Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Şanlıurfa İstanbul arası en yakın sefer 15 Ağustos 2020 Saat 10:00 Şanlıurfa Cesur Turizm aracıdır. Ş1+1 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Hassoy Turizm, Yeni Diyarbakır Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,290.17 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 33dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
19

ŞANLIURFA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 10:00 Ş1+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 13:00 G1+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 15:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 15:30 HJ47, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm Silopi > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 16:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 16:00 Y1+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm Cizre > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 16:15 2++2, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 16:30 tr51, 1+1 190 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 16:30 Y-44, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 17:29 A1-2, 1+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 19:00 X+2, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 19:30 34-2, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 19:30 HJ50, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 190 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 20:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 20:30 Y1+1, 2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 15.08.2020 21:30 CLASS, 2+2 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 15.08.2020 22:30 HK55, 2+1 200 TL Bilet Al

İSTANBUL ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 12:00 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 12:00 HJ43, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 12:00 A1-2, 1+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > SİİRT 15.08.2020 12:30 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Midyat 15.08.2020 12:55 M2, 2+1 149 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Dargeçit 15.08.2020 12:58 2+2U, 2+1 300 TL Bilet Al
Star Mardin Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 12:58 1+2Y, YENİ AİLE HİJYEN 46 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 15.08.2020 13:00 TR50, Mercedes Tourismo ,2+2 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silvan 15.08.2020 13:00 HJ47, 2+1 110 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 15.08.2020 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 13:00 HİJ4, ÇİFTLİ KOLTUKLAR AİLELER İÇİN ,2+1 150 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 13:00 1+2, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ŞANLIURFA 15.08.2020 13:00 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Midyat 15.08.2020 13:00 477, 2+1 130 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 13:01 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > Silvan 15.08.2020 13:20 HJ47, 2+1 110 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ŞANLIURFA 15.08.2020 13:20 CLASS, 2+2 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 13:30 HL41, 2+1 200 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 15.08.2020 13:30 G1+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Villa Seyahat İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > Midyat 15.08.2020 13:45 477, 2+1 130 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 14:00 VE, 2+1 180 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silvan 15.08.2020 15:00 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 15:00 2+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > Silvan 15.08.2020 15:20 HJ47, 2+1 120 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 15.08.2020 16:00 2+1N, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 16:00 HM40, 2+1 200 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 16:00 HİJ4, ÇİFTLİ KOLTUKLAR AİLELER İÇİN ,2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 15.08.2020 16:00 34 g, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 15.08.2020 16:30 F1+1, TRV1,F1+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Star Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 17:00 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 17:00 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 15.08.2020 17:30 Y1+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 15.08.2020 18:00 HİJ4, ÇİFTLİ KOLTUKLAR AİLELER İÇİN ,2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ŞANLIURFA 15.08.2020 19:30 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ŞANLIURFA 15.08.2020 19:50 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 15.08.2020 20:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 160 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 15.08.2020 20:30 Y1+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 21:00 2+11, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 15.08.2020 21:00 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 15.08.2020 23:58 Ş1+1, 2+1 160 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman İstanbul Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır İstanbul Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin İstanbul Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis İstanbul Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş İstanbul Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Hatay Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Van Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Malatya Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kayseri Süha Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kahramanmaraş Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Eskişehir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Ankara Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Zonguldak Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Bartın Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 115 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Mersin Şanlıurfa Isparta Petrol 100 TL Bilet Al
Van Şanlıurfa Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Star Batman 120 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 125 TL Bilet Al
Konya Şanlıurfa Mardin Seyahat 130 TL Bilet Al
Erzurum Şanlıurfa Öz Diyarbakır 130 TL Bilet Al
Eskişehir Şanlıurfa Cizre Nuh İtimat 149 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Balıkesir İstanbul Balıkesir Uludağ 100 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Isparta Petrol 105 TL Bilet Al
Yalova İstanbul İstanbul Konfor 105 TL Bilet Al
Eskişehir İstanbul Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Manisa İstanbul Alaşehir Sarıkız Turizm 110 TL Bilet Al
Zonguldak İstanbul Pamukkale Turizm 117 TL Bilet Al

ŞANLIURFA İSTANBUL GÜZERGAHI

ŞANLIURFA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün