Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Bursa Şehirlerarası ve Uluslararası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 100 TL olduğu Sivas Bursa arası en yakın sefer 23 Haziran 2021 Saat 02:01 Öz Doğu Kars aracıdır. TR15 olan bu araç tahmini olarak 02:01 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Bursa arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Bursa arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Esadaş, Öz Doğu Kars, Öz Sivas Seyahat firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
835.77 KM
Yolculuk Süresi
09sa. 43dk.
Firma Sayısı
9
Sefer Sayısı
10

Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali

(0224) 261 54 00

Terminal Cd. Bursa Otogar, 16190 Demirtaş Dumlupınar Osb/Osmangazi/Bursa

SİVAS BURSA OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Doğu Kars ARDAHAN > SİVAS > BURSA 23.06.2021 02:01 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 100 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat SİVAS > BURSA > Akçay 23.06.2021 17:30 MT38, 2+1 200 TL Bilet Al
Esadaş ERZURUM > SİVAS > BURSA > BALIKESİR 23.06.2021 19:30 2+70, 2+1 140 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Kosor > SİVAS > BURSA 23.06.2021 21:30 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Kars Kalesi KARS > SİVAS > BURSA 23.06.2021 21:30 TR15, 2+2 120 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm Çayırlı > SİVAS > BURSA > YALOVA 23.06.2021 22:30 T2+1, 2+1 160 TL Bilet Al
Esadaş ARDAHAN > SİVAS > BURSA > YALOVA 23.06.2021 22:46 46 7, 2+1 140 TL Bilet Al
Ağrı Ses Turizm Doğubeyazıt > SİVAS > BURSA 23.06.2021 23:00 TR15, Travego 15 SHD ,2+2 150 TL Bilet Al
Patnos İtimat Erciş > SİVAS > BURSA 23.06.2021 23:00 T2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Bizim Iğdır IĞDIR > SİVAS > BURSA > BALIKESİR 23.06.2021 23:30 TT21, 2+1 135 TL Bilet Al

BURSA SİVAS OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Bizim Iğdır BALIKESİR > BURSA > SİVAS > IĞDIR 23.06.2021 11:00 2+1T, 2+1 130 TL Bilet Al
Öz Doğu Kars BURSA > SİVAS > ARDAHAN 23.06.2021 11:01 TR47, Travego 15 SHD ,2+2 120 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > BURSA > SİVAS > Oltu 23.06.2021 12:00 T2+1, YENI 2+1 ,2+1 130 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > SİVAS > Erciş 23.06.2021 12:00 T2+1, 2+1 130 TL Bilet Al
Kars Kalesi BURSA > SİVAS > KARS 23.06.2021 13:30 TR15, 2+2 200 TL Bilet Al
Erzincan Başak Turizm YALOVA > BURSA > SİVAS > ERZİNCAN 23.06.2021 13:45 T2+1, 2+1 170 TL Bilet Al
Dadaş Turizm Orhangazi > BURSA > SİVAS > ERZURUM 23.06.2021 15:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 130 TL Bilet Al
Esadaş BALIKESİR > BURSA > SİVAS > ERZURUM 23.06.2021 15:30 2+70, 2+1 140 TL Bilet Al
Öz Sivas Seyahat Akçay > BURSA > SİVAS 23.06.2021 18:00 1+2, 2+1 200 TL Bilet Al

BURSA VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Yalova - Bursa Sivas Uzaklık: 710.39 km / Süre: 01:02 Bilet Al
Bilecik - Bursa Sivas Uzaklık: 973.78 km / Süre: 01:34 Bilet Al
İstanbul - Bursa Sivas Uzaklık: 1,543.79 km / Süre: 01:59 Bilet Al
Eskişehir - Bursa Sivas Uzaklık: 1,594.65 km / Süre: 02:11 Bilet Al
Balıkesir - Bursa Sivas Uzaklık: 1,769.89 km / Süre: 02:12 Bilet Al
Kütahya - Bursa Sivas Uzaklık: 1,835.35 km / Süre: 02:26 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Bursa Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Bursa Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Bursa Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Bursa Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Bursa Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Bursa Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Bursa Kalkışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Bursa Zonguldak Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Karaman Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Antalya Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Bursa Amasya Esadaş 100 TL Bilet Al
Bursa Kars Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Bursa Samsun Kaptanoğlu Seyahat 100 TL Bilet Al
Bursa Tekirdağ Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Bursa Ordu Kaptanoğlu Seyahat 110 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Bursa Varışlı En Ucuz Bursa Biletleri
Samsun Bursa Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Aksaray Bursa Seç Turizm 100 TL Bilet Al
Antalya Bursa Pamukkale Turizm 100 TL Bilet Al
Karaman Bursa Kontur Turizm 100 TL Bilet Al
Kayseri Bursa Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Tekirdağ Bursa Metro Turizm 105 TL Bilet Al
Zonguldak Bursa Pamukkale Turizm 109 TL Bilet Al
Karabük Bursa Metro Turizm 110 TL Bilet Al

SİVAS BURSA GÜZERGAHI

SİVAS BURSA YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

3,9 km / 7 dakika: Döner kavşaktan Muhsin Yazıcıoğlu Blv. yönündeki 2. çıkışa girin

73 m / 1 dakika: yönüne devam etmek için çatalın sağından Sultan Şehir Blv / D200 / E88 devam edin

80,0 km / 52 dakika: Soldan devam edin ve Sultan Şehir Blv / D200 / E88 üzerine çıkın D200/E88 boyunca ilerleyin

104 km / 1 saat 11 dakika: Sivas Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

129 km / 1 saat 29 dakika: Ankara Blv. / D200 / E88 yönünde dümdüz ilerleyin D200/E88 boyunca ilerleyin

0,8 km / 1 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde soldaki rampaya girin

101 km / 1 saat 11 dakika: Kırıkkale Çorum Yozgat Yolu / D200 / E88 yönünde devam edin D200/E88 boyunca ilerleyin

1,0 km / 1 dakika: Adana / İzmir / O-20 / E90 / Havalimanı / İstanbul / E89 yönündeki rampaya girin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Çevre Yolu Samsun Yolu Bağlantısı yönünde devam edin

49,5 km / 30 dakika: Çatalın sağından devam edin, Çankaya / Konya / Eskişehir tabelalarını takip edin ve Ankara Çevre Yolu / O-20 üzerine çıkın

262 km / 2 saat 53 dakika: Polatlı / Eskişehir / İzmir / E90 yönünde Dumlupınar Blv. / Eskişehir Yolu Kavşağı / D200 girin D200 boyunca ilerleyin

88,9 km / 1 saat 5 dakika: Bursa Eskişehir Yolu / D200 / E90 üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin D200 boyunca ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Ankara Blv. / D160 / D200 yönünde hafif sağa dönün

3,0 km / 3 dakika: Döner kavşaktan Ankara Yolu Cd. / D200 yönündeki 2. çıkışa girin

0,9 km / 1 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

2,1 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

1,3 km / 2 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

4,2 km / 5 dakika: Ankara Yolu Cd. / D200 üzerinde kalmak için soldan ilerleyin

0,4 km / 1 dakika: Hafif sağa yönelin

0,2 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

0,2 km / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa yönelin

60 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. yönünde hafif sağa dönün

37 m / 1 dakika: Kıbrıs Şehitleri Cd. boyunca ilerlemek için hafif sola yönelin

0,7 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Fevzi Çakmak Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

58 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin Aradığınız yeri solda göreceksiniz