Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 70 TL olduğu Sivas Ankara arası en yakın sefer 18 Ocak 2021 Saat 08:00 Yeni Sivas Turizm aracıdır. TR34 olan bu araç tahmini olarak 08:00 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Yeni Sivas Turizm, Esadaş firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
437.73 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 16dk.
Firma Sayısı
10
Sefer Sayısı
22

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

SİVAS ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Yeni Sivas Turizm SİVAS > ANKARA 18.01.2021 08:00 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA 18.01.2021 08:30 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA 18.01.2021 13:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm Divriği > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 18.01.2021 14:00 H1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 18.01.2021 14:30 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > İZMİR 18.01.2021 16:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ANKARA > İZMİR 18.01.2021 16:45 İ 50, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 18.01.2021 17:30 tr40, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Zara > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 18.01.2021 18:30 TR38, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > YALOVA 18.01.2021 19:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ANKARA > BALIKESİR 18.01.2021 19:30 İ34, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > ANKARA 18.01.2021 19:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Zara > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 18.01.2021 19:30 TR32, 2+1 90 TL Bilet Al
Lider Doğu Anadolu Turizm Doğubeyazıt > SİVAS > ANKARA > İZMİR 18.01.2021 20:00 HJ45, 2+1 120 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > SİVAS > ANKARA > İZMİR 18.01.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > SİVAS > ANKARA > BURSA 18.01.2021 21:30 1+2., 2+1 80 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > SİVAS > ANKARA > YALOVA 18.01.2021 22:46 İ 50, 2+2 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > SİVAS > ANKARA > BURSA 18.01.2021 23:00 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > SİVAS > ANKARA > BURSA 18.01.2021 23:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > SİVAS > ANKARA 18.01.2021 23:30 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > ANKARA 18.01.2021 23:58 SUIT, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA 18.01.2021 23:59 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al

ANKARA SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > İmranlı 22.01.2021 00:59 tr40, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat YALOVA > ANKARA > SİVAS 22.01.2021 01:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİVAS 22.01.2021 02:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > Zara 22.01.2021 02:45 TR38, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İZMİR > ANKARA > SİVAS 22.01.2021 03:00 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm MANİSA > ANKARA > SİVAS 22.01.2021 06:00 TR32, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİVAS 22.01.2021 09:45 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > SİVAS > VAN 22.01.2021 10:00 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 22.01.2021 12:30 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > SİVAS > IĞDIR 22.01.2021 14:00 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 22.01.2021 16:30 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > SİVAS > KARS 22.01.2021 16:45 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > SİVAS > ARDAHAN 22.01.2021 16:45 TRV1, 2+1 60 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > SİVAS > Doğubeyazıt 22.01.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > SİVAS > Erciş 22.01.2021 18:00 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > ANKARA > SİVAS > Oltu 22.01.2021 18:29 1+2., 2+1 65 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > SİVAS > ERZURUM 22.01.2021 19:00 İ34, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > SİVAS > ARDAHAN 22.01.2021 19:30 İ 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > IĞDIR 22.01.2021 20:25 TR46, 2+2 60 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > ANKARA > SİVAS > ERZİNCAN 22.01.2021 20:28 TR32, TRAVEGO 32 KİŞİLİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > SİVAS > Doğubeyazıt 22.01.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 60 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > SİVAS > ERZURUM 22.01.2021 22:00 İ34, 2+1 70 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > Divriği 22.01.2021 23:00 H1+2, 2+1 100 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > SİVAS > ERZURUM 22.01.2021 23:59 İ 46, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 22.01.2021 23:59 MT38, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > Divriği 22.01.2021 23:59 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Sivas Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Sivas Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Sivas Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Sivas Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Sivas Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Sivas Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Ankara Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Ankara Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Ankara Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Ankara Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Ankara Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Bingöl Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

SİVAS ANKARA GÜZERGAHI

SİVAS ANKARA YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

3,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Muhsin Yazıcıoğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

73 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Sultan Şehir Blv / D200 / E88 devam edin

80,0 km / 52 dakika: Soldan devam edin ve Sultan Şehir Blv / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

113 km / 1 saat 21 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz