Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Şanlıurfa İstanbul arası en yakın sefer 09 Mart 2021 Saat 10:00 Şanlıurfa Cesur Turizm aracıdır. Ş1+1 olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Şanlıurfa Cesur Turizm, Hassoy Turizm, Siirt Petrol firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,290.17 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 33dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
21

ŞANLIURFA İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 10:00 Ş1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 13:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 13:00 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 15:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 HJ4, 2+1 170 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 16:00 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 16:29 Nİ, 2+1 170 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 17:15 2+11, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 17:30 2/1, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 17:30 2/1, 1+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 17:30 HJ47, 2+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 1++2, 1+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > Alibeyköy > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 18:00 2+1M, 2+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 09.03.2021 18:15 SUIT, 2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 18:30 HES+, 2+1 140 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 19:00 X+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 20:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 20:00 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İSTANBUL 09.03.2021 22:30 HK38, 2+1 150 TL Bilet Al

İSTANBUL ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 12:00 1++2, 1+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 12:00 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 12:00 A1-2, 1+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 12:20 A1-2, 1+1 130 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 12:30 1++2, 1+1 130 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > SİİRT 09.03.2021 12:30 2+1M, 2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 12:59 BRŞ, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > Aksaray(İst) > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 12:59 BRŞ, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 09.03.2021 13:00 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al
Martur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 13:00 TR22, 2+2 150 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (BAYRAMPAŞA) > ŞANLIURFA 09.03.2021 13:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm İSTANBUL (ALİBEYKÖY) > ŞANLIURFA 09.03.2021 13:20 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 09.03.2021 13:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 09.03.2021 13:30 T1+2, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 09.03.2021 13:30 G1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Batman İSTANBUL > ŞANLIURFA > BATMAN 09.03.2021 14:01 TR40, 2+1 150 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silvan 09.03.2021 15:00 HJ51, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 09.03.2021 15:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 09.03.2021 15:01 HJ47, 2+1 130 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > ŞANLIURFA > Silvan 09.03.2021 15:20 HJ51, 2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 15:59 KAYA, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > Aksaray(İst) > ŞANLIURFA > Silopi 09.03.2021 15:59 KAYA, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 09.03.2021 17:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 09.03.2021 17:30 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Hassoy Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 09.03.2021 20:30 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 09.03.2021 20:30 Y1+1, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 09.03.2021 21:00 2+11, 1+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İSTANBUL > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 09.03.2021 21:00 HJ50, 2+1 130 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm İSTANBUL > ŞANLIURFA 09.03.2021 23:58 Ş1+1, 2+1 150 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Şanlıurfa Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman İstanbul Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep İstanbul Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır İstanbul Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin İstanbul Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis İstanbul Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş İstanbul Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

ŞANLIURFA İSTANBUL GÜZERGAHI

ŞANLIURFA İSTANBUL YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün