Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - İzmir İZOTAŞ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 150 TL olduğu Şanlıurfa İzmir arası en yakın sefer 18 Haziran 2021 Saat 13:29 Star Diyarbakır aracıdır. TRAV olan bu araç tahmini olarak 13:29 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve İzmir arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa İzmir arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Midyat Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,252.84 KM
Yolculuk Süresi
14sa. 17dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
11

ŞANLIURFA İZMİR OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR > Kuşadası 18.06.2021 13:29 TRAV, 2+1 200 TL Bilet Al
Midyat Seyahat Midyat > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 14:30 2+1, Travego 15 SHD ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > İZMİR > Kuşadası 18.06.2021 14:30 2+11, 2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 14:30 494, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 15:30 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 17:30 HP40, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 17:30 TR41, 2+1 190 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 18:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 18:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 19:00 HK38, 2+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > İZMİR 18.06.2021 19:30 2+1, 2+1 200 TL Bilet Al

İZMİR ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Midyat Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > Midyat 18.06.2021 11:30 2+1S, Travego 15 SHD ,2+1 180 TL Bilet Al
Cizre İtimat İZMİR > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 18.06.2021 12:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > Dargeçit 18.06.2021 12:00 2+1T, 2+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.06.2021 12:00 TRAV, 2+1 180 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm İZMİR > ŞANLIURFA > Midyat 18.06.2021 12:00 TRV1, TEK AKSLI TRAVEGO ,2+2 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > İZMİR > ŞANLIURFA > BATMAN 18.06.2021 13:00 2+11, 2+1 180 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > ŞANLIURFA > SİİRT 18.06.2021 14:00 2+1M, 2+1 170 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > BATMAN 18.06.2021 14:30 HP40, 2+1 200 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > ŞANLIURFA > BATMAN 18.06.2021 14:30 TR40, 2+1 220 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.06.2021 16:30 HK38, 2+1 180 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.06.2021 17:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 180 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.06.2021 19:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 180 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > İZMİR > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.06.2021 20:00 TO16, Mercedes Tourismo ,2+2 180 TL Bilet Al

İZMİR VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Manisa - İzmir Şanlıurfa Uzaklık: 390.22 km / Süre: 00:38 Bilet Al
Aydın - İzmir Şanlıurfa Uzaklık: 1,840.74 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Balıkesir - İzmir Şanlıurfa Uzaklık: 1,878.00 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Uşak - İzmir Şanlıurfa Uzaklık: 2,172.65 km / Süre: 02:53 Bilet Al
Muğla - İzmir Şanlıurfa Uzaklık: 2,260.76 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Denizli - İzmir Şanlıurfa Uzaklık: 2,294.35 km / Süre: 03:02 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman İzmir Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep İzmir Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır İzmir Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin İzmir Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis İzmir Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş İzmir Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Kalkışlı En Ucuz İzmir Biletleri
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
İzmir İzmit Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Yalova Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
İzmir İstanbul Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Esenler Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Alibeyköy Metro Turizm 115 TL Bilet Al
İzmir Adana Kontur Turizm 115 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
İzmir Varışlı En Ucuz İzmir Biletleri
Kırıkkale İzmir Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat İzmir Öz Sivas Seyahat 110 TL Bilet Al
Esenler İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Alibeyköy İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Samsun İzmir Kanberoğlu Turizm 120 TL Bilet Al
İstanbul İzmir Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Niğde İzmir Niğde Aydoğanlar 120 TL Bilet Al
Gaziantep İzmir Star Diyarbakır 120 TL Bilet Al

ŞANLIURFA İZMİR GÜZERGAHI

ŞANLIURFA İZMİR YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa yönelin

2,4 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Adana Çevre Yolu Cd. boyunca ilerleyin

1,9 km / 2 dakika: Adana Çevre Yolu Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 1 dakika: Adana Konya Yolu / D300 yönünde hafif sağa dönün D300 boyunca ilerleyin

3,7 km / 5 dakika: Yeni İstanbul Cd. / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

4,0 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Yeni İstanbul Cd. / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

3,7 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin

204 km / 2 saat 17 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Yeni İstanbul Cd. / D300 boyunca ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Afyon Konya Yolu / D300 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

18,9 km / 17 dakika: Döner kavşaktan Afyon Ankara Yolu / D300 yönündeki 1. çıkışa girin D300 boyunca ilerleyin

1,9 km / 1 dakika: Soldan devam edin

239 km / 2 saat 54 dakika: Afyon Uşak Yolu / D300 / D650 / E96 girin D300/E96 boyunca ilerleyin

23,0 km / 21 dakika: Ata Cd. / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D300/E96 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

46,8 km / 37 dakika: İzmir Uşak Yolu / D300 / E96 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D300 boyunca ilerleyin

2,4 km / 2 dakika: Altınyol / D300 / D550 yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Basmane / Şehir Merkezi çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Mürselpaşa Blv. yönünde devam edin

71 m / 1 dakika: 9 Eylül Meydanı döner kavşağına girin