Şırnak Otogarı - Adana Merkez Otogarı otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şırnak Otogarı - Adana Merkez Otogarı otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 130 TL olduğu Şırnak Adana arası en yakın sefer 06 Haziran 2021 Saat 09:00 Cizre İtimat aracıdır. 2+1S olan bu araç tahmini olarak 09:00 civarı Şırnak şehrinden kalkacaktır. Şırnak ve Adana arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şırnak Adana arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Cizre İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
726.97 KM
Yolculuk Süresi
08sa. 05dk.
Firma Sayısı
1
Sefer Sayısı
6

Adana Büyükşehir Belediyesi Merkez Otogarı

(0322) 428 20 47

Fevzipaşa Mahallesi Turhan Cemal Beriker Blv. Seyhan/Adana

ŞIRNAK ADANA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > İZMİR 06.06.2021 09:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > İSTANBUL 06.06.2021 09:30 2+1N, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > Kumluca 06.06.2021 11:30 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > BALIKESİR 06.06.2021 13:00 2+1N, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > İSTANBUL 06.06.2021 15:00 2+1S, 2+1 200 TL Bilet Al
Cizre İtimat ŞIRNAK > ADANA > MERSİN 06.06.2021 18:30 2+1C, 2+1 130 TL Bilet Al

ADANA ŞIRNAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Martur Turizm BURSA > ADANA > ŞIRNAK > Silopi 16.06.2021 00:30 INTR, Intouro Mercedes ,2+2 150 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ADANA > ŞIRNAK > Silopi 16.06.2021 03:30 NEOP, Neoplan Starliner ,2+2 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat ANKARA > ADANA > ŞIRNAK 16.06.2021 20:30 2+1C, 2+1 300 TL Bilet Al
Cizre İtimat MERSİN > ADANA > ŞIRNAK 16.06.2021 21:59 2+1S, 2+1 140 TL Bilet Al
Martur Turizm MERSİN > ADANA > ŞIRNAK > Silopi 16.06.2021 22:00 1+2t, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat MERSİN > ADANA > ŞIRNAK > Silopi 16.06.2021 22:29 2*1, 2+1 200 TL Bilet Al
Martur Turizm ANKARA > ADANA > ŞIRNAK > Silopi 16.06.2021 23:30 TR41, 2+1 150 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ADANA > ŞIRNAK > Silopi 16.06.2021 23:58 2+1,, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre İtimat YALOVA > ADANA > ŞIRNAK 16.06.2021 23:59 2+1S, 2+1 150 TL Bilet Al

ADANA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Mersin - Adana Şırnak Uzaklık: 860.41 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Osmaniye - Adana Şırnak Uzaklık: 1,114.69 km / Süre: 01:23 Bilet Al
Hatay - Adana Şırnak Uzaklık: 1,813.12 km / Süre: 02:13 Bilet Al
Niğde - Adana Şırnak Uzaklık: 1,821.05 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Gaziantep - Adana Şırnak Uzaklık: 2,228.25 km / Süre: 02:26 Bilet Al
Kahramanmaraş - Adana Şırnak Uzaklık: 2,348.68 km / Süre: 03:28 Bilet Al

ŞIRNAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şırnak - Siirt Adana Uzaklık: 946.48 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Şırnak - Batman Adana Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Şırnak - Hakkari Adana Uzaklık: 1,822.23 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Şırnak - Bitlis Adana Uzaklık: 2,358.54 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Şırnak - Mardin Adana Uzaklık: 2,610.02 km / Süre: 03:35 Bilet Al
Şırnak - Muş Adana Uzaklık: 2,722.69 km / Süre: 04:14 Bilet Al
Şırnak Kalkışlı En Ucuz Şırnak Biletleri
Şırnak Gaziantep Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Şırnak Batman Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Şırnak Elazığ Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Şırnak Adana Cizre Nuh İtimat 120 TL Bilet Al
Şırnak Bitlis Öz Doğu Kars 120 TL Bilet Al
Şırnak Malatya Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Şırnak Osmaniye Cizre Nuh İtimat 120 TL Bilet Al
Şırnak Kahramanmaraş Mardin Seyahat 130 TL Bilet Al
Adana Kalkışlı En Ucuz Adana Biletleri
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Adana Antalya Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Diyarbakır Star Batman 100 TL Bilet Al
Adana Çorum Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Adana Mardin Cizre Nuh İtimat 109 TL Bilet Al
Adana Burdur Güney Akdeniz Seyahat 110 TL Bilet Al
Adana Samsun Kanberoğlu Turizm 110 TL Bilet Al
Adana Afyon Kontur Turizm 110 TL Bilet Al
Şırnak Varışlı En Ucuz Şırnak Biletleri
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Bitlis Şırnak Öz Doğu Kars 110 TL Bilet Al
Osmaniye Şırnak Cizre Nuh İtimat 110 TL Bilet Al
Adana Şırnak Cizre Nuh İtimat 118 TL Bilet Al
Mersin Şırnak Cizre Nuh İtimat 119 TL Bilet Al
Sivas Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Gaziantep Şırnak Cizre Nuh İtimat 120 TL Bilet Al
Adana Varışlı En Ucuz Adana Biletleri
Samsun Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Çorum Adana Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Adana Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Burdur Adana Güney Akdeniz Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Elazığ Murat Turizm 100 TL Bilet Al
Afyon Adana Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Adana Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Uşak Adana Kontur Turizm 105 TL Bilet Al

Şırnak Adana Otobüs Firmaları

ŞIRNAK ADANA GÜZERGAHI

ŞIRNAK ADANA YOL TARİFİ

10 m / 1 dakika: Cizre Cd. / D400 yönünden Siirt Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Siirt Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Vatan Cd. yönünde sola dönün

60 m / 1 dakika: Vatan Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Vatan Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,0 km / 2 dakika: Cizre Cd. / D400 yönünde sağa dönün D400 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Mardin Şırnak Yolu / D400 yönünde sağa dönün

42,5 km / 42 dakika: Mardin Şırnak Yolu / D400 yönünde sağa dönün D400 boyunca ilerleyin

54 m / 1 dakika: Şırnak Cd. / D400 yönünde sola dönün

1,8 km / 3 dakika: Silopi Cd. / D430 yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Mardin Şırnak Yolu / E90 yönünde sağa dönün

95,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 2. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

201 km / 2 saat 15 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 1. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

291 km / 2 saat 53 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,7 km / 2 dakika: Dr. Mithat Özsan Blv. çıkışına girin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 1. çıkışa girin ve Dr. Mithat Özsan Blv. boyunca ilerleyin

1,0 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Hacı Sabancı Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

1,3 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Hacı Sabancı Blv. boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 yönünde sağa dönün

0,2 km / 1 dakika: Seyhan Köprüsü / Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 girin Turhan Cemal Beriker Blv./D400 boyunca ilerleyin

0,3 km / 1 dakika: Turhan Cemal Beriker Blv. / D400 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin