ŞANLIURFA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

ŞANLIURFA DİYARBAKIR YOL TARİFİ

2,5 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden Köseoğlu Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

2,2 km / 3 dakika: Çevre Yolu yönünde sola dönün

2,8 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Yeşiloğlu Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: 1040. Sk. konumunda sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün

161 km / 1 saat 53 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin