Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali otobüs firmaları seferleri güncel listesi. En uygun Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali - Erzincan Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali  otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini kolayca öğrenin, hemen biletinizi ayırtın!


En uygun bilet fiyatının 50 TL olduğu Sivas Erzincan arası en yakın sefer 13 Nisan 2021 Saat 00:30 Dadaş Turizm aracıdır. TRV olan bu araç tahmini olarak 00:30 civarı Sivas şehrinden kalkacaktır. Sivas ve Erzincan arası otobüs biletleri ile sefer saatlerini görebileceğiniz sayfamızda Sivas Erzincan arası yolculuk için otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bu güzergahta en çok yolcu taşımacılığı yapan Turay Seyahat, Bizim Iğdır, Dadaş Turizm firmalarının biletlerini bulabilirsiniz.

Yol Uzunluğu
246.50 KM
Yolculuk Süresi
03sa. 01dk.
Firma Sayısı
8
Sefer Sayısı
12

Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali

0850 222 0724

Beşsaray Köyü 24000 Merkez/Erzincan

SİVAS ERZİNCAN OTOBÜS BİLETLERİ

Firma Adı Güzergah Kalkış Tarihi Otobüs Detay Fiyat
Dadaş Turizm Orhangazi > SİVAS > ERZİNCAN > Oltu 13.04.2021 00:30 TRV, Travego 15 SHD ,2+2 50 TL Bilet Al
Turay Seyahat HATAY > SİVAS > ERZİNCAN > TRABZON 13.04.2021 01:00 2+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Bizim Iğdır İSTANBUL > SİVAS > ERZİNCAN > IĞDIR 13.04.2021 01:30 TR46, 2+2 60 TL Bilet Al
Turay Seyahat MERSİN > SİVAS > ERZİNCAN > TRABZON 13.04.2021 02:00 2+1R, 2+1 50 TL Bilet Al
Lüks Erzincan Seyahat SİVAS > ERZİNCAN 13.04.2021 13:30 SLTN, 2+1 70 TL Bilet Al
Metro Turizm SİVAS > ERZİNCAN 13.04.2021 16:30 SUIT, 2+1 60 TL Bilet Al
Vangölü Turizm ANKARA > SİVAS > ERZİNCAN > VAN 13.04.2021 16:30 V2+1, 2+1 TRAVEGO ,2+1 55 TL Bilet Al
Bizim Iğdır ANKARA > SİVAS > ERZİNCAN > IĞDIR 13.04.2021 21:30 2+1T, 2+1 60 TL Bilet Al
Turay Seyahat GAZİANTEP > SİVAS > ERZİNCAN > TRABZON 13.04.2021 22:00 R2+1, 2+1 50 TL Bilet Al
Aksu Turizm MERSİN > SİVAS > ERZİNCAN > Hopa 13.04.2021 23:45 2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Patnos İtimat BURSA > SİVAS > ERZİNCAN > Erciş 13.04.2021 23:59 T2+1, 2+1 60 TL Bilet Al
Turay Seyahat HATAY > SİVAS > ERZİNCAN > TRABZON 13.04.2021 23:59 R2+1, 2+1 50 TL Bilet Al

ERZİNCAN VARIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Tunceli - Erzincan Sivas Uzaklık: 1,742.53 km / Süre: 02:48 Bilet Al
Erzurum - Erzincan Sivas Uzaklık: 1,882.08 km / Süre: 02:19 Bilet Al
Bingöl - Erzincan Sivas Uzaklık: 2,143.47 km / Süre: 04:06 Bilet Al
Trabzon - Erzincan Sivas Uzaklık: 2,304.70 km / Süre: 03:26 Bilet Al
Muş - Erzincan Sivas Uzaklık: 2,727.55 km / Süre: 04:52 Bilet Al
Elazığ - Erzincan Sivas Uzaklık: 2,786.22 km / Süre: 03:54 Bilet Al

SİVAS KALKIŞLI ALTERNATİF OTOBÜS BİLETLERİ

Sivas - Tokat Erzincan Uzaklık: 1,200.16 km / Süre: 01:56 Bilet Al
Sivas - Kayseri Erzincan Uzaklık: 1,971.06 km / Süre: 02:28 Bilet Al
Sivas - Amasya Erzincan Uzaklık: 2,191.60 km / Süre: 02:49 Bilet Al
Sivas - Yozgat Erzincan Uzaklık: 2,240.09 km / Süre: 02:40 Bilet Al
Sivas - Ordu Erzincan Uzaklık: 2,363.72 km / Süre: 04:02 Bilet Al
Sivas - Malatya Erzincan Uzaklık: 2,445.41 km / Süre: 03:06 Bilet Al
Sivas Kalkışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Sivas Kahramanmaraş Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Trabzon Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Şanlıurfa Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Diyarbakır Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gümüşhane Aksu Turizm 100 TL Bilet Al
Sivas Aksaray Öz Sivas Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Bayburt Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Sivas Gaziantep Aksu Turizm 110 TL Bilet Al
Erzincan Kalkışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Erzincan Ardahan Öz Doğu Kars 100 TL Bilet Al
Erzincan Yozgat Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Çorum Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Van Vangölü Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Amasya Erzincan Başak Turizm 100 TL Bilet Al
Erzincan Rize Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Erzincan Nevşehir Esadaş 100 TL Bilet Al
Erzincan Diyarbakır Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sivas Varışlı En Ucuz Sivas Biletleri
Ağrı Sivas Ağrı Ses Turizm 100 TL Bilet Al
Şanlıurfa Sivas Adıyaman Ünal Turizm 100 TL Bilet Al
Mersin Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Mardin Sivas Mardin Seyahat 100 TL Bilet Al
Antalya Sivas Bayburt Özlem Seyahat 100 TL Bilet Al
Adana Sivas Lüks Kahramanmaraş 100 TL Bilet Al
Trabzon Sivas Kanberoğlu Turizm 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Sivas Star Diyarbakır 100 TL Bilet Al
Erzincan Varışlı En Ucuz Erzincan Biletleri
Esenler Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Ankara Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Konya Erzincan Esadaş 100 TL Bilet Al
Samsun Erzincan Tokat Seyahat 100 TL Bilet Al
İstanbul Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al
Eskişehir Erzincan Kars Kalesi 100 TL Bilet Al
Diyarbakır Erzincan Tuncelililer 100 TL Bilet Al
Sakarya Erzincan Bizim Iğdır 100 TL Bilet Al

SİVAS ERZİNCAN GÜZERGAHI

SİVAS ERZİNCAN YOL TARİFİ

0,1 km / 1 dakika: 14-Bekir Sami Kunduk Sk. yönünde güneybatı ilerleyin

1,2 km / 4 dakika: Döner kavşaktan şuraya çıkın: Atatürk Blv.

0,8 km / 1 dakika: M. Fethi Akyüz Cd. yönünde devam edin

75 m / 1 dakika: Bağdat Cd. konumunda sola dönün

164 km / 1 saat 56 dakika: Sultan Şehir Blv / D200 / E88 yönündeki rampaya girin D200/E88 boyunca ilerleyin

70,3 km / 48 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu / D100 / E80 yönünde hafif sağa dönün

10,1 km / 11 dakika: Amasya - Erzurum Yolu / Sivas Erzincan Yolu üzerinde devam etmek için soldan ilerleyin Amasya - Erzurum Yolu boyunca ilerleyin

31 m / 1 dakika: Döner kavşağa girin