Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Siirt Adana arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 09:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 1++2 olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Siirt şehrinden kalkacaktır. Siirt ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Siirt Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm, Siirt Has firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
703.64 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 52dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
10

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

SİİRT ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > Marmaris 12.02.2021 09:00 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > Marmaris 12.02.2021 09:00 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > ADANA > İSTANBUL 12.02.2021 12:00 JH40, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > İSTANBUL 12.02.2021 12:00 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > İZMİR 12.02.2021 12:30 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm SİİRT > ADANA 12.02.2021 14:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > ANKARA 12.02.2021 14:00 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > ANKARA 12.02.2021 14:30 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > ADANA > MERSİN 12.02.2021 18:00 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ADANA > MERSİN 12.02.2021 18:00 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al

ADANA SİİRT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm Marmaris > ADANA > SİİRT 26.02.2021 01:00 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > ADANA > SİİRT 26.02.2021 01:00 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol Marmaris > ADANA > SİİRT 26.02.2021 01:30 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol İZMİR > ADANA > SİİRT 26.02.2021 02:30 2/1, 1+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm MERSİN > ADANA > SİİRT 26.02.2021 20:00 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol MERSİN > ADANA > SİİRT 26.02.2021 20:00 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm ADANA > SİİRT 26.02.2021 20:30 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol ANKARA > ADANA > SİİRT 26.02.2021 21:30 A1-2, 1+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm ANKARA > ADANA > SİİRT 26.02.2021 22:00 1++2, 1+1 140 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Siirt Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Siirt Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Siirt Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Siirt Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Siirt Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Siirt Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

SİİRT KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Adana Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Siirt - Şırnak Adana Uzaklık: 976.23 km / Süre: 01:52 Bilet Al
Siirt - Bitlis Adana Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Siirt - Muş Adana Uzaklık: 1,791.95 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Adana Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Mardin Adana Uzaklık: 2,183.73 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Siirt Kalkışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Siirt Erzurum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Sivas Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Siirt Adana Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Eskişehir Seç Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Siirt Varışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Siirt Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Siirt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Tokat Siirt Tokat Seyahat 125 TL Bilet Al
Amasya Siirt Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

Siirt Adana Otobüs Firmaları

SİİRT ADANA GÜZERGAHI

SİİRT ADANA YOL TARİFİ

90 m / 1 dakika: Mithat Öktüren Cd. yönünde güney ilerleyin

5,0 km / 8 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Hükümet Blv

13,7 km / 11 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

45,9 km / 31 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 / D965 yönünde sola dönün Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

52 m / 1 dakika: Beyçayırı Yolu yönünde devam edin

17,1 km / 13 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

2,0 km / 2 dakika: Batı Raman Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

5,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

291 km / 2 saat 53 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin