Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Şanlıurfa Konya arası en yakın sefer 06 Mayıs 2021 Saat 13:29 Star Diyarbakır aracıdır. 1+1M olan bu araç tahmini olarak 13:29 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Star Batman firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
702.26 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 37dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
16

ŞANLIURFA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Kuşadası 06.05.2021 13:29 1+1M, 1+1 220 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > Kuşadası 06.05.2021 14:30 2+1, 1+1 180 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 06.05.2021 14:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 06.05.2021 14:30 1+1M, 1+1 200 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 06.05.2021 15:30 2+1S, 1+1 220 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 06.05.2021 17:30 TR40, 2+1 170 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 06.05.2021 18:00 J1+1, 1+1 220 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 06.05.2021 19:00 1+1t, 1+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 06.05.2021 19:29 HIJ1, 1+1 280 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 06.05.2021 19:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 06.05.2021 19:30 2+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 06.05.2021 19:30 1+1M, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > KÜTAHYA 06.05.2021 20:30 HP40, 2+1 150 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > ANTALYA 06.05.2021 20:31 S2+1, SAFİR 2+1 ,1+1 180 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > KONYA > ANTALYA 06.05.2021 21:00 1+1, 1+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > KONYA 06.05.2021 21:30 1+1B, 1+1 100 TL Bilet Al

KONYA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.05.2021 00:00 06+1, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.05.2021 03:00 2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > KONYA > ŞANLIURFA > IĞDIR 06.05.2021 03:00 1+1t, 1+1 270 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > VAN 06.05.2021 13:31 1+1B, 1+1 140 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 06.05.2021 19:00 2+1, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.05.2021 20:30 1+1M, 1+1 250 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > Silopi 06.05.2021 21:30 HİJ3, 1+1 250 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 06.05.2021 22:00 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Marmaris > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.05.2021 23:00 2+11, 1+1 200 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > ŞIRNAK 06.05.2021 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,1+1 250 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 06.05.2021 23:30 1+1M, 1+1 250 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > Silopi 06.05.2021 23:59 HİJ3, 1+1 200 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Konya Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Konya Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Konya Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Konya Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ŞANLIURFA KONYA GÜZERGAHI

ŞANLIURFA KONYA YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz