Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Siirt otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali - Siirt otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Şanlıurfa Siirt arası en yakın sefer 03 Mart 2021 Saat 01:30 Siirt Petrol aracıdır. A1-2 olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Şanlıurfa şehrinden kalkacaktır. Şanlıurfa ve Siirt arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şanlıurfa Siirt arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm, Siirt Has firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
358.16 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 30dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
9

ŞANLIURFA SİİRT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol MERSİN > ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 01:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 02:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 02:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has ANTALYA > ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 02:30 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 02:30 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 05:00 2+1M, 2+1 100 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm Marmaris > ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 05:30 1++2, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 06:00 2/1, 1+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > ŞANLIURFA > SİİRT 03.03.2021 06:30 A1-2, 1+1 100 TL Bilet Al

SİİRT VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Batman - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 901.64 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Şırnak - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 946.48 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Bitlis - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 1,426.60 km / Süre: 02:00 Bilet Al
Muş - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 1,789.57 km / Süre: 02:29 Bilet Al
Diyarbakır - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 1,816.83 km / Süre: 02:22 Bilet Al
Mardin - Siirt Şanlıurfa Uzaklık: 2,188.82 km / Süre: 02:44 Bilet Al

ŞANLIURFA KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şanlıurfa - Adıyaman Siirt Uzaklık: 1,124.20 km / Süre: 01:36 Bilet Al
Şanlıurfa - Gaziantep Siirt Uzaklık: 1,509.20 km / Süre: 01:44 Bilet Al
Şanlıurfa - Diyarbakır Siirt Uzaklık: 1,807.94 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Şanlıurfa - Mardin Siirt Uzaklık: 2,021.86 km / Süre: 02:38 Bilet Al
Şanlıurfa - Kilis Siirt Uzaklık: 2,025.85 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Şanlıurfa - Kahramanmaraş Siirt Uzaklık: 2,638.93 km / Süre: 03:45 Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Kalkışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Siirt Erzurum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Sivas Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Siirt Adana Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Siirt Varışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Siirt Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Siirt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Tokat Siirt Tokat Seyahat 125 TL Bilet Al
Amasya Siirt Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al

Şanlıurfa Siirt Otobüs Firmaları

ŞANLIURFA SİİRT GÜZERGAHI

ŞANLIURFA SİİRT YOL TARİFİ

92,2 km / 1 saat 7 dakika: İpekyol Blv. / D400 yönünden Köseoğlu Sk. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin D400 boyunca ilerleyin

46 m / 1 dakika: Demirci Yolu / Fabrika Cd. yönünde sola dönün

2,1 km / 4 dakika: Demirci Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

8,3 km / 6 dakika: Diyarbakır Viranşehir Yolu yönünde devam edin

85,0 km / 1 saat 5 dakika: Diyarbakır Viranşehir Yolu yönünde devam edin

8,2 km / 6 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 çıkışına girin

29,8 km / 21 dakika: Döner kavşaktan Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönündeki 2. çıkışa girin

35,4 km / 24 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

13,0 km / 9 dakika: Batı Raman Blv. çıkışına girin

2,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Batı Raman Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

12,7 km / 10 dakika: Batman Siirt Yolu / Emek Blv. / D370 yönünde devam edin Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

50,4 km / 35 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin D370 boyunca ilerleyin

13,6 km / 13 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D370 yönünde sağa dönün

5,1 km / 8 dakika: Hükümet Blv yönünde devam edin

5 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz