Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kahramanmaraş otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Kahramanmaraş otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Şanlıurfa Kahramanmaraş arası en yakın sefer 19 Mayıs 2021 Saat 00:02 Öz Diyarbakır aracıdır. S2+1 olan bu araç tahmini olarak 00:02 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Kahramanmaraş arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Kahramanmaraş arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Süha Turizm, Öz Diyarbakır, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
263.89 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 45dk.
Firma Sayısı
6
Sefer Sayısı
13

ŞANLIURFA KAHRAMANMARAŞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır ARDAHAN > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 19.05.2021 00:02 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 19.05.2021 03:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 60 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > Çerkezköy 19.05.2021 08:30 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 19.05.2021 09:30 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Hopa > ŞANLIURFA > K.MARAŞ 19.05.2021 09:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > YALOVA 19.05.2021 12:30 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 19.05.2021 14:30 SUIT-TEKLI, 2+2 80 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN 19.05.2021 16:00 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Tokat Seyahat ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > SAMSUN 19.05.2021 19:00 918C, 1+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ 19.05.2021 19:30 SUIT-TEKLI, 2+2 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > ANKARA 19.05.2021 20:30 ved1, 1+1 135 TL Bilet Al
Süha Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > ANKARA 19.05.2021 21:00 1+1, 1+1 80 TL Bilet Al
Metatur Turizm ŞANLIURFA > KAHRAMANMARAŞ > YOZGAT 19.05.2021 21:30 1+t, 1+1 60 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Tokat Seyahat SAMSUN > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 19.05.2021 04:00 2+1Z, 2+1 55 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > Hopa 19.05.2021 09:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > VAN 19.05.2021 11:00 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > ARDAHAN 19.05.2021 14:15 2+1, 1+1 70 TL Bilet Al
Metatur Turizm YOZGAT > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 19.05.2021 16:00 1+t, 1+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır K.MARAŞ > ŞANLIURFA > IĞDIR 19.05.2021 17:00 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA 19.05.2021 18:00 SUIT-TEKLI, 2+2 80 TL Bilet Al
Mardin Seyahat ANKARA > KAHRAMANMARAŞ > ŞANLIURFA > Silopi 19.05.2021 18:45 HIJ1, 1+1 150 TL Bilet Al

KAHRAMANMARAŞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Gaziantep - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 1,175.50 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Adıyaman - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 1,473.19 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Osmaniye - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 1,610.05 km / Süre: 02:54 Bilet Al
Kilis - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 1,782.44 km / Süre: 03:03 Bilet Al
Hatay - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 1,881.76 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Malatya - Kahramanmaraş Şanlıurfa Uzaklık: 2,041.99 km / Süre: 03:44 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Kahramanmaraş Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Kahramanmaraş Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Kahramanmaraş Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Kahramanmaraş Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Kahramanmaraş Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Malatya Kahramanmaraş Uzaklık: 2,693.63 km / Süre: 03:24 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Kalkışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Kahramanmaraş Amasya Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Bingöl Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tunceli Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Tokat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Çorum Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Varışlı En Ucuz Kahramanmaraş Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Kahramanmaraş Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Kahramanmaraş Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Isparta Kahramanmaraş Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Kahramanmaraş Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Çorum Kahramanmaraş Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

ŞANLIURFA KAHRAMANMARAŞ GÜZERGAHI

ŞANLIURFA KAHRAMANMARAŞ YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

112 km / 1 saat 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

0,4 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

2,7 km / 2 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı yönünde devam edin Kısmen paralı yol

42 m / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Narlı Bağlantısı boyunca ilerlemek için düz devam edin

30,0 km / 23 dakika: Döner kavşaktan Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 yönündeki 2. çıkışa girin

5,7 km / 6 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Gaziantep Kahramanmaraş Yolu / D835 boyunca ilerleyin D835 boyunca ilerleyin

63 m / 1 dakika: Recep Tayyip Erdoğan Blv. / D835 yönünde hafif sola dönün

1,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Doğu Çevre Yolu / D835 yönündeki 1. çıkışa girin

0,9 km / 2 dakika: Lütfi Köker Blv. yönünde sağa dönün 1 döner kavşaktan geçin

1,2 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Tevfik Kadıoğlu Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşakta, Tevfik Kadıoğlu Blv. üzerinde kalarak düz devam edin

0,3 km / 1 dakika: Ali Ulvi Yetişen Blv. yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Salman Zülkadiroğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Şht. İlbey Cd. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: Gazneliler Cd. yönünde devam edin

1,0 km / 1 dakika: Hikmet Kabakcı Cd. yönünde devam edin

3,5 km / 6 dakika: Sağa dönün

89 m / 1 dakika: Sola dönün

1,6 km / 4 dakika: Sağdan devam edin

2,6 km / 5 dakika: Maksutlu Köyü Yolu yönünde tam sağa dönün

8,5 km / 15 dakika: Maksutlu Köyü Yolu boyunca ilerlemek için sola dönün

2,5 km / 5 dakika: Tam sağa dönün

2,2 km / 3 dakika: Hafif sağa yönelin

1,4 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,3 km / 5 dakika: Sağdan devam edin

4,1 km / 7 dakika: Sola dönün

0,9 km / 1 dakika: Sola dönün

5,3 km / 10 dakika: Sağa dönün

0,8 km / 4 dakika: Sola dönün Aradığınız yeri sağda göreceksiniz