Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Aksaray Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Sivas Aksaray arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 17:15 Esadaş aracıdır. TRV5 olan bu araç tahmini olarak 17:15 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Aksaray arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Aksaray arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Öz Sivas Seyahat, Patnos İtimat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
349.67 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 10dk.
Firma Sayısı
3
Sefer Sayısı
5

SİVAS AKSARAY OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Esadaş ERZURUM > SİVAS > AKSARAY > ANTALYA 13.04.2021 17:15 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > AKSARAY > ANTALYA 13.04.2021 20:00 1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > AKSARAY > İZMİR 13.04.2021 20:45 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > SİVAS > AKSARAY > Bodrum 13.04.2021 21:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > AKSARAY > ANTALYA 13.04.2021 22:32 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 70 TL Bilet Al

AKSARAY VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Nevşehir - Aksaray Sivas Uzaklık: 818.83 km / Süre: 01:01 Bilet Al
Kırşehir - Aksaray Sivas Uzaklık: 962.12 km / Süre: 01:24 Bilet Al
Niğde - Aksaray Sivas Uzaklık: 1,061.65 km / Süre: 01:31 Bilet Al
Konya - Aksaray Sivas Uzaklık: 1,506.89 km / Süre: 01:51 Bilet Al
Kayseri - Aksaray Sivas Uzaklık: 1,555.02 km / Süre: 02:04 Bilet Al
Karaman - Aksaray Sivas Uzaklık: 1,952.94 km / Süre: 02:29 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Aksaray Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Aksaray Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Aksaray Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Aksaray Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Aksaray Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Aksaray Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Aksaray Kalkışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Aksaray Kahramanmaraş Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bolu Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray İstanbul Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Esenler Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Harem Villa Seyahat 100 TL Bilet Al
Aksaray Alibeyköy Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray İzmit Özlem Adana Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Aksaray Varışlı En Ucuz Aksaray Biletleri
Samsun Aksaray Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Aksaray Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Muğla Aksaray Beydağı Turizm 100 TL Bilet Al
Malatya Aksaray Star Batman 100 TL Bilet Al
Manisa Aksaray Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Hatay Aksaray Vip Lüks Adana 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Aksaray Ak Turizm 100 TL Bilet Al
Gaziantep Aksaray Seç Turizm 100 TL Bilet Al

SİVAS AKSARAY GÜZERGAHI

SİVAS AKSARAY YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

18,5 km / 14 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 1. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönündeki rampaya girin

162 km / 1 saat 44 dakika: Kayseri Sivas Yolu / D260 yönünde devam edin D260 boyunca ilerleyin

19,6 km / 13 dakika: D260 yönündeki rampaya girin

0,3 km / 1 dakika: Çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Tam sola dönün

3,0 km / 3 dakika: Dümdüz ilerleyin

3,5 km / 4 dakika: Ankara Yolu yönünde sağa dönün

10,2 km / 8 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Niğde Yolu / D300 yönündeki 2. çıkışa girin

0,3 km / 1 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönündeki rampaya girin

36,4 km / 24 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 yönünde devam edin

15,7 km / 15 dakika: Kayseri Nevşehir Yolu / D300 boyunca ilerlemek için sola dönün D300 boyunca ilerleyin

0,2 km / 1 dakika: D300 rampasına girin

71,5 km / 49 dakika: Necip Fazıl Kısakürek Blv. / D300 yönünde devam edin D300 boyunca ilerleyin

0,5 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,3 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

0,4 km / 1 dakika: 15. Blv. yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Nevşehir Cd. yönünde devam edin

2,5 km / 5 dakika: Döner kavşaktan Atatürk Blv. yönündeki 1. çıkışa girin