Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 60 TL olduğu Sivas Elazığ arası en yakın sefer 02 Kasım 2020 Saat 01:00 Öz Diyarbakır aracıdır. 2+1 olan bu araç tahmini olarak 01:00 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Elazığ arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Elazığ arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Tokat Yıldızı, Star Diyarbakır, Öz Diyarbakır firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
313.65 KM
Yolculuk Süresi
04sa. 08dk.
Firma Sayısı
7
Sefer Sayısı
12

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali

Sanayi Mahallesi, 23300 Merkez/Elazığ

SİVAS ELAZIĞ OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Öz Diyarbakır GİRESUN > SİVAS > ELAZIĞ > BATMAN 02.11.2020 01:00 2+1, 2+1 100 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Ereğli (Kdz) > SİVAS > ELAZIĞ 02.11.2020 01:45 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 80 TL Bilet Al
Elazığ Hazar Turizm GİRESUN > SİVAS > ELAZIĞ 02.11.2020 02:30 1+2Y, 2+1 90 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı TOKAT > SİVAS > ELAZIĞ > VAN 02.11.2020 12:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 80 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı SAMSUN > SİVAS > ELAZIĞ 02.11.2020 14:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 80 TL Bilet Al
Star Diyarbakır YOZGAT > SİVAS > ELAZIĞ > BATMAN 02.11.2020 15:15 X+5, 2+1 70 TL Bilet Al
Vangölü Turizm SAMSUN > SİVAS > ELAZIĞ > VAN 02.11.2020 18:15 Y2+1, 2+1 AİLE ,2+1 65 TL Bilet Al
Mardin Seyahat SAMSUN > SİVAS > ELAZIĞ > ŞIRNAK 02.11.2020 19:00 MRT, 2+1 80 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı SİNOP > SİVAS > ELAZIĞ > VAN 02.11.2020 19:00 AİLE, İKİLİ KOLTUKLARA AİLE OLANLAR ,2+1 60 TL Bilet Al
Tokat Seyahat SAMSUN > SİVAS > ELAZIĞ > SİİRT 02.11.2020 20:30 J35, 2+1 65 TL Bilet Al
Tokat Yıldızı Ereğli (Kdz) > SİVAS > ELAZIĞ > BATMAN 02.11.2020 23:30 ALE1, AİLE 50 LİK ,2+1 70 TL Bilet Al
Star Diyarbakır Ereğli (Kdz) > SİVAS > ELAZIĞ > BATMAN 02.11.2020 23:59 X+1+, 2+1 70 TL Bilet Al

ELAZIĞ VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Malatya - Elazığ Sivas Uzaklık: 1,440.31 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Diyarbakır - Elazığ Sivas Uzaklık: 1,540.53 km / Süre: 02:07 Bilet Al
Tunceli - Elazığ Sivas Uzaklık: 1,727.84 km / Süre: 02:34 Bilet Al
Bingöl - Elazığ Sivas Uzaklık: 1,745.59 km / Süre: 02:20 Bilet Al
Adıyaman - Elazığ Sivas Uzaklık: 2,094.60 km / Süre: 03:12 Bilet Al
Mardin - Elazığ Sivas Uzaklık: 2,437.34 km / Süre: 03:16 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Elazığ Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Elazığ Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Elazığ Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Elazığ Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Elazığ Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Elazığ Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Adıyaman Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Metro Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Mersin Esadaş 100 TL Bilet Al
Sivas Ankara Divriği Nazar Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Hatay Süha Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Sinop Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Sivas Adana Esadaş 110 TL Bilet Al
Elazığ Kalkışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Elazığ Şırnak Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Bitlis Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Elazığ Adana Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Siirt Siirt Petrol 100 TL Bilet Al
Elazığ Erzurum Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Elazığ Tokat Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Elazığ Mersin Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al
Elazığ Kayseri Vangölü Turizm 110 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ankara Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Uşak Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Kahramanmaraş Sivas Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Ordu Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Sinop Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Adıyaman Sivas Adıyaman Ünal Turizm 110 TL Bilet Al
Bingöl Sivas Tokat Yıldızı 110 TL Bilet Al
Konya Sivas Öz Sivas Seyahat 120 TL Bilet Al
Elazığ Varışlı En Ucuz Elazığ Biletleri
Şanlıurfa Elazığ Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Siirt Elazığ Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Erzurum Elazığ Cesur Bingöl Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Elazığ Öz Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Adana Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 100 TL Bilet Al
Kırşehir Elazığ Muş Yolu Turizm 100 TL Bilet Al
Van Elazığ Tokat Yıldızı 100 TL Bilet Al
Mersin Elazığ Öz Elazığlılar Seyahat 110 TL Bilet Al

SİVAS ELAZIĞ GÜZERGAHI

SİVAS ELAZIĞ YOL TARİFİ

38 m / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: İnönü Blv.

0,9 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Turgut Özal Cd. yönündeki 3. çıkışa girin 1 döner kavşaktan geçin

0,7 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. yönündeki 1. çıkışa girin

66,9 km / 46 dakika: Döner kavşaktan Kayseri Cd. / D850 yönündeki 1. çıkışa girin D850 boyunca ilerleyin

18,5 km / 13 dakika: Sivas Divriği Yolu / D260 yönünde devam edin Sivas Divriği Yolu boyunca ilerleyin

75,4 km / 55 dakika: Hekimhan Kangal Yolu yönünde dümdüz ilerleyin

32,2 km / 23 dakika: Hekimhan Kangal Yolu hafif sağa döner ve Hekimhan Malatya Yolu başlar

5,0 km / 8 dakika: Sola dönün

24 m / 1 dakika: Sola dönün

45 m / 1 dakika: Sola dönün

7,2 km / 8 dakika: Karaca Köyü Yolu konumunda sağa dönün

43,9 km / 32 dakika: Malatya Keban Yolu / D875 yönünde sola dönün D875 boyunca ilerleyin

11,9 km / 10 dakika: Elazığ Keban Yolu / D260 yönünde sağa dönün

1,7 km / 2 dakika: Sola dönün

63 m / 1 dakika: Osman Gazi Sk. yönünde hafif sola dönün

44,7 km / 36 dakika: 1. sokaktan sola dönüş yaparak Elazığ Keban Yolu / D260 üzerine çıkın D260 boyunca ilerleyin

1,1 km / 2 dakika: Döner kavşaktan Zübeyde Hanım Cd. yönündeki 2. çıkışa girin

0,6 km / 1 dakika: Sağa dönün

0,6 km / 1 dakika: Döner kavşaktan Vali Fahri Bey Cd. yönündeki 3. çıkışa girin

42 m / 1 dakika: Vali Fahri Bey Cd. yönünde hafif sağa yönelin

0,8 km / 3 dakika: Vali Fahri Bey Cd. yönünde sağa dönün

35 m / 1 dakika: İstasyon Cd. yönünde sola dönün

0,1 km / 1 dakika: Hürriyet Cd. yönünde sağa dönün

89 m / 1 dakika: U dönüşü yapın