Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 59 TL olduğu Şanlıurfa Osmaniye arası en yakın sefer 26 Şubat 2021 Saat 00:30 Star Diyarbakır aracıdır. X+12 olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Vangölü Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
291.26 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 10dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
34

ŞANLIURFA OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 00:30 X+12, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 26.02.2021 00:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > KARAMAN 26.02.2021 00:30 HK38, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 26.02.2021 00:59 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 02:15 S2+1, SAFİR 2+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 07:30 Ş1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 10:30 2+11, 1+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 26.02.2021 11:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 12:00 X+1R, 2+1 60 TL Bilet Al
Şanlıurfa Cesur Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 12:00 Y1+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 12:30 2+11, 1+1 60 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 26.02.2021 13:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 26.02.2021 13:00 2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > Kuşadası 26.02.2021 13:29 X+13, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > Bodrum 26.02.2021 14:30 X+1R, 2+1 60 TL Bilet Al
Star Batman BATMAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > BALIKESİR 26.02.2021 14:59 TR41, 2+1 60 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 26.02.2021 15:00 G1+1, O2+1,G1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 26.02.2021 16:00 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > OSMANİYE > Finike 26.02.2021 16:00 2+1H, 2+1 PANDEMİ KOLTUĞU ,2+1 59 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANTALYA 26.02.2021 16:29 X+13, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > ANTALYA 26.02.2021 16:30 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Hassoy Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE > BALIKESİR 26.02.2021 17:00 E1+1, T2+1, E1+1 ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > İZMİR 26.02.2021 18:00 X+1R, 2+1 60 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm Silopi > ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 26.02.2021 18:30 HES+, 2+1 59 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 18:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Star Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > İSTANBUL 26.02.2021 19:00 X+2, 2+1 60 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ŞANLIURFA > OSMANİYE > BALIKESİR 26.02.2021 19:30 2+1S, 2+1 130 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE 26.02.2021 20:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE 26.02.2021 21:00 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > ŞANLIURFA > OSMANİYE > KONYA 26.02.2021 21:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > HATAY 26.02.2021 22:15 2+11, 1+1 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm IĞDIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 23:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 60 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > OSMANİYE 26.02.2021 23:50 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Diyarbakır DİYARBAKIR > ŞANLIURFA > OSMANİYE > MERSİN 26.02.2021 23:59 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Şanlıurfa Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Osmaniye Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Osmaniye Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Osmaniye Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Osmaniye Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Osmaniye Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

ŞANLIURFA OSMANİYE GÜZERGAHI

ŞANLIURFA OSMANİYE YOL TARİFİ

0,5 km / 1 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden İpekyol Blv. Yanyolu konumuna doğru batı yönünde ilerleyin

12,5 km / 12 dakika: İpekyol Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı çıkışına girin

13,0 km / 8 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Şanlıurfa Batı Bağlantısı yönünde devam edin

41,8 km / 25 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Paralı yol

204 km / 2 saat 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz