Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali - Osmaniye Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 140 TL olduğu Siirt Osmaniye arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 10:00 Siirt Has aracıdır. 2+1M olan bu araç tahmini olarak 10:00 civarı Siirt şehrinden kalkacaktır. Siirt ve Osmaniye arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Siirt Osmaniye arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Siirt Has, Lider Siirt Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
630.15 KM
Yolculuk Süresi
07sa. 15dk.
Firma Sayısı
4
Sefer Sayısı
9

SİİRT OSMANİYE OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > ANTALYA 05.07.2021 10:00 2+1M, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > ANTALYA 05.07.2021 11:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Has SİİRT > OSMANİYE > İSTANBUL 05.07.2021 12:00 2+1M, 2+1 140 TL Bilet Al
Metro Turizm SİİRT > OSMANİYE 05.07.2021 14:00 SUIT, 2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > ANKARA 05.07.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > ANKARA 05.07.2021 14:30 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > MERSİN 05.07.2021 18:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al
Lider Siirt Turizm SİİRT > OSMANİYE > MERSİN 05.07.2021 19:00 2+1, TOURISMO 41 KİŞİLİK ,2+1 140 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > OSMANİYE > HATAY 05.07.2021 21:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 140 TL Bilet Al

OSMANİYE VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adana - Osmaniye Siirt Uzaklık: 1,129.17 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Hatay - Osmaniye Siirt Uzaklık: 1,460.70 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Gaziantep - Osmaniye Siirt Uzaklık: 1,493.28 km / Süre: 01:49 Bilet Al
Kahramanmaraş - Osmaniye Siirt Uzaklık: 1,613.70 km / Süre: 02:51 Bilet Al
Kilis - Osmaniye Siirt Uzaklık: 1,817.89 km / Süre: 02:24 Bilet Al
Mersin - Osmaniye Siirt Uzaklık: 1,869.00 km / Süre: 02:08 Bilet Al

SİİRT KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Osmaniye Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Siirt - Şırnak Osmaniye Uzaklık: 976.23 km / Süre: 01:52 Bilet Al
Siirt - Bitlis Osmaniye Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Siirt - Muş Osmaniye Uzaklık: 1,791.95 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Osmaniye Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Mardin Osmaniye Uzaklık: 2,183.73 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Siirt Kalkışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Erzurum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Siirt Adana Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Sivas Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Osmaniye Kalkışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Osmaniye Aydın Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Burdur Yeni Diyarbakır Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Yozgat Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Osmaniye Antalya Lider Elbistan 100 TL Bilet Al
Osmaniye Diyarbakır Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Kütahya Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Batman Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Siirt Varışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Siirt Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Erzurum Siirt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Tokat Siirt Tokat Seyahat 125 TL Bilet Al
Adana Siirt Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Osmaniye Varışlı En Ucuz Osmaniye Biletleri
Yozgat Osmaniye Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
İzmir Osmaniye Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Burdur Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Osmaniye Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Konya Osmaniye Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Batman Osmaniye Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Tunceli Osmaniye Tuncelililer 110 TL Bilet Al
Karaman Osmaniye Kontur Turizm 110 TL Bilet Al

Siirt Osmaniye Otobüs Firmaları

SİİRT OSMANİYE GÜZERGAHI

SİİRT OSMANİYE YOL TARİFİ

90 m / 1 dakika: Mithat Öktüren Cd. yönünde güney ilerleyin

5,0 km / 8 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Hükümet Blv

13,7 km / 11 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

45,9 km / 31 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 / D965 yönünde sola dönün Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

52 m / 1 dakika: Beyçayırı Yolu yönünde devam edin

17,1 km / 13 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

2,0 km / 2 dakika: Batı Raman Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

5,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

12,9 km / 11 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin D950 boyunca ilerleyin

5,7 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 1 dakika: Dümdüz ilerleyin

1,4 km / 2 dakika: Kamışlı Blv yönünde devam edin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zümrüt Kent Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Zümrüt Kent Cd. boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Döner kavşaktan 3. çıkışa girin

5,8 km / 6 dakika: Şanlıurfa Blv. / D360 / E99 yönünde soldaki rampaya girin D360/E99 boyunca ilerleyin

154 km / 1 saat 45 dakika: Şanlıurfa Diyarbakır Yolu / D360 / E99 yönünde devam edin Şanlıurfa Diyarbakır Yolu/E99 boyunca ilerleyin

1,4 km / 1 dakika: Şanlıurfa Adıyaman Yolu / D875 çıkışına girin

59,8 km / 35 dakika: Çatalın solundan devam edin ve Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerine çıkın Kısmen paralı yol

204 km / 2 saat 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 üzerinde devam etmek için çıkıştan ilerleyin Paralı yol

0,8 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı çıkışına girin Paralı yol

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu Osmaniye Bağlantısı yönünde devam edin Paralı yol

0,3 km / 1 dakika: Kuzey Çevre Yolu Blv. yönünde sağa dönün Kısmen paralı yol

3,4 km / 4 dakika: 1. sokaktan sağa dönüş yaparak İskender Türkmen Cd. üzerine çıkın

2,8 km / 2 dakika: Dümdüz ilerleyin

0,9 km / 1 dakika: Sağa dönün

6,8 km / 7 dakika: Osmaniye Kadirli Yolu yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Sola dönün

0,6 km / 2 dakika: Hafif sağa yönelin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin Aradığınız yeri sağda göreceksiniz