Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Diyarbakır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Şanlıurfa Diyarbakır arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 00:29 Vangölü Turizm aracıdır. Y2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:29 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Diyarbakır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Diyarbakır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
180.79 KM
Yolculuk Süresi
02sa. 21dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
23

Diyarbakır Şehirlerarası Terminal İşletmeleri (Diyarbakır Otogarı)

Talaytepe Mh., 21000 Kayapınar/Diyarbakır

ŞANLIURFA DİYARBAKIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 00:29 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 01:00 C.I.P SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 02:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > SİİRT 26.02.2021 02:30 A1-2, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 08:45 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ERZİNCAN 26.02.2021 09:30 1+1A, 2+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 10:00 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 12:00 X+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 13:01 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > Hopa 26.02.2021 14:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > BATMAN 26.02.2021 14:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 15:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 15:00 HJ50, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 17:00 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 17:15 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ARDAHAN 26.02.2021 18:45 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > ARDAHAN 26.02.2021 18:45 Z+1İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 19:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 20:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 21:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > VAN 26.02.2021 21:00 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR > IĞDIR 26.02.2021 22:00 HK38, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 26.02.2021 23:15 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al

DİYARBAKIR ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 26.02.2021 01:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 26.02.2021 01:20 C.I.P SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 26.02.2021 07:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 08:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 26.02.2021 09:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 09:30 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 10:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 26.02.2021 10:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Kuşadası 26.02.2021 10:59 X+13, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Bodrum 26.02.2021 11:59 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Kuşadası 26.02.2021 12:00 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Bodrum 26.02.2021 12:00 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > BALIKESİR 26.02.2021 12:29 TR41, 2+1 50 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > Marmaris 26.02.2021 12:30 1++2, 1+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > BALIKESİR 26.02.2021 13:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 26.02.2021 13:59 X+13, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 26.02.2021 14:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 26.02.2021 14:59 TR41, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 26.02.2021 15:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 26.02.2021 15:00 HJ47, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 26.02.2021 15:30 X+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 26.02.2021 16:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 26.02.2021 16:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 26.02.2021 16:30 X+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 26.02.2021 16:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 26.02.2021 17:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 26.02.2021 17:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 26.02.2021 17:30 +1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KÜTAHYA 26.02.2021 18:00 T1+2, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA 26.02.2021 18:01 TR40, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 26.02.2021 18:30 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANKARA 26.02.2021 19:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 26.02.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > ANTALYA 26.02.2021 19:00 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 26.02.2021 19:45 2+11, 1+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 26.02.2021 20:00 HJ47, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 26.02.2021 21:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 21:59 Nİ, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 21:59 X+12, 2+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 26.02.2021 22:00 SUIT, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 22:00 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Tuncelililer TRABZON > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA 26.02.2021 22:00 1+1C, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KARAMAN 26.02.2021 22:00 h2 1, 2+1 50 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm Hizan > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 22:30 HJ2, TRAVEGO 35 AİLE ,2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > HATAY 26.02.2021 22:30 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 26.02.2021 23:29 X+6İ, 2+1 50 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 23:30 HK47, 2+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 26.02.2021 23:58 2+1, 2+1 50 TL Bilet Al

DİYARBAKIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mardin - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 898.53 km / Süre: 01:09 Bilet Al
Batman - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 997.66 km / Süre: 01:17 Bilet Al
Elazığ - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 1,537.74 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Bingöl - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 1,782.68 km / Süre: 02:31 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Adıyaman - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 2,063.31 km / Süre: 02:45 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Diyarbakır Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Diyarbakır Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Diyarbakır Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Diyarbakır Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Diyarbakır Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Diyarbakır Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kalkışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Hatay Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Varışlı En Ucuz Diyarbakır Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Hatay Diyarbakır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tokat Diyarbakır Tokat Seyahat 115 TL Bilet Al

ŞANLIURFA DİYARBAKIR GÜZERGAHI

ŞANLIURFA DİYARBAKIR YOL TARİFİ

2,5 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden Köseoğlu Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

2,2 km / 3 dakika: Çevre Yolu yönünde sola dönün

2,8 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Yeşiloğlu Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: 1040. Sk. konumunda sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün

161 km / 1 saat 53 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

10,1 km / 10 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin D360/E99 boyunca ilerleyin

64 m / 1 dakika: Şanlıurfa Blv. Yanyolu çıkışına girin

0,3 km / 1 dakika: Hatboyu Cd. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,5 km / 4 dakika: Döner kavşakta, Hatboyu Cd. üzerinde kalarak düz devam edin

24 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin