Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali -  Düzce otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Düzce otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Şanlıurfa Düzce arası en yakın sefer 06 Mart 2021 Saat 10:00 Şanlıurfa Cesur Turizm aracıdır. Ş1+1 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Düzce arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Düzce arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Hassoy Turizm, Martur Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,081.36 KM
Yolculuk Süresi
11sa. 22dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
17

ŞANLIURFA DÜZCE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 10:00 Ş1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 13:00 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 15:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 15:00 TR22, 2+2 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 16:00 2+1S, 2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 16:00 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 16:29 T-40, 2+1 170 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 17:15 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 17:30 A1-2, 1+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 18:00 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 18:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > DÜZCE 06.03.2021 18:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 19:00 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 20:00 1+1+, 1+1+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 20:00 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > DÜZCE > İSTANBUL 06.03.2021 22:30 HJ47, 2+1 150 TL Bilet Al

DÜZCE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Bolu - Düzce Şanlıurfa Uzaklık: 561.79 km / Süre: 00:54 Bilet Al
Sakarya - Düzce Şanlıurfa Uzaklık: 1,085.84 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Zonguldak - Düzce Şanlıurfa Uzaklık: 1,224.47 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Bilecik - Düzce Şanlıurfa Uzaklık: 1,980.75 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Karabük - Düzce Şanlıurfa Uzaklık: 2,097.70 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Yalova - Düzce Şanlıurfa Uzaklık: 2,142.05 km / Süre: 02:22 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Düzce Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Düzce Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Düzce Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Düzce Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Düzce Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Düzce Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kalkışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Düzce Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Balıkesir Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Düzce İzmit Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Düzce Kastamonu Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Düzce Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Düzce Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Düzce Manisa Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Düzce Varışlı En Ucuz Düzce Biletleri
Çorum Düzce Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Balıkesir Düzce Düzce Güven 100 TL Bilet Al
Kırıkkale Düzce Elçi Vanyolu Seyahat 100 TL Bilet Al
Tokat Düzce Tokat Kale Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Düzce Düzce Güven 105 TL Bilet Al
Konya Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Tekirdağ Düzce Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Adana Düzce Villa Seyahat 120 TL Bilet Al

ŞANLIURFA DÜZCE GÜZERGAHI

ŞANLIURFA DÜZCE YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

197 km / 1 saat 53 dakika: Anadolu Otoyolu / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

0,2 km / 1 dakika: Kaynaşlı / Düzce çıkışına girin Paralı yol

0,9 km / 1 dakika: Kaynaşlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

2,4 km / 2 dakika: Adapazarı Bolu Yolu / Düzce Cd. / D100 yönünde sağa dönün Adapazarı Bolu Yolu/D100 boyunca ilerleyin

4,2 km / 3 dakika: Çıkışa girin

2,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

1,3 km / 1 dakika: Soldan devam edin

89 m / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,3 km / 1 dakika: 9. Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin

1,2 km / 2 dakika: 100. Sk. yönünde sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde sağa dönün

3,5 km / 6 dakika: Asar Köyü Yolu yönünde devam edin

1,9 km / 4 dakika: Asar Köyü Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin