Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Mersin otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Şanlıurfa Mersin arası en yakın sefer 18 Mayıs 2021 Saat 00:30 Star Batman aracıdır. TR41 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Mersin arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Mersin arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
440.42 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 33dk.
Firma Sayısı
15
Sefer Sayısı
27

ŞANLIURFA MERSİN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 00:30 TR41, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 00:30 2+1O, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ARDAHAN > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 01:30 TRAV, 2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır VAN > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 01:59 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 130 TL Bilet Al
Martur Turizm MARDİN > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 02:00 TR45, 1+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 02:15 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 10:30 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 12:00 TO19, 2+1 80 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 12:00 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 12:30 2+11, 2+1 70 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm Midyat > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 13:00 TR2+, 2+1 80 TL Bilet Al
Diyarbakır Barış Turizm Silvan > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 13:30 TR38, TRAVEGO 38 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞANLIURFA > MERSİN > Marmaris 18.05.2021 14:00 HIJ1, 1+1 200 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 18.05.2021 15:30 TR40, 2+1 90 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 18.05.2021 16:00 B1+1, maraton 41 kişilik ,1+1 75 TL Bilet Al
Star Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 18.05.2021 16:29 TRAV, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 18.05.2021 16:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 70 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > MERSİN > Kumluca 18.05.2021 18:00 2+1S, 1+1 200 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat BATMAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 18.05.2021 18:30 T1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 18:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 18.05.2021 20:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Yeşil Erciş Seyahat VAN > ŞANLIURFA > MERSİN > ANTALYA 18.05.2021 20:00 T38, 2+1 150 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:30 2+1M, 2+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:40 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > MERSİN > KARAMAN 18.05.2021 23:45 +1+1, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > MERSİN 18.05.2021 23:59 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 80 TL Bilet Al

MERSİN ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN 18.05.2021 07:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Yeni Midyat Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > Midyat 18.05.2021 09:00 2+1O, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 10:00 2+1, TRAVEGO 2+1 ,2+1 90 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ŞANLIURFA 18.05.2021 10:00 2+1M, 2+1 65 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > DİYARBAKIR 18.05.2021 10:30 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > MARDİN 18.05.2021 11:00 TR45, 1+1 120 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > ARDAHAN 18.05.2021 12:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 18.05.2021 12:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 18.05.2021 12:30 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Star Diyarbakır MERSİN > ŞANLIURFA > VAN 18.05.2021 14:00 TO14, Mercedes Tourismo ,2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KARAMAN > MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 18.05.2021 15:01 +1+1, 1+1 150 TL Bilet Al
Metro Turizm MERSİN > ŞANLIURFA 18.05.2021 17:30 SUIT-TEKLI, 2+2 150 TL Bilet Al
Bitlis Taç Turizm MERSİN > ŞANLIURFA > Hizan 18.05.2021 19:00 2+1Y, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Batman Seyahat MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN 18.05.2021 19:30 HP40, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > MERSİN > ŞANLIURFA > SİİRT 18.05.2021 20:00 2+1M, 1+1 80 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat KONYA > MERSİN > ŞANLIURFA > IĞDIR 18.05.2021 22:30 2+1, 2+1 120 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm MERSİN > ŞANLIURFA 18.05.2021 23:30 2+1M, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır ANTALYA > MERSİN > ŞANLIURFA > BATMAN 18.05.2021 23:45 TRAV, 2+1 90 TL Bilet Al

MERSİN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 841.84 km / Süre: 01:06 Bilet Al
Osmaniye - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 1,871.23 km / Süre: 02:09 Bilet Al
Niğde - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 1,888.11 km / Süre: 02:08 Bilet Al
Hatay - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 2,569.66 km / Süre: 02:59 Bilet Al
Aksaray - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 2,707.13 km / Süre: 03:00 Bilet Al
Nevşehir - Mersin Şanlıurfa Uzaklık: 2,778.54 km / Süre: 03:07 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Mersin Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Mersin Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Mersin Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Mersin Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Mersin Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Mersin Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Kalkışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Mersin Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mersin Samsun Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Burdur Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Eskişehir Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Mersin Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Mersin Varışlı En Ucuz Mersin Biletleri
Burdur Mersin Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
İzmir Mersin Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Çorum Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta Mersin Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Mersin Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Eskişehir Mersin Lüks Mersin 100 TL Bilet Al
Afyon Mersin Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Samsun Mersin Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al

ŞANLIURFA MERSİN GÜZERGAHI

ŞANLIURFA MERSİN YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

36,8 km / 22 dakika: Adana-Erdemli Otoyolu / Adana - Mersin Otoyolu / O-51 / E982 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

1,2 km / 1 dakika: Serbest Bölge / Liman çıkışına girin Paralı yol

5,5 km / 4 dakika: 151. Cd. yönünde devam edin

0,7 km / 1 dakika: Hüseyin Okan Merzeci Blv çıkışına girin

1,2 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Blv. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

1,6 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Akdeniz Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 160. Cd. yönündeki 2. çıkışa girin