Şırnak Otogarı - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Şırnak Otogarı - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 170 TL olduğu Şırnak Ankara arası en yakın sefer 12 Şubat 2021 Saat 09:30 Mardin Seyahat aracıdır. KAYA olan bu araç tahmini olarak 09:30 civarı Şırnak şehrinden kalkacaktır. Şırnak ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Şırnak Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Mardin Seyahat, Cizre Nuh İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
1,203.72 KM
Yolculuk Süresi
13sa. 15dk.
Firma Sayısı
2
Sefer Sayısı
5

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

ŞIRNAK ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Silopi > ŞIRNAK > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 09:30 KAYA, 2+1 170 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 10:00 2+1S, 2+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞIRNAK > ANKARA > BURSA 12.02.2021 12:30 T2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat ŞIRNAK > ANKARA > BALIKESİR 12.02.2021 13:00 2+1S, 2+1 170 TL Bilet Al
Mardin Seyahat Silopi > ŞIRNAK > ANKARA > İSTANBUL 12.02.2021 14:30 BRŞ, 2+1 170 TL Bilet Al

ANKARA ŞIRNAK OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Mardin Seyahat Aksaray(İst) > ANKARA > ŞIRNAK > Kerkük 03.03.2021 16:00 BRŞ, 2+1 150 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat YALOVA > ANKARA > ŞIRNAK 03.03.2021 17:29 HJ4, 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat BURSA > ANKARA > ŞIRNAK > Silopi 03.03.2021 17:29 KAYA, 2+1 140 TL Bilet Al
Lüks Habur Turizm İSTANBUL > ANKARA > ŞIRNAK > Silopi 03.03.2021 19:00 HES+, 2+1 130 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞIRNAK > Silopi 03.03.2021 20:00 T2+1, 2+1 140 TL Bilet Al
Cizre Nuh İtimat İSTANBUL > ANKARA > ŞIRNAK 03.03.2021 20:30 HJ4, 2+1 140 TL Bilet Al
Mardin Seyahat İSTANBUL > ANKARA > ŞIRNAK > Silopi 03.03.2021 23:00 KAYA, 2+1 140 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Şırnak Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Şırnak Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Şırnak Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Şırnak Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Şırnak Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Şırnak Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

ŞIRNAK KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Şırnak - Siirt Ankara Uzaklık: 946.48 km / Süre: 01:50 Bilet Al
Şırnak - Batman Ankara Uzaklık: 1,733.01 km / Süre: 02:39 Bilet Al
Şırnak - Hakkari Ankara Uzaklık: 1,822.23 km / Süre: 03:34 Bilet Al
Şırnak - Bitlis Ankara Uzaklık: 2,358.54 km / Süre: 03:44 Bilet Al
Şırnak - Mardin Ankara Uzaklık: 2,610.02 km / Süre: 03:35 Bilet Al
Şırnak - Muş Ankara Uzaklık: 2,722.69 km / Süre: 04:14 Bilet Al
Şırnak Kalkışlı En Ucuz Şırnak Biletleri
Şırnak Gaziantep Cizre Nuh İtimat 100 TL Bilet Al
Şırnak Elazığ Mardin Seyahat 110 TL Bilet Al
Şırnak Malatya Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Şırnak Adana Cizre Nuh İtimat 120 TL Bilet Al
Şırnak Osmaniye Cizre Nuh İtimat 120 TL Bilet Al
Şırnak Kahramanmaraş Mardin Seyahat 130 TL Bilet Al
Şırnak Mersin Cizre Nuh İtimat 130 TL Bilet Al
Şırnak Sivas Mardin Seyahat 150 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Şırnak Varışlı En Ucuz Şırnak Biletleri
Şanlıurfa Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Osmaniye Şırnak Cizre Nuh İtimat 110 TL Bilet Al
Adana Şırnak Cizre Nuh İtimat 118 TL Bilet Al
Mersin Şırnak Cizre Nuh İtimat 119 TL Bilet Al
Sivas Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Malatya Şırnak Mardin Seyahat 120 TL Bilet Al
Gaziantep Şırnak Cizre Nuh İtimat 120 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

Şırnak Ankara Otobüs Firmaları

ŞIRNAK ANKARA GÜZERGAHI

ŞIRNAK ANKARA YOL TARİFİ

10 m / 1 dakika: Cizre Cd. / D400 yönünden Siirt Cd. konumuna doğru doğu yönünde ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Siirt Cd. yönünde sola dönün

0,2 km / 1 dakika: Vatan Cd. yönünde sola dönün

60 m / 1 dakika: Vatan Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

0,3 km / 1 dakika: Vatan Cd. boyunca ilerlemek için sola dönün

1,0 km / 2 dakika: Cizre Cd. / D400 yönünde sağa dönün D400 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: Mardin Şırnak Yolu / D400 yönünde sağa dönün

42,5 km / 42 dakika: Mardin Şırnak Yolu / D400 yönünde sağa dönün D400 boyunca ilerleyin

54 m / 1 dakika: Şırnak Cd. / D400 yönünde sola dönün

1,8 km / 3 dakika: Silopi Cd. / D430 yönünde sola dönün

2,5 km / 3 dakika: Mardin Şırnak Yolu / E90 yönünde sağa dönün

95,8 km / 1 saat 5 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 2. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

201 km / 2 saat 15 dakika: Döner kavşaktan Mardin Şırnak Yolu / D400 / E90 yönündeki 1. çıkışa girin D400/E90 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönündeki rampaya girin

84,5 km / 49 dakika: Adana-Şanlıurfa Otoyolu / O-52 / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

325 km / 3 saat 14 dakika: E90 çıkışına girin Kısmen paralı yol

1,9 km / 1 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 çıkışına girin Paralı yol

96,9 km / 1 saat 5 dakika: Tarsus-Ankara Otoyolu / O-21 / E90 yönünde devam edin Paralı yol

1,5 km / 1 dakika: O-21A / E90 çıkışına girin Paralı yol

28,1 km / 16 dakika: O-21A / E90 yönünde devam edin Kısmen paralı yol

174 km / 1 saat 54 dakika: Adana Aksaray Yolu / D750 / E90 çıkışına girin D750/E90 boyunca ilerleyin

126 km / 1 saat 19 dakika: Aksaray Ankara Yolu / D750 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D750/E90 boyunca ilerleyin

5,3 km / 5 dakika: Ankara Cd. / D750 / E90 yönünde dümdüz ilerleyin D750 boyunca ilerleyin

11,6 km / 11 dakika: Mevlana Blv. yönünde devam edin

0,2 km / 1 dakika: Sıhhıye / Ulus / Mamak çıkışına girin

0,6 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. girin

0,1 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. yönünde devam edin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hipodrum Cd. üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,2 km / 3 dakika: Talatpaşa Blv girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz