SELÇUK CANLAR BİLETİ

Selçuk Canlar bileti almak için Selçuk Canlar bilet fiyatlarını gör ve gideceğin yeri seç.

Selçuk Canlar

Ülkemizin önemli turizm firmalarından birisi Selçuk Canlar, otobüs taşımacılığı alanında yolcularına oldukça nitelikli bir hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olan firma, çağın gereklerine uygun bir şekilde hizmet üretmektedir. Ayrıca otobüs filosu olarak da gün geçtikçe büyüyen bir filoya sahip olan firma, gün geçtikte hizmet ağını genişletmektedir. Karayolu taşımacılığı söz konusu olduğunda ilk gündeme gelen konu yolcu güvenliğidir. Bu doğrultuda firmalar farklı önlemler alarak yolcu güvenliğinin oluşturulması hususunda çalışmalar yürütmektedir. Selçuk Canlar, yolcu güvenliği hususunda etkili bir hizmet sunarak, müşterilerinin güvenini sağlamış konumdadır.

Selçuk Canlar, otobüs yolculuğunun konforlu bir şekilde yapılabilmesi amacıyla gerekli önlemleri alabilme noktasında etkili olmaktadır. Bu durum ise doğal olarak firmanın, her geçen gün yolcuların ilgisini çekmesine neden olmaktadır. Selçuk Canlar, konforlu yolculukların yaşanması için otobüs filosunu yenilemektedir. Ayrıca yolculuk sırasında birbirinden güzel ikramlarla yolcuların çok daha keyifli bir şekilde yolculuk etmelerini sağlamaktadır.

Tecrübeli sürücüler eşliğinde yapılan yolculuklarda güvenli yolculuk imkanı tanınmaktadır. Yolcuların memnuniyeti adına otobüslerde her türlü teknik imkanın bulunması Selçuk Canlar Turizm’in ayrıcalıkları arasında yer almaktadır. 17 yıllık bir firma olarak Firma yerel bir firma olarak kurulmuş olup geçen yıllar içinde vizyon ve misyon olarak kendini geliştirerek otobüs sayısını ve güzergahını arttırmıştır. Teknolojinin imkanlarından sonuna kadar yaralanan Sivas Kangal Selçuk Canlar Turizm bilet satışlarını internet üzerinden yapmaya başlamıştır. Online bilet satış hizmetinin başlatılmış olması yolcuların bu firmayı tercih etmelerinde oldukça etkili olmuştur. Firma her geçen gün kendini geliştiren bir firma olarak ön plana çıkmaktadır.

Selçuk Canlar otobüs firmasının iletişim bilgileri aşağıda sıralanmaktadır:

Selçuk Canlar Turizm

Çarşı İçi Sok. No: 3 Kangal Sivas

0346 457 11 85