Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Ankara AŞTİ otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Sivas Ankara arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 01:30 Bizim Iğdır aracıdır. 2+1T olan bu araç tahmini olarak 01:30 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Ankara arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Ankara arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Öz Sivas Seyahat, Yeni Sivas Turizm, Metro Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
437.73 KM
Yolculuk Süresi
05sa. 16dk.
Firma Sayısı
13
Sefer Sayısı
28

Ankara Şehi̇rler Arasi Otobüs Temi̇nali̇

(0312) 207 1000

Beştepe Mahallesi Yenimahalle/Ankara

SİVAS ANKARA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır IĞDIR > SİVAS > ANKARA 13.04.2021 01:30 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > SİVAS > ANKARA > BURSA 13.04.2021 01:30 TR15, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars ARDAHAN > SİVAS > ANKARA > BURSA 13.04.2021 02:00 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Hedef Turizm SİVAS > ANKARA 13.04.2021 08:00 TR1, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > ANKARA 13.04.2021 08:00 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA 13.04.2021 08:31 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA 13.04.2021 10:30 16rh, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > ANKARA 13.04.2021 12:00 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 12:30 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA 13.04.2021 13:00 1+ 2, 2+1 90 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm Divriği > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 13:45 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Divriği > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 14:30 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm SİVAS > ANKARA > MANİSA 13.04.2021 15:30 TR38, 005 GEÇİCİ ,2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > İZMİR 13.04.2021 16:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ANKARA > İZMİR 13.04.2021 16:45 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İmranlı > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 17:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm Zara > SİVAS > ANKARA > İSTANBUL 13.04.2021 18:00 TR32, 2+1 90 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > ANKARA > BALIKESİR 13.04.2021 19:30 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > ANKARA 13.04.2021 19:30 SUIT, 2+1 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA > YALOVA 13.04.2021 20:00 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > SİVAS > ANKARA > İZMİR 13.04.2021 21:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > SİVAS > ANKARA > BURSA 13.04.2021 21:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 80 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > SİVAS > ANKARA > YALOVA 13.04.2021 22:46 TRV5, TRVG 15 SHD 46 KİŞİLİK ,2+2 70 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > SİVAS > ANKARA > BURSA 13.04.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > SİVAS > ANKARA > BURSA 13.04.2021 23:00 2+1Z, 2+1 59 TL Bilet Al
Vangölü Turizm VAN > SİVAS > ANKARA 13.04.2021 23:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > ANKARA 13.04.2021 23:58 CLASS, 2+2 80 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > ANKARA 13.04.2021 23:59 2+I, 2+1 90 TL Bilet Al

ANKARA SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Sivas Seyahat İZMİR > ANKARA > SİVAS 20.04.2021 03:00 45H, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 20.04.2021 09:30 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Metro Turizm ANKARA > SİVAS 20.04.2021 09:45 CLASS, 2+2 90 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > SİVAS > VAN 20.04.2021 10:00 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 70 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 20.04.2021 12:30 2+I, 2+1 90 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > SİVAS > IĞDIR 20.04.2021 14:00 2+1T, 2+1 80 TL Bilet Al
Hedef Turizm ANKARA > SİVAS 20.04.2021 16:30 TR1, 2+1 90 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 20.04.2021 16:30 1+2, 2+1 90 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > ANKARA > SİVAS > KARS 20.04.2021 16:45 TR15, 2+2 70 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > ANKARA > SİVAS > ARDAHAN 20.04.2021 16:45 TRV1, 2+1 60 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm BURSA > ANKARA > SİVAS > Doğubeyazıt 20.04.2021 18:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > ANKARA > SİVAS > Erciş 20.04.2021 18:00 T2+1, 2+1 70 TL Bilet Al
Esadaş ANKARA > SİVAS > ERZURUM 20.04.2021 19:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 75 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm İZMİR > ANKARA > SİVAS > Tercan 20.04.2021 20:15 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Yeni Barış Turizm İZMİR > ANKARA > SİVAS > ERZİNCAN 20.04.2021 20:20 T40, 2+1 50 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm İZMİR > ANKARA > SİVAS > Doğubeyazıt 20.04.2021 20:30 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 70 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > ANKARA > SİVAS > ERZURUM 20.04.2021 22:00 S2+1, SETRA 516 HD 2 ,2+1 75 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > İmranlı 20.04.2021 22:00 TR46, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > İmranlı 20.04.2021 22:00 38tr, 2+1 90 TL Bilet Al
Divriği Nazar Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > Divriği 20.04.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 90 TL Bilet Al
Esadaş İZMİR > ANKARA > SİVAS > ERZURUM 20.04.2021 23:59 İZRR, 2+1 75 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat ANKARA > SİVAS 20.04.2021 23:59 1+ 2, 2+1 90 TL Bilet Al
Yeni Sivas Turizm İSTANBUL > ANKARA > SİVAS > Divriği 20.04.2021 23:59 TR34, TRAVEGO 34 KİŞİLİK ,2+1 80 TL Bilet Al

ANKARA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Kırıkkale - Ankara Sivas Uzaklık: 759.49 km / Süre: 01:11 Bilet Al
Çankırı - Ankara Sivas Uzaklık: 1,324.61 km / Süre: 01:46 Bilet Al
Kırşehir - Ankara Sivas Uzaklık: 1,844.23 km / Süre: 02:23 Bilet Al
Bolu - Ankara Sivas Uzaklık: 1,867.22 km / Süre: 02:05 Bilet Al
Yozgat - Ankara Sivas Uzaklık: 2,137.24 km / Süre: 02:35 Bilet Al
Aksaray - Ankara Sivas Uzaklık: 2,280.69 km / Süre: 02:38 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Ankara Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Ankara Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Ankara Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Ankara Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Ankara Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Ankara Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Ankara Kalkışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Bingöl Bitlis Taç Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Erzurum Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Tokat Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Giresun Lüks Artvin Seyahat 100 TL Bilet Al
Ankara Gaziantep Hassoy Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Manisa Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Ankara Aydın Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Ankara Varışlı En Ucuz Ankara Biletleri
Kars Ankara Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Tokat Ankara Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Manisa Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Ankara Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Ankara Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Aydın Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Yalova Ankara Pamukkale Turizm 105 TL Bilet Al
Tekirdağ Ankara Metro Turizm 110 TL Bilet Al

SİVAS ANKARA GÜZERGAHI

SİVAS ANKARA YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

3,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Muhsin Yazıcıoğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

73 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Sultan Şehir Blv / D200 / E88 devam edin

80,0 km / 52 dakika: Soldan devam edin ve Sultan Şehir Blv / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

113 km / 1 saat 21 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200 boyunca ilerleyin

0,7 km / 1 dakika: Gülveren çıkışına girin

2,8 km / 5 dakika: Plevne Cd. yönünde devam edin

0,5 km / 2 dakika: Döner kavşaktan 2. çıkışa girin ve Plevne Cd. boyunca ilerleyin

1,4 km / 4 dakika: Döner kavşaktan Talatpaşa Blv yönündeki 1. çıkışa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz