Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Iğdır otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Iğdır otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 120 TL olduğu Şanlıurfa Iğdır arası en yakın sefer 27 Şubat 2021 Saat 13:01 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. h2 1 olan bu araç tahmini olarak 13:01 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Iğdır arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Iğdır arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
716.47 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 02dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
5

ŞANLIURFA IĞDIR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > ŞANLIURFA > IĞDIR 27.02.2021 13:01 h2 1, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır HATAY > ŞANLIURFA > IĞDIR 27.02.2021 16:00 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 27.02.2021 19:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > IĞDIR 27.02.2021 21:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > ŞANLIURFA > IĞDIR 27.02.2021 22:00 h2 1, 2+1 120 TL Bilet Al

IĞDIR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kars - Iğdır Şanlıurfa Uzaklık: 1,362.07 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Ağrı - Iğdır Şanlıurfa Uzaklık: 1,550.14 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Ardahan - Iğdır Şanlıurfa Uzaklık: 2,121.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Bitlis - Iğdır Şanlıurfa Uzaklık: 2,886.10 km / Süre: 03:38 Bilet Al
Erzurum - Iğdır Şanlıurfa Uzaklık: 2,902.11 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Van - Iğdır Şanlıurfa Uzaklık: 2,947.23 km / Süre: 03:51 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Iğdır Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Iğdır Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Iğdır Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Iğdır Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Iğdır Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Iğdır Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Kalkışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Iğdır Diyarbakır Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Iğdır Trabzon Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Iğdır Giresun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Iğdır Ordu Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Samsun Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
Iğdır Bingöl Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Iğdır Sivas Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al
Iğdır Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Iğdır Varışlı En Ucuz Iğdır Biletleri
Bitlis Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Giresun Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Trabzon Iğdır Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Batman Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Iğdır Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ordu Iğdır Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Iğdır Cesur Bingöl Seyahat 120 TL Bilet Al
Sivas Iğdır Bizim Iğdır 120 TL Bilet Al

Şanlıurfa Iğdır Otobüs Firmaları

ŞANLIURFA IĞDIR GÜZERGAHI

ŞANLIURFA IĞDIR YOL TARİFİ

2,5 km / 3 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden Köseoğlu Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

2,2 km / 3 dakika: Çevre Yolu yönünde sola dönün

2,8 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Yeşiloğlu Blv. yönündeki 1. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: 1040. Sk. konumunda sola dönün

0,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün

161 km / 1 saat 53 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D885 / E99 yönünde sağa dönün Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

218 km / 2 saat 53 dakika: Diyarbakır-Şanlıurfa Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

145 km / 1 saat 40 dakika: Diyarbakır Bitlis Yolu / D965 / E99 yönünde devam edin E99 boyunca ilerleyin

2,3 km / 3 dakika: Kışla Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Süleyman Erdinç Cd. yönünde sola dönün

52 m / 1 dakika: Süleyman Erdinç Cd. yönünde sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 422. Sk. yönünde sola dönün

93 m / 1 dakika: 422. Sk. yönünde devam edin

11 m / 1 dakika: Erdinçler Cd. yönünde sola dönün

0,4 km / 1 dakika: 422. Sk. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: 326. Sk. yönünde devam edin

29,2 km / 21 dakika: Erciş Patnos Yolu / D280 / E99 yönünde sağa dönün D280/E99 boyunca ilerleyin

93,5 km / 1 saat 11 dakika: Van Doğubeyazıt Yolu / D975 / E99 yönünde sola dönün

7,5 km / 7 dakika: Ağrı Doğubeyazıt Yolu / D100 / E80 / E99 yönünde sağa dönün

48,4 km / 33 dakika: Iğdır Doğubeyazıt Yolu / D975 / E99 yönünde sola dönün D975/E99 boyunca ilerleyin

2,2 km / 3 dakika: Kazım Karabekir Cd. / D080 yönünde dümdüz ilerleyin D080 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Av. İbrahim Bozyel Cd. yönünde sağa dönün