Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Konya otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 90 TL olduğu Şanlıurfa Konya arası en yakın sefer 02 Mart 2021 Saat 12:00 Yeni Diyarbakır Seyahat aracıdır. HK38 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Konya arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Konya arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Yeni Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
702.26 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 37dk.
Firma Sayısı
12
Sefer Sayısı
22

ŞANLIURFA KONYA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Diyarbakır Seyahat Ergani > ŞANLIURFA > KONYA 02.03.2021 12:00 HK38, 2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Kuşadası 02.03.2021 13:29 X+13, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 02.03.2021 14:29 TR40, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ŞANLIURFA > KONYA > Marmaris 02.03.2021 14:30 1++2, 1+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Kuşadası 02.03.2021 14:30 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > KONYA > Marmaris 02.03.2021 14:30 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 02.03.2021 14:30 X+1R, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 14:30 685, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > Marmaris 02.03.2021 15:30 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 17:29 TR41, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 17:30 T1+2, 2+1 130 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 18:00 A1-2, 1+1 110 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 18:00 X+1R, 2+1 110 TL Bilet Al
Martur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > KONYA > BURSA 02.03.2021 18:30 TR41, 2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat Bismil > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 19:00 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > KONYA > Bodrum 02.03.2021 19:30 KAYA, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > İZMİR 02.03.2021 19:30 2+1, 2+1 110 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > KONYA > KÜTAHYA 02.03.2021 20:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 120 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > KONYA 02.03.2021 21:00 SUIT, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > KONYA > ANTALYA 02.03.2021 21:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 110 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > KONYA 02.03.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 110 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > KONYA > ANTALYA 02.03.2021 21:30 h2 1, 2+1 110 TL Bilet Al

KONYA ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > Silopi 02.03.2021 00:30 KAYA, 2+1 98 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Torbalı > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 02.03.2021 01:00 X+1R, 2+1 110 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 02.03.2021 03:00 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat ANTALYA > KONYA > ŞANLIURFA > IĞDIR 02.03.2021 03:00 h2 1, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm KONYA > ŞANLIURFA 02.03.2021 12:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm KONYA > ŞANLIURFA > VAN 02.03.2021 13:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > ŞANLIURFA > Ergani 02.03.2021 16:00 h2 1, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat KÜTAHYA > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 02.03.2021 17:30 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır ANTALYA > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 02.03.2021 19:00 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm BURSA > KONYA > ŞANLIURFA > Silopi 02.03.2021 20:00 T40, 2+1 120 TL Bilet Al
Midyat Güneydoğu Seyahat İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > Dargeçit 02.03.2021 20:15 2+1:, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 02.03.2021 20:30 X+13, 2+1 110 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > KONYA > ŞANLIURFA > SİİRT 02.03.2021 21:00 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > KONYA > ŞANLIURFA > SİİRT 02.03.2021 21:00 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Kuşadası > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 02.03.2021 21:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > SİİRT 02.03.2021 22:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Batman Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 02.03.2021 22:31 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 02.03.2021 23:00 T2+1, YENİ TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Batman İZMİR > KONYA > ŞANLIURFA > BATMAN 02.03.2021 23:01 TR40, 2+1 100 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:30 2+11, 1+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Bodrum > KONYA > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 02.03.2021 23:30 X+1R, 2+1 110 TL Bilet Al

KONYA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Karaman - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 1,129.39 km / Süre: 01:34 Bilet Al
Aksaray - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 1,505.66 km / Süre: 01:48 Bilet Al
Nevşehir - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 2,298.01 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Niğde - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 2,375.52 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Isparta - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 2,428.16 km / Süre: 03:20 Bilet Al
Kırşehir - Konya Şanlıurfa Uzaklık: 2,454.43 km / Süre: 03:05 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Konya Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Konya Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Konya Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Konya Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Konya Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Konya Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Konya Kalkışlı En Ucuz Konya Biletleri
Konya Elazığ Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Gaziantep Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Bingöl Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Muş Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Kahramanmaraş Kontur Turizm 105 TL Bilet Al
Konya Samsun Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Konya Varışlı En Ucuz Konya Biletleri
Samsun Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Konya Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Manisa Konya Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Konya Star Batman 110 TL Bilet Al
Bolu Konya Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Yalova Konya Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şanlıurfa Konya Öz Diyarbakır 110 TL Bilet Al
Ordu Konya Metro Turizm 120 TL Bilet Al

ŞANLIURFA KONYA GÜZERGAHI

ŞANLIURFA KONYA YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

8,3 km / 5 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

20,9 km / 14 dakika: Adana Konya Yolu boyunca ilerlemek için düz devam edin

51,2 km / 36 dakika: Adana Konya Yolu üzerinde kalmak için sağdan ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde hafif sola yönelin

0,1 km / 1 dakika: Fakir Baykurt Sk. yönünde devam edin

0,6 km / 1 dakika: İbni Sina Cd. yönünde sağa dönün

0,1 km / 1 dakika: İnci Cd. yönünde sağa dönün

1,1 km / 2 dakika: 30 Ağustos Cd. yönünde sola dönün

2,2 km / 3 dakika: 19 Mayıs Cd. yönünde devam edin

76,4 km / 49 dakika: Adana Konya Yolu / Konya Cd. yönünde devam edin Adana Konya Yolu boyunca ilerleyin

9,8 km / 7 dakika: Konya Ereğli Cd. yönünde devam edin

1,2 km / 1 dakika: Konya Ereğli Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

1,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Konya Ereğli Cd. boyunca ilerleyin

0,1 km / 1 dakika: Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

3,0 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Aslanlı Kışla Cd. / Karapınar Ereğli Yolu Köprülü Kavşağı yönündeki 2. çıkışa girin Aslanlı Kışla Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 3 dakika: Ali Ulvi Kurucu Cd. yönünde sağa dönün

0,9 km / 2 dakika: Keçeciler Cd. yönünde sola dönün

38 m / 1 dakika: Araplar Cd. yönünde hafif sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Cihangir Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

0,5 km / 1 dakika: Sultan Veled Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Ankara Cd. yönünde sola dönün Aradığınız yeri solda göreceksiniz