Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali - Şanlıurfa Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Siirt Şanlıurfa arası en yakın sefer 05 Temmuz 2021 Saat 09:00 Siirt Petrol aracıdır. 2+1T olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Siirt şehrinden kalkacaktır. Siirt ve Şanlıurfa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Siirt Şanlıurfa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Siirt Petrol, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
358.21 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 27dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
7

SİİRT ŞANLIURFA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > Marmaris 05.07.2021 09:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANTALYA 05.07.2021 11:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > İZMİR 05.07.2021 12:30 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Metro Turizm SİİRT > ŞANLIURFA 05.07.2021 14:00 SUIT, 2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > ANKARA 05.07.2021 14:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > MERSİN 05.07.2021 18:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al
Siirt Petrol SİİRT > ŞANLIURFA > HATAY 05.07.2021 21:00 2+1T, TRAVEGO 2+1 ,2+1 100 TL Bilet Al

ŞANLIURFA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Adıyaman - Şanlıurfa Siirt Uzaklık: 1,120.07 km / Süre: 01:30 Bilet Al
Gaziantep - Şanlıurfa Siirt Uzaklık: 1,499.12 km / Süre: 01:41 Bilet Al
Diyarbakır - Şanlıurfa Siirt Uzaklık: 1,790.71 km / Süre: 02:16 Bilet Al
Mardin - Şanlıurfa Siirt Uzaklık: 2,020.84 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Kilis - Şanlıurfa Siirt Uzaklık: 2,027.21 km / Süre: 02:15 Bilet Al
Kahramanmaraş - Şanlıurfa Siirt Uzaklık: 2,647.40 km / Süre: 03:45 Bilet Al

SİİRT KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Siirt - Batman Şanlıurfa Uzaklık: 862.26 km / Süre: 01:05 Bilet Al
Siirt - Şırnak Şanlıurfa Uzaklık: 976.23 km / Süre: 01:52 Bilet Al
Siirt - Bitlis Şanlıurfa Uzaklık: 1,427.80 km / Süre: 02:02 Bilet Al
Siirt - Muş Şanlıurfa Uzaklık: 1,791.95 km / Süre: 02:33 Bilet Al
Siirt - Diyarbakır Şanlıurfa Uzaklık: 1,818.62 km / Süre: 02:21 Bilet Al
Siirt - Mardin Şanlıurfa Uzaklık: 2,183.73 km / Süre: 02:46 Bilet Al
Siirt Kalkışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Siirt Malatya Tokat Seyahat 120 TL Bilet Al
Siirt Erzurum Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Siirt Gaziantep Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Siirt Adana Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Osmaniye Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Siirt Sivas Tokat Seyahat 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kalkışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Bitlis Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Yozgat Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Kırşehir Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Siirt Varışlı En Ucuz Siirt Biletleri
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Siirt Lider Siirt Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Siirt Tokat Seyahat 110 TL Bilet Al
Malatya Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Erzurum Siirt Metro Turizm 120 TL Bilet Al
Gaziantep Siirt Siirt Petrol 120 TL Bilet Al
Tokat Siirt Tokat Seyahat 125 TL Bilet Al
Adana Siirt Siirt Petrol 140 TL Bilet Al
Şanlıurfa Varışlı En Ucuz Şanlıurfa Biletleri
Siirt Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Şanlıurfa Lüks Batman Seyahat 100 TL Bilet Al
Niğde Şanlıurfa Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Bitlis Şanlıurfa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Yozgat Şanlıurfa Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Şanlıurfa Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al

Siirt Şanlıurfa Otobüs Firmaları

SİİRT ŞANLIURFA GÜZERGAHI

SİİRT ŞANLIURFA YOL TARİFİ

90 m / 1 dakika: Mithat Öktüren Cd. yönünde güney ilerleyin

5,0 km / 8 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Hükümet Blv

13,7 km / 11 dakika: Bitlis Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

45,9 km / 31 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 / D965 yönünde sola dönün Batman Siirt Yolu/D370 boyunca ilerleyin

52 m / 1 dakika: Beyçayırı Yolu yönünde devam edin

17,1 km / 13 dakika: Batman Siirt Yolu / D370 yönünde devam edin

2,0 km / 2 dakika: Batı Raman Blv. yönünde dümdüz ilerleyin

5,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin

7,2 km / 5 dakika: Soldan devam edin

0,6 km / 1 dakika: Soldan devam edin

35,2 km / 23 dakika: Diyarbakır Batman Yolu / D370 yönünde dümdüz ilerleyin

29,6 km / 20 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Diyarbakır Batman Yolu / D370 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

8,2 km / 7 dakika: Diyarbakır Mardin Yolu / D950 girin

85,1 km / 1 saat 7 dakika: Diyarbakır Viranşehir Yolu yönünde sola dönün

8,3 km / 6 dakika: Diyarbakır Viranşehir Yolu yönünde devam edin

2,0 km / 4 dakika: Demirci Yolu yönünde devam edin

90,8 km / 1 saat 3 dakika: Şanlıurfa Mardin Yolu / D400 / E90 yönünde sağa dönün D400 boyunca ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Uçaksavar Köprülü Kavşağı / D400 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D400 boyunca ilerleyin Aradığınız yeri solda göreceksiniz