Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Gaziantep otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 40 TL olduğu Şanlıurfa Gaziantep arası en yakın sefer 11 Mayıs 2021 Saat 00:30 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. 06+1 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Gaziantep arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Gaziantep arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Metro Turizm, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
150.92 KM
Yolculuk Süresi
01sa. 44dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
25

ŞANLIURFA GAZİANTEP OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > KARAMAN 11.05.2021 00:30 06+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > MERSİN 11.05.2021 01:30 J1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm MARDİN > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > MERSİN 11.05.2021 02:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > KARAMAN 11.05.2021 02:30 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL(Esenler) 11.05.2021 10:30 +38, 1+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > MERSİN 11.05.2021 12:00 X+14, 1+1 40 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > MERSİN 11.05.2021 12:30 2+11, 1+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > HATAY 11.05.2021 13:00 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > Kuşadası 11.05.2021 13:29 1+1M, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP 11.05.2021 13:30 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > Marmaris 11.05.2021 14:00 HIJ1, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP 11.05.2021 14:30 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > Bodrum 11.05.2021 14:30 1+1M, 1+1 50 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 11.05.2021 16:00 2+1S, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANTALYA 11.05.2021 16:29 1+1M, 1+1 50 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANTALYA 11.05.2021 16:30 2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > Kumluca 11.05.2021 18:00 R2+1, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İZMİR 11.05.2021 18:00 J1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > BALIKESİR 11.05.2021 19:30 2+1N, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP 11.05.2021 19:30 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > İSTANBUL 11.05.2021 20:30 2+1S, 1+1 100 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > ANKARA 11.05.2021 20:30 2*1, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP 11.05.2021 21:00 SUIT, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > GAZİANTEP 11.05.2021 21:30 CLASS, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > GAZİANTEP > HATAY 11.05.2021 22:15 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al

GAZİANTEP ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır ANTALYA > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > BATMAN 11.05.2021 03:00 1+1M, 1+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 03:30 1+1M, 1+1 40 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 11.05.2021 04:15 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 06:28 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 11.05.2021 06:30 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 07:15 1+1t, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 11.05.2021 07:30 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 11.05.2021 08:00 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 08:00 J1+1, 1+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 09:30 1+1M, 1+1 40 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 09:30 1+1M, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > Hopa 11.05.2021 11:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 11:30 1+1M, 1+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 11.05.2021 13:30 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 14:30 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > MARDİN 11.05.2021 16:00 INTR, Intouro Mercedes ,1+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 11.05.2021 16:30 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > ARDAHAN 11.05.2021 16:30 J1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Süha Turizm İSTANBUL(Esenler) > GAZİANTEP > ŞANLIURFA 11.05.2021 16:30 +38, 1+1 55 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 11.05.2021 17:00 2+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 11.05.2021 17:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 11.05.2021 18:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 50 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > VAN 11.05.2021 18:30 J1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > GAZİANTEP > ŞANLIURFA > IĞDIR 11.05.2021 20:15 1+1, 1+1 50 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 11.05.2021 20:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm GAZİANTEP > ŞANLIURFA 11.05.2021 22:30 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al

GAZİANTEP VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kilis - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 571.82 km / Süre: 00:59 Bilet Al
Kahramanmaraş - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 1,174.16 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Osmaniye - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 1,480.85 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Adıyaman - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 1,524.43 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Hatay - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 1,660.34 km / Süre: 02:14 Bilet Al
Adana - Gaziantep Şanlıurfa Uzaklık: 2,242.02 km / Süre: 02:36 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Gaziantep Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Gaziantep Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Gaziantep Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Gaziantep Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Gaziantep Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Gaziantep Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kalkışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Gaziantep Uşak Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Isparta Star Batman 100 TL Bilet Al
Gaziantep Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Gaziantep Afyon Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Amasya Öz Elbistan 100 TL Bilet Al
Gaziantep Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Niğde Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Gaziantep Varışlı En Ucuz Gaziantep Biletleri
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Niğde Gaziantep Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Uşak Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Burdur Gaziantep Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Antalya Gaziantep Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Tunceli Gaziantep Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Çorum Gaziantep Süha Turizm 100 TL Bilet Al

ŞANLIURFA GAZİANTEP GÜZERGAHI

ŞANLIURFA GAZİANTEP YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

70,3 km / 42 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

1,0 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 çıkışına girin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Gaziantep Doğu Bağlantısı / Gaziantep Çevre Yolu / O-54 yönünde devam edin Paralı yol

9,2 km / 10 dakika: Sani Konukoğlu Blv. / D400 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,0 km / 3 dakika: Kıbrıs Cd. çıkışına girin

0,6 km / 2 dakika: Prof. Muammer Aksoy Blv. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz