Siirt Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Siirt Şehirlerarası  Otobüs Terminali - İstanbul otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 200 TL olduğu Siirt İstanbul arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 12:00 Lider Siirt Turizm aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 12:00 civarı Siirt şehrinden kalkacaktır. Siirt ve İstanbul arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Siirt İstanbul arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Lider Siirt Turizm, Siirt Has firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,629.06 KM
Yolculuk Süresi
17sa. 39dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
10

SİİRT İSTANBUL OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm SİİRT > Alibeyköy > İSTANBUL 13.04.2021 12:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > İSTANBUL 13.04.2021 12:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 200 TL Bilet Al
Metro Turizm SİİRT > İSTANBUL (ALİBEYKÖY) 13.04.2021 12:00 SUIT, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > Alibeyköy > İSTANBUL 13.04.2021 12:00 2+1M, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > İSTANBUL 13.04.2021 12:00 2+1M, 2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > İSTANBUL 13.04.2021 12:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > Alibeyköy > İSTANBUL 13.04.2021 12:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > İSTANBUL > ANKARA 13.04.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > İSTANBUL > ANKARA 13.04.2021 14:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 200 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > İSTANBUL > ANKARA 13.04.2021 16:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 200 TL Bilet Al

İSTANBUL SİİRT OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > SİİRT 19.05.2021 12:00 1++1, 1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > SİİRT 19.05.2021 12:00 2+1M, 1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > SİİRT 19.05.2021 12:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 250 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > SİİRT 19.05.2021 12:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > Alibeyköy > SİİRT 19.05.2021 12:30 1++1, 1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Has İSTANBUL > Alibeyköy > SİİRT 19.05.2021 12:30 2+1M, 1+1 250 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm İSTANBUL > SİİRT 19.05.2021 14:00 1++1, 1+1 250 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > SİİRT 19.05.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 250 TL Bilet Al
Siirt Petrol İSTANBUL > Alibeyköy > SİİRT 19.05.2021 14:20 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 250 TL Bilet Al

İSTANBUL VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - İstanbul Siirt Uzaklık: 946.32 km / Süre: 01:25 Bilet Al
Tekirdağ - İstanbul Siirt Uzaklık: 1,482.77 km / Süre: 02:01 Bilet Al
Bursa - İstanbul Siirt Uzaklık: 1,551.71 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Sakarya - İstanbul Siirt Uzaklık: 1,557.44 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Bilecik - İstanbul Siirt Uzaklık: 2,013.64 km / Süre: 02:57 Bilet Al
Kırklareli - İstanbul Siirt Uzaklık: 2,134.59 km / Süre: 02:32 Bilet Al

SİİRT KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman İstanbul Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Siirt - Şırnak İstanbul Uzaklık: 976.23 km / Süre: 01:52 Bilet Al
Siirt - Bitlis İstanbul Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Siirt - Muş İstanbul Uzaklık: 1,791.95 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır İstanbul Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Mardin İstanbul Uzaklık: 2,183.73 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Siirt Kalkışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Siirt Erzurum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Sivas Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Siirt Adana Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
İstanbul Kalkışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
İstanbul Isparta Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
İstanbul Çanakkale Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
İstanbul Sinop Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
İstanbul Kırıkkale Metro Turizm 105 TL Bilet Al
İstanbul Karabük Metro Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Burdur Pamukkale Turizm 110 TL Bilet Al
İstanbul Manisa Metro Turizm 110 TL Bilet Al
Siirt Varışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Siirt Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Erzurum Siirt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Malatya Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Tokat Siirt Tokat Seyahat 125 TL Bilet Al
Adana Siirt Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
İstanbul Varışlı En Ucuz İstanbul Biletleri
Samsun İstanbul Dağıstanlı Turizm 100 TL Bilet Al
Çanakkale İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Isparta İstanbul Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın İstanbul Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon İstanbul Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sinop İstanbul Türkay Turizm 100.0 TL Bilet Al
Yozgat İstanbul Yeni Sivas Turizm 110 TL Bilet Al

Siirt İstanbul Otobüs Firmaları

SİİRT İSTANBUL GÜZERGAHI

SİİRT İSTANBUL YOL TARİFİ

90 m / 1 dakika: Mithat Öktüren Cd. yönünde güney ilerleyin

5,0 km / 8 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Hükümet Blv

13,7 km / 11 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

45,9 km / 31 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 / D965 yönünde sola dönün Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

52 m / 1 dakika: Beyçayırı Yolu yönünde devam edin

17,1 km / 13 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

2,0 km / 2 dakika: Batı Raman Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

5,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

1,1 km / 1 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

42,9 km / 27 dakika: Eskişehir / İstanbul yönündeki rampadan Ankara Çevre Yolu / O-20 / E90 girin Ankara Çevre Yolu/O-20 boyunca ilerleyin

403 km / 3 saat 55 dakika: O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Kısmen paralı yol

1,1 km / 1 dakika: O1-O2 Çamlıca Bağlantısı / O-4 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin

0,6 km / 1 dakika: Kadıköy / Bostancı çıkışına girin

1,5 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı / İstanbul Çevre Yolu / O-2 girin

0,3 km / 1 dakika: Kozyatağı O2 Bağlantısı üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin, Göztepe / Sahrayıcedit / Erenköy / Kadıköy / Harem / Feribot tabelalarını takip edin

0,9 km / 1 dakika: Göztepe / Kadıköy / Harem yönündeki rampaya girin

5,5 km / 6 dakika: D100 girin

0,4 km / 1 dakika: Avrasya Tüneli çıkışına girin

5,8 km / 6 dakika: Avrasya Tüneli yönünde dümdüz ilerleyin Paralı yol

0,1 km / 1 dakika: Sirkeci / Aksaray yönündeki rampaya girin

0,5 km / 1 dakika: Kennedy Cd. girin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa rampasına girin

0,3 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Gazi Mustafa Kemal Paşa Cd. boyunca ilerlemek için düz devam edin

0,8 km / 1 dakika: Atatürk Blv. yönünde hafif sola dönün

0,8 km / 2 dakika: Atatürk Blv. / Haşim İşcan Gç. üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Atatürk Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Kadir Has Kavşağı yönünde hafif sağa dönün

0,8 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. yönünde hafif sağa dönün

0,6 km / 2 dakika: Ragıp Gümüşpala Cd. boyunca ilerlemek için sağa dönün ( Sirkeci / Sultanahmet / Sahilyolu işaretleri)

0,4 km / 3 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Ankara Cd. hafif sağa döner ve Cağaloğlu Ykş. başlar

71 m / 1 dakika: Ankara Cd. yönünde sağa dönün

88 m / 1 dakika: Bab-ı Ali Cd. yönünde devam edin

0,1 km / 1 dakika: Nuru Osmaniye Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd. yönünde devam edin

0,2 km / 2 dakika: Yerebatan Cd. yönünde dümdüz ilerleyin

7 m / 1 dakika: Alemdar Cd. yönünde sola dönün